Автор Тема: Няма смисъл!  (Прочетена 766 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sweet_angel_

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 241
  • Живеят само влюбените,останалите просто съществува
Няма смисъл!
« -: Април 12, 2006, 21:21:22 pm »
Това не е мое, но смятам, че трябва да го видят много хора и за туй си позволявам да го пусна!

Всяко момиче иска дае красиво и слабо и понякога прави жертви за това. Намалява хляба и сладкото и така нататък. Обаче идва един момент, в който това ти се струва малко и си казваш , че ще намалиш яденето драстично. Та какво толкова може да стане?! И спираш. Минаваш на ябълки и минерална вода. След време дори забравяш въобще да ядеш, защото организмът свиква. Лошото е , че се чувстваш добре... за момента. И си щастлива, че си по-слаба и по-красива. След месец почваш пак да си се храниш нормално . И тука идва кулминацията. Не можеш. От най-нормални храни почва да те боли стомахът. Изпитваш адски болки. Гърчиш се по земята. Влачиш се о тспазмите в корема. Не можеш да ядеш нищо. Не можеш да заспиш цяла вечер. Просто те боли. На сутринта си като нова. Няма ти нищо. Почваш да забравяш за снощното страдание. И минават два месеца и си си щастлива. Но... идва момент, в който тези болки пак се появяват. Сега пак си болна.Така страдаш, че чак н емобеш да дишаш. иска ти се да ревнеш, но нямаш глас, нямаш сили за сълзи.минава нощта. Дрогирала си се с поредната доза хапчета. Идва утрото и си мислиш, че както миналия път ще си добре, но не. Хапваш нещо и веднага бягаш в тоалетната. не можеш да хапнеш нищо. Повръщаш, въпреки че преди това, никога н еси го правила. Продължаваш с хапчетата. Родителите настояват да ядеш, а ти не искаш, защото всяка хапка носи ужас със себе си. Болката е нетърпима. Но те те принуждават да ядеш и пак страдаш. Гърчиш се като настъпан червей. Хапчетата оспокояват кризата и пак си като нова. И минава един месец и пак те заболява коремът. В четире часа посреднощ. Вече си знаеш процедурата.хапчетата. Взимаш по две, по три, за да те успокои . Но пак боли. стоиш сама във тъмното и страдаш гледаш в тавана и ти се иска да си мъртва. Болката не преминава и пак хапчета. После ходиш на лекар. Стоиш и чакаш 5 часа пред кабинета, а те боли и би трябвало да си у вас и да лежиш. Минава прегледът. за по-квалифицирано мнение те водят при друг лекар. Две различни диагнози в един и същи ден. Иска ти се да се самоубиеш.
Казвам "Ти", но имам предвид себе си. Болеше ме. и още ще ме боли. Сигурно ще е скоро и щ е трае дълго. Най-лошото е,че когато си сама и те боли, н езнаеш какво да правиш. Умирам от болка. не мога да легна, не мога да седна, не мога да стоя права. гърча се по земята и страдам. На моята възрас съм испила повече хапчеатъ от баща ми и майка ми взети заедно. и съм си виновна за страданието.
и тука вместо тривиалното "ти избираш" ще сложа нещо друго. ако искаш пробвай. Какво толкова ще стане? Ще те боли, но пък каво е болката пред красотата?> Не яж редовно, въобще не яж и умри от болки. Все пак Земята е пренаселена и какво е един човешки живот ? КЪСмет!
 









Само за теб аз на този свят живея!Само за теб дишам плача и се смея! Само за теб аз готова съм на всичко!Само за теб, мое щастие едничко!

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: Няма смисъл!
« Отговор #1 -: Април 12, 2006, 21:30:02 pm »
Доста ме трогна това откровение.Наистина е много страшно,познавам няколко човека които едва се спасиха.Границата е много тънка и не се усеща дори кога я преминаваш [confused]
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: Няма смисъл!
« Отговор #2 -: Април 18, 2006, 23:25:27 pm »
леле това е ужасно ..направо..и мен много ме трогна.... [confused] [confused] [confused] [confused] [confused]

Неактивен teamote^

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3512
  • Пол: Жена
Re: Няма смисъл!
« Отговор #3 -: Април 20, 2006, 01:35:37 am »
малеее това е супер гадно..... няма опасност да паза диети... това се радвам, че каквато и да съм не ми пука държа да си имам яденето....