Автор Тема: Интервю с Kiss`  (Прочетена 5025 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Интервю с Kiss`
« Отговор #30 -: Април 08, 2006, 12:41:44 pm »
Здравей и от мен, да се включа и аз един път в кръстосания разпит  :p

Има ли място , което да желаеш да посетиш повече от всяко друго ?
Държава,град,местност .. Каквото и да е :) ( Освен САЩ , защото там искаш да учиш , а аз питам просто за посещение удоволствие :) )

Здрасти :) Ами ..ужасно много искам да ида в Париж ...  [heart__] Това ми е мечта от много време ..  :)
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Интервю с Kiss`
« Отговор #31 -: Април 08, 2006, 12:43:06 pm »
И аз да асе включа... сетих се едно хубаво въпросче.... дано не са ти го задали досега.. :)

Кое ти доставя неповторимо блаженство? :Р


Това да съм с най-близките си хора..с хората които обичам ужасно много ..  защото наистина рядко имам време да се виждаме..   [confused]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Интервю с Kiss`
« Отговор #32 -: Април 08, 2006, 12:44:46 pm »
Ммм, разбирам, но това е радост, а не блаженство :Р Радвам се, че много държиш на близките си! :)

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Интервю с Kiss`
« Отговор #33 -: Април 08, 2006, 12:47:09 pm »
ами под това да съм с тях имам предвид да усещам най-радостните и най-искрени мигове заедно с тях .. :)
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Интервю с Kiss`
« Отговор #34 -: Април 08, 2006, 12:47:54 pm »
 :)ОТ какво се страхуваш :)
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Интервю с Kiss`
« Отговор #35 -: Април 08, 2006, 12:57:22 pm »
ох .. това е труден въпрос ...
страхувам се да не загубя хората,които обичам ..
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Интервю с Kiss`
« Отговор #36 -: Април 08, 2006, 13:07:52 pm »
:)Ам...разкажи ни малко за  морето...Все си мисля,че след като живееш там  много повече време от нас...де да знам чувстваш нещата по друг начин.... :)
« Последна редакция: Април 08, 2006, 14:12:10 pm от Arinna »
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Интервю с Kiss`
« Отговор #37 -: Април 08, 2006, 13:20:00 pm »
[b] :)Ам...разкажи ни малко за  морето...Все си мисля,че след като живееш там  много повече време от нас...де да знам чувстваш нещата по друг начин.... :)[/b]

хм.. ами не знам какво точно да разкажа ..
Морето е просто..страхотно.. Не знам как бих могла да живея без море,ако ида да живея в град,където няма море...То е просто незаменимо .. И всеки човек израснал близо до морето не би могъл да го замени ей така лесно .. Чудесно е да седиш на брега на морето и да гледаш как вълните се егонят и се разбиват в скалите.. Чудесно е да чуваш шума на морето рано сутрин .. Когато все още целият град спи .. Гледката по време на пълнолуние е неземна.. Да виждаш всяка сутрин как слънцето изгрява някаде навътре от морето и как по същия начин залязва е безценно .. Навсякъде където се обърнеш виждаш морето..Отиваш на разходка-минаваш покрай плажната алея.. няма начин да не спреш и да погледаш морето ... Гледаш навътре .. сякаш е безкрайно..Имаш чувството,че ако тръгнеш по вода няма да стигнеш до никъде,защото краят не се вижда.. Понякога на края на хоризонта..там където ти свършва погледа виждаш някакви вълнообразни линии ..Това е защото навътре има вълнение .. Излизаш на терасата на стаята си..отново виждаш морето..Толкова необятно,толкова истинско..може би най-истинското нещо в целия град .. Седиш и гледаш вълните ..които сякаш всеки момент ще те залеят ..но стигат до определено място и отново се връщат назаде ..Тогава се чудиш ..какво ли ги кара да се връщат обратно ..
Морето е просто .. ох не мога да намеря толкова силна дума,за да го опиша .. Може да те накара да си спомниш,да забравиш,да простиш,да обигнеш ..
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Diablos

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 799
  • Пол: Мъж
  • Poesis=mc^2...
Re: Интервю с Kiss`
« Отговор #38 -: Април 08, 2006, 14:59:55 pm »
[b] :)Ам...разкажи ни малко за  морето...Все си мисля,че след като живееш там  много повече време от нас...де да знам чувстваш нещата по друг начин.... :)[/b]

хм.. ами не знам какво точно да разкажа ..
Морето е просто..страхотно.. Не знам как бих могла да живея без море,ако ида да живея в град,където няма море...То е просто незаменимо .. И всеки човек израснал близо до морето не би могъл да го замени ей така лесно .. Чудесно е да седиш на брега на морето и да гледаш как вълните се егонят и се разбиват в скалите.. Чудесно е да чуваш шума на морето рано сутрин .. Когато все още целият град спи .. Гледката по време на пълнолуние е неземна.. Да виждаш всяка сутрин как слънцето изгрява някаде навътре от морето и как по същия начин залязва е безценно .. Навсякъде където се обърнеш виждаш морето..Отиваш на разходка-минаваш покрай плажната алея.. няма начин да не спреш и да погледаш морето ... Гледаш навътре .. сякаш е безкрайно..Имаш чувството,че ако тръгнеш по вода няма да стигнеш до никъде,защото краят не се вижда.. Понякога на края на хоризонта..там където ти свършва погледа виждаш някакви вълнообразни линии ..Това е защото навътре има вълнение .. Излизаш на терасата на стаята си..отново виждаш морето..Толкова необятно,толкова истинско..може би най-истинското нещо в целия град .. Седиш и гледаш вълните ..които сякаш всеки момент ще те залеят ..но стигат до определено място и отново се връщат назаде ..Тогава се чудиш ..какво ли ги кара да се връщат обратно ..
Морето е просто .. ох не мога да намеря толкова силна дума,за да го опиша .. Може да те накара да си спомниш,да забравиш,да простиш,да обигнеш ..


Така е , но само ако живееш по-близко до брега или на достатъчно високо, за да можеш да му се наслаждаваш :) Защото от моя блок гледката е...Други блокове  [lol]

И защо точно Париж ? :)
А вечерта ще дойде изведнъж.
Косата си над мен ще разлюлее.
Под напора на изненадан дъжд,
аз, несъгласна, ще вървя след нея,

където няма студ. И няма зной.
Напред ще е отворен само мрака.
И оня, безконечния покой,
притихнал като хищник във листака.

Под мен светът ще си остане цял,
с горите и поляните зелени.
И всяка пролет вятър полудял
в тревите бос ще тича вместо мене.

И все така ще идва утринта
със птича песен-хубава и вечна.
А хората ще тръгват с лекота
да покоряват пъти

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Интервю с Kiss`
« Отговор #39 -: Април 08, 2006, 15:26:25 pm »
 :)
Защо Париж .. ами не знам ..В него има нещо страхотно.. Просто ..обожавам тоя град въпреки,че никога не съм била ..  :p Само като видя Айфеловата кула някаде на снимка.. и всичко ми грейва..  [slun]
Искам да се кача на Айфеловата кула.. да се разхождам с корабче по Сена ...да разгледам Лувара .. и какво ли още не :) 
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен BGG

  • Новак
  • *
  • Публикации: 21
  • Пол: Мъж
Re: Интервю с Kiss`
« Отговор #40 -: Април 09, 2006, 11:52:44 am »
Здравей и от мен!
Да те питам как се справяш с лошите настроения?Какво е твоето лекарство от депресията? [hey sexyy]
Колко малко му трябва на човек да бъде щастлив!

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Интервю с Kiss`
« Отговор #41 -: Април 09, 2006, 12:08:37 pm »
Здравей и от мен!
Да те питам как се справяш с лошите настроения?Какво е твоето лекарство от депресията? [hey sexyy]

Здрасти и междо другото добре дошъл във форума :)
Ами когато съм в лошо настроение обикновенно си седя в нас,слушам музика или гледам някакъв филм,ям шоколад и се сдухвам все повече и повече..докато накрая изведнъж..ей така от нищото ми минава лошото настроение :)
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Diablos

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 799
  • Пол: Мъж
  • Poesis=mc^2...
Re: Интервю с Kiss`
« Отговор #42 -: Април 09, 2006, 12:21:47 pm »
:)
Защо Париж .. ами не знам ..В него има нещо страхотно.. Просто ..обожавам тоя град въпреки,че никога не съм била ..  :p Само като видя Айфеловата кула някаде на снимка.. и всичко ми грейва..  [slun]
Искам да се кача на Айфеловата кула.. да се разхождам с корабче по Сена ...да разгледам Лувара .. и какво ли още не :) 
Хех, романтика,романтика  :)
Хубав град си си избрала :)

А би ли останала да живееш там , ако можеше ? :)
А вечерта ще дойде изведнъж.
Косата си над мен ще разлюлее.
Под напора на изненадан дъжд,
аз, несъгласна, ще вървя след нея,

където няма студ. И няма зной.
Напред ще е отворен само мрака.
И оня, безконечния покой,
притихнал като хищник във листака.

Под мен светът ще си остане цял,
с горите и поляните зелени.
И всяка пролет вятър полудял
в тревите бос ще тича вместо мене.

И все така ще идва утринта
със птича песен-хубава и вечна.
А хората ще тръгват с лекота
да покоряват пъти

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Интервю с Kiss`
« Отговор #43 -: Април 09, 2006, 12:32:17 pm »
хм ..
ами не знам .. вуйна ми живее там вече от почти 11 години ...Може би бих й останала на гости за по-дълго време..около 1-2 месеца да речем ..Но не мисля,че бих живяла там .. :)
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Интервю с Kiss`
« Отговор #44 -: Април 09, 2006, 13:14:30 pm »
Здравей и от мен, да се включа и аз един път в кръстосания разпит  :p

Има ли място , което да желаеш да посетиш повече от всяко друго ?
Държава,град,местност .. Каквото и да е :) ( Освен САЩ , защото там искаш да учиш , а аз питам просто за посещение удоволствие :) )

Здрасти :) Ами ..ужасно много искам да ида в Париж ...  [heart__] Това ми е мечта от много време ..  :)
Защо точно в Париж?Какво ти харесва,какво те привлече?  :)