Автор Тема: ЗА ВИПУСК 2006  (Прочетена 2521 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
ЗА ВИПУСК 2006
« -: Октомври 07, 2005, 19:28:02 pm »
Кой завършва тази година???

Нека всеки каже къде ще си птразнува бала. тези, които са от София могат и да споделят някоя и друга оферта, а някой ако знае някой негов приятел примерно къде си е прекарал добре да ми каже, че аз вече направо се побърквам ...

Всеки ден спорове глупости разправяй се проверявай ааа ....

Очаквам помоща ви :)
« Последна редакция: Октомври 09, 2005, 10:32:24 am от boginqta_ »







Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен zelenoo4ka

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 342
  • Пол: Жена
Re: ЗА БАЛ 2005
« Отговор #1 -: Октомври 07, 2005, 21:28:58 pm »
Мисля че трябва да е БАЛ 2006 защото вие завършвате догодина :) Аз завърших тази и бях БАЛ 2005 :) но карай :)
С коса по лицето разпиляна.
Безмълвна в леглото ти лежи.
Отметваш кичурите, руси като слама.
Глад за още секс четеш в зелените очи !!!

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: ЗА БАЛ 2005
« Отговор #2 -: Октомври 07, 2005, 21:56:30 pm »
Дамм и аз завършвам 2006година  :p но не мисля от сега с какво ще съм облечена и т.н. Като дойде времето ще му мисля , все пак не е най-важния ден в живота ми....! В момента уча , за да мога да завърша добре , защото 2006та година да имам време да мисля за бала , а не да се побърквам тотално...! Абитуриенската ми ще е на 24 май и ще е във "Санкт Петербург"  [lol] След няколко дни евентуално ще ходим в Слънчев бряг или някъде другаде [намиг] ИИи Ренката , ти пък какво толкова си се побъркала , все едно е кой знае какво...Спокойно :) Сега мисли за учене , пък като дойде другата година се готви [намиг]
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: ЗА БАЛ 2005
« Отговор #3 -: Октомври 07, 2005, 22:02:49 pm »
Моя е 2010  :pp
Ще ви каня .. и от миналия форум си търся кавалер за след 4 годинки  :>

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: ЗА БАЛ 2005
« Отговор #4 -: Октомври 08, 2005, 17:49:50 pm »
Дамм и аз завършвам 2006година  :p но не мисля от сега с какво ще съм облечена и т.н. Като дойде времето ще му мисля , все пак не е най-важния ден в живота ми....! В момента уча , за да мога да завърша добре , защото 2006та година да имам време да мисля за бала , а не да се побърквам тотално...! Абитуриенската ми ще е на 24 май и ще е във "Санкт Петербург"  [lol] След няколко дни евентуално ще ходим в Слънчев бряг или някъде другаде [намиг] ИИи Ренката , ти пък какво толкова си се побъркала , все едно е кой знае какво...Спокойно :) Сега мисли за учене , пък като дойде другата година се готви [намиг]


ох .. и ти да беше на мое място щеше да се притисняваш ама както и да е :) ше видиме кат дойде бала :)Радвай се че всичко ти е уредено ... защото при нас ся е най - големия АД !!!
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: ЗА БАЛ 2005
« Отговор #5 -: Октомври 08, 2005, 17:55:44 pm »
TC Tc защо ад ?! Някои искат в чужбина , други тук.....Това ли е ? И при нас беше нещо такова....
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: ЗА БАЛ 2005
« Отговор #6 -: Октомври 08, 2005, 18:09:03 pm »
Ох чужбина отпадна ама сега се караме за ресторанти глупости ...
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: ЗА БАЛ 2005
« Отговор #7 -: Октомври 08, 2005, 18:46:24 pm »
Уфф ми то при нас ресторанта не го избираме ние....и това да ти кажа е по-добре , защото щеше да стане голям скандал...
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: ЗА БАЛ 2005
« Отговор #8 -: Октомври 08, 2005, 21:34:02 pm »
випуск 2006 ли имате предвид ?

аз завършвам сега... :)
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Roy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 620
  • Пол: Мъж
Re: ЗА БАЛ 2005
« Отговор #9 -: Октомври 09, 2005, 01:41:07 am »
 Ей аз завърших 98-ма ма немаше такива проблеми , казах Охридското езеро и там беше  [намиг]
 ReNKaTa ако питаш мене полсушай Kelly щотобала ще мине и ще замине , но от дипломата зависчт много по-важни неща от бала  [think]
Единственото нещо, от което се нуждае злото за да
триумфира е, добрите хора да не правят нищо.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: ЗА БАЛ 2005
« Отговор #10 -: Октомври 09, 2005, 10:24:02 am »
Ей аз завърших 98-ма ма немаше такива проблеми , казах Охридското езеро и там беше  [намиг]
 ReNKaTa ако питаш мене полсушай Kelly щотобала ще мине и ще замине , но от дипломата зависчт много по-важни неща от бала  [think]


Ама аз знам, щото миналата година бях пак на бал - бях дама на приятеля ми ... и всичко мина много бързо ... но все пак аз просто се дразня на глупачките от другя клас както и да е ;) да кажем, че от днес ше се опитам да не се ядосвам, щото просто няма смисъл да си хабя нервите

А богинята - на вас къде и кога ще ви е бала - ти от кое училище беше ? :)
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: ЗА БАЛ 2005
« Отговор #11 -: Октомври 09, 2005, 10:26:05 am »
33то . кога - не знам. обикновено е на 27, ама сега искаме да го направим към 23-24...в sky plazza евентуално :)
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: ЗА БАЛ 2005
« Отговор #12 -: Октомври 09, 2005, 10:27:30 am »
оххх блазя ви .. аз миналата година бях в SKY PLAZZA ... ис и прекарах страхотно само че тия овци ходиха вчера и казаха че било дупка и кфо ли не и аз супер много им се издразних и си тръгнах ... искам нашия да е в Хилтън или Шератон абе превземки кфо да т и кажа ,,, [think]
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен Boss_baby_MM

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1597
  • Пол: Жена
  • Едва ли някога бил си обичан ти,както от мене сега
    • http://princeska.stih4e.com
Re: ЗА ВИПУСК 2006
« Отговор #13 -: Октомври 12, 2005, 01:42:22 am »
Хей и аз сам абитуриентка  :ppнай - накрая дойде и моя ред  [много съм щастлив] Незнам все още кога и къде, но ще ви кажа веднага щом разбера. Или в Тримонциум или в Марица или в Санкт Петербург още не сме си избрали. И после може би ще ходим до Палма де майорка.
Ако те няма, знам, ще полудея, знам!
Без теб не мога, знам, да оцелея!
От много сълзи, знам, ще ослепея, знам!
Ако те няма, знам, няма да живея!

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: ЗА ВИПУСК 2006
« Отговор #14 -: Октомври 12, 2005, 20:38:52 pm »
е ние май ще отидем до Кушадась ... ако не на бала то след него, въпреки че на мен ми се иска на бала да сме там :) ама офертата е страшна :)
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!