Автор Тема: Tattoo  (Прочетена 42661 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Tattoo
« Отговор #30 -: Май 22, 2006, 16:42:08 pm »
 :pаз пък искам някъква сладка и мъничка :)
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен mArTInKa_11

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 69
  • Пол: Жена
  • martiiiinkaa
    • nqmam
Re: Tattoo
« Отговор #31 -: Май 25, 2006, 11:58:20 am »
аз имам една с ироглифи ама е малка от тез които са времени
ИСКАМ ТВОЯ ЕЗИК ДА ИГРАЕ БРЕЙК В МОИТА УСТА И НАКРАЯ КАТО КОРАБА ТИТАНИК ДА ПОТЪНЕ В МОЙТЕ КРАКА !!!!!!!!!

Неактивен nika_s.s

  • Новак
  • *
  • Публикации: 5
  • Пол: Жена
  • ADDICTED TO LOVE/LUST
Re: Tattoo
« Отговор #32 -: Май 27, 2006, 18:17:32 pm »
Невероятно е да си направиш татуировка когато си сигурен че именно това искаш,аз го направих преди два месеца и бих го повторила още хиляди пъти ако се налага,не я виждам така че няма да ми писне,всички се възхищават колко е изящна и болката не е по голяма от тази на епилатор,така че съм повече от влюбена в своята и не съжалявам и за миг :)
...I have cried so many tears even the blind can see...

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Tattoo
« Отговор #33 -: Октомври 29, 2002, 03:52:14 am »
аз смятам да си правя на дясната плешка
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: Tattoo
« Отговор #34 -: Юли 24, 2006, 14:17:10 pm »
оххх болната ми тема. Много искам обаче разберат ли наш'те, не знам каде трябва да се крия [confused]
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен Smahnata^BG^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 661
  • Пол: Жена
  • Рискувай!Губят само страхливците!
Re: Tattoo
« Отговор #35 -: Юли 27, 2006, 21:35:58 pm »
аз имам мерак ад си направя,но е въпрос на време,но не знам дали ще е трайна......
"Ако те е яд,че те обичам,направи същто,за да ми го върнеш!!!".......Обичайте се-животът без любов е скучен!!!

Неактивен FALLEN

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3585
  • Пол: Жена
  • Моля те,спаси ме...От самата мен...Спаси ме...
Re: Tattoo
« Отговор #36 -: Юли 28, 2006, 00:22:22 am »
Искам нейде на глезена ама засега временна..Обаче нашите ми казаха,да не се прибирам с такова нещо [confused]
Не ме мрази! Аз достатъчно се мразя!
Сякаш чувствата сега не са модерни...
Но ден след ден не можах да си докажа,
че те мразя и пак те обичам неймоверно...

 
И аз бавно изчезвам...
Изчезнах...
Но ти във мен остана!...

Неактивен hixtima_89

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 403
  • Пол: Жена
  • Кръвта не се измива с кръв!
Re: Tattoo
« Отговор #37 -: Юли 28, 2006, 12:43:05 pm »
И аз нямам,но имам голям мерак да си направя!  [mhmm]

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: Tattoo
« Отговор #38 -: Юли 30, 2006, 10:52:42 am »
всички искат забраненото [confused]
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен ®©Petia®©

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 828
  • Пол: Жена
  • People always leave!
Re: Tattoo
« Отговор #39 -: Юли 30, 2006, 10:54:26 am »
Забраненият плод е най-вкусен [confused]

Неактивен Angel_Eyes

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1074
  • Пол: Жена
  • Last kiss
Re: Tattoo
« Отговор #40 -: Юли 30, 2006, 10:59:10 am »
Татосите са си цяла наука....преди много не ги оважавах, но след като разбрах какав смисъм са има ли преди те за хората...и, че всъщност една татоировка трябва да изрезява това, което си......или, което се оприличаваш....., но не харесвам колкото и добре да са направени- дракони, рози, пеперудки и тн....много комерсиално....

Нямам татос, но много искам да си направя и в момента съм на процес на мислене какво и къде  [mhmm]
Любовта - тя започва тогава когато заради друг ти си готов да измениш на себе си!

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: Tattoo
« Отговор #41 -: Юли 30, 2006, 11:05:00 am »
а аз съм в процес на убеждаване на родители  :) мястото иначе лесно ще го измисля, само да ми позволят [lol]
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен Angel_Eyes

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1074
  • Пол: Жена
  • Last kiss
Re: Tattoo
« Отговор #42 -: Юли 30, 2006, 11:06:18 am »
аз имам една с ироглифи ама е малка от тез които са времени

Внимавай с йероглифити....един приятел си беше направил йероглифи по дължината на цялата ръка.... и незнаеше какво означават...отидохме на китайски ресторант и попитахме собственика....и понеже неговореше добре бг, а само повтаряше - Чай,Чай,чай.....ние решихме, че говори нещо на китайски....отиде до някаде и се върна с пакетче китайски чай....на него пишеше същото, което и на ръката му..... :toofunny:

Инструкции как се пие чай  [xa xa xa xa xa xa]

Момчето седеше като ударено с чук...., аз го успокойх като му казах, че има и хубава страна на нещата....,че ако отиде в Китай няма да има проблем да си поръча чай [cool idea]
Любовта - тя започва тогава когато заради друг ти си готов да измениш на себе си!

Неактивен Sweet_As_Candy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 793
  • Пол: Жена
  • Live Love & Laugh
Re: Tattoo
« Отговор #43 -: Август 01, 2006, 19:50:52 pm »
Сега скоро ще си правя само да си я измисля точно как я искам, но идеята е малки и една голяма звездичка на кръста долу така направени хубавко. Другата ще е светеща на тъмно и ще е на дупето и ще пише на двете бузи така голямичко. Be Nice..ili SPank Me...или нещо такова още не съм решила.



Неактивен FALLEN

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3585
  • Пол: Жена
  • Моля те,спаси ме...От самата мен...Спаси ме...
Re: Tattoo
« Отговор #44 -: Август 02, 2006, 19:40:47 pm »
а аз съм в процес на убеждаване на родители  :) мястото иначе лесно ще го измисля, само да ми позволят [lol]
Я ,последователи :)
Не ме мрази! Аз достатъчно се мразя!
Сякаш чувствата сега не са модерни...
Но ден след ден не можах да си докажа,
че те мразя и пак те обичам неймоверно...

 
И аз бавно изчезвам...
Изчезнах...
Но ти във мен остана!...