Автор Тема: ... на света има една-единствена жена за теб ...  (Прочетена 12987 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
......
- Когато тръгнеш с жени - каза Джордах - не се обвързвай само с една. Сменяй ги често. Да не си въобразиш само, че на света има една-единствена жена за теб и че точно нея трябва да притежаваш. Така можеш да си опропастиш живота.
- Добре - каза Рудолф, убеден, че баща му греши, напълно греши ....



Из "Богат - Беден" - Ъруин Шоу



Та според вас кой е прав и кой не или зависи ... ?







Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен crystal

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 546
  • Пол: Жена
  • What you don't know you can feel it somehow
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #1 -: Март 20, 2006, 14:04:54 pm »
да разбирам, че се отнася и за нас жените и за нашето отношение към мъжете.

Не съм съгласна с бащата. Защото все пак май говорим за обвързване, за оная жена или оня мъж, който търсим цял живот да споделим живота си с него. Иначе, естествено че не бива да се ограничаваме до един човек. Да, сменяй ги често, но до тогава, дакато откриеш онази/онзи, с която искаш да останеш завинаги.
А притежанието.... това ми звучи както даста опасно, така и даста пагубно. Притежаваме само себе си, и е хубаво да можем да разберем тази идея, така хем ще живеем по-лесно и спокойно, хем и с нас ще се живее по-приятно ;)
ВСИЧКО, КОЕТО СЕ СЛУЧВА СИ ИМА ПРИЧИНА

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #2 -: Март 21, 2006, 23:30:42 pm »
Никъде не става въпрос за любов... А за "тръгване"с жени... Бащата има проблеми с либидото... Може би майката е предпочела да отгледа децата сама... А той се чувства безфункционален... И за това избира да превърне всички жени в безфункционални предмети - или поне да заложи тая нагласа у сина си. Добре, че синът отгледан от майката и все още има надежда за неговя сентимент... И все пак бащата има нужда от професионална помощ...
Винаги става въпрос за любов... Или за нейната липса - но и тя се обуславя от любовта...
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #3 -: Март 24, 2006, 09:43:46 am »
Бащата е стар вече и е преживял доста неща. Направил е грешки в живота си. Искал е да живее по един начин, но е живял по друг. Иска сина му да живее по начина, по който баща му е искал, да не разбере що е това "любов" и да не изпита болка от нея...
  Сам за себе си възрастният мъж е прав. За сина му не е, защото той е млад и вярва в неща, в които един стар и немощен човек не би вярвал вече...

  Няма значение кой е прав или не, важното е през твойте очи как виждаш нещата.

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #4 -: Март 24, 2006, 21:33:43 pm »
Един мъж всякога иска да бъде първата любов на една жена, а една жена всякога иска да бъде последната любов на един мъж! Мисля, че няма какво повече да кажа по тази тема :)
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #5 -: Март 25, 2006, 07:04:42 am »
Не е важно да си първи или последен, а да си най-голямата любов на някого. :)

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #6 -: Март 25, 2006, 12:20:45 pm »
Един мъж всякога иска да бъде първата любов на една жена, а една жена всякога иска да бъде последната любов на един мъж! Мисля, че няма какво повече да кажа по тази тема :)

Мъдроста ти ме опиянява.Поклон. [evala] [plqsssss]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #7 -: Март 27, 2006, 09:47:03 am »
Дете :) на място казано, много добре. С тези думи застреля рибата  [bravisimo] [bravisimo] [bravisimo] [bravisimo] [bravisimo]
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Smahnata^BG^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 661
  • Пол: Жена
  • Рискувай!Губят само страхливците!
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #8 -: Март 29, 2006, 11:40:07 am »
Един мъж всякога иска да бъде първата любов на една жена, а една жена всякога иска да бъде последната любов на един мъж! Мисля, че няма какво повече да кажа по тази тема :)
една гоооллллляяяяяяяяяммммммааааааа истина! [bravisimo]
"Ако те е яд,че те обичам,направи същто,за да ми го върнеш!!!".......Обичайте се-животът без любов е скучен!!!

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #9 -: Април 09, 2006, 18:24:10 pm »
няма малка и голяма любов- има 1 любов само със много лица.Бащата не говори за любов а говори за жени,ноже би преди да съдите горкия човек няма да е лошо да прочетете книгата или поне да се запознаете с обстоятелствата и истинският контекст на думите му.Човека просто му казва:не чакай любовта да те намери а иди и я потърси,ама не се забивай на първата срещната.Човека иска да предпази сина си от самозаблуда,а не да го прави курвар,както побързаха да заключат някои хора :) и аз бих посъветвал сина си същото,но за съжаление ще имам дъщеря...поради простата причина че доброто и злото са неделима константа...

Неактивен crystal

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 546
  • Пол: Жена
  • What you don't know you can feel it somehow
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #10 -: Април 09, 2006, 21:48:18 pm »
право казва лудият негър (да ме прощават тука хората за малкото отклонение, ама в последно време съм му луда фенка. Кефиш ме бе човек!!!), най-добре да се прочете книгата. Има какво да се научи от нея :)
ВСИЧКО, КОЕТО СЕ СЛУЧВА СИ ИМА ПРИЧИНА

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #11 -: Април 11, 2006, 17:10:52 pm »
...но за съжаление ще имам дъщеря...поради простата причина че доброто и злото са неделима константа...

Охааа, още един с някакъв комплекс или ориенталски манталитет.
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #12 -: Април 11, 2006, 22:51:57 pm »
това че ще имам дъщеря няма нищо общо с комплекс или пък с ориента или поне аз не виждам връзка.Аз лично имам едно вярване че всеки рано или късно плаща за греховете си-парадоксалното е че понякога децата ни плащат за тях и от тук тръгва другото ми вярване че ще имам дъщеря за да може да плати тя греховете на баща си- и го вярвам защото природните закони повеляват и аз да изпитам от болката която съм причинявал съзнателно или не :)и тъй като съм цинично настроен към съдбата и това което ми е отредено затова съм сигурен че ще изпитам двойно болката, а единствения начин за това е чрез бъдещата ми дъщеря :)имам някви тайни надежди майката да е някоя света вода ненапита та да се смегчат малко нещата :) но се съмнявам ... ама тука вече сме извън темата май :)

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #13 -: Април 13, 2006, 23:35:20 pm »
На света има много жени за теб , но само една е еднствена ...може никога да не я срещнеш , може да я подминеш , зависи знаеш ли какво е "единствена"

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: ... на света има една-единствена жена за теб ...
« Отговор #14 -: Април 14, 2006, 23:25:15 pm »
Един мъж всякога иска да бъде първата любов на една жена, а една жена всякога иска да бъде последната любов на един мъж! Мисля, че няма какво повече да кажа по тази тема :)
браво! :) и аз така мисля