Автор Тема: Родителски срещи  (Прочетена 10985 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: родителски срещи
« Отговор #15 -: Март 28, 2006, 18:37:52 pm »
Ми те и нашите не ходят,ама то няма и за какво.Даже класната казва да не ги разкарвам,че ако имало нещо тя по телефона ще се обади.Ми то няма какво да се казва :)
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: родителски срещи
« Отговор #16 -: Ноември 25, 2006, 15:28:46 pm »
Наш'те преди много ходеха.. хем тогава имах само хубави оценки, ама пък не знам занимавало им се е явно :) Сега ако има род. среща питат "Трябва ли да ходя?" и естествено отговора е  "Не" :) А на последната родителска среща класната много се изгаври  [lol] Понеже беше болна преди това цялата седмица и не могла да дойде, но естествено не се сети да ни предупреди и 15 родители, които са отишли, са си стояли в стаята и са чакали да дойде някой учител [confused]

Неактивен PETIA{P}^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1307
  • Пол: Жена
Re: родителски срещи
« Отговор #17 -: Ноември 25, 2006, 19:32:44 pm »
Майка беше отишла веднъж и като се върна каза, че няма да ходи повече.  [mhmmmm]

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: родителски срещи
« Отговор #18 -: Март 16, 2007, 12:09:36 pm »
В нашето училище май май не знаеха какво е това и никога не е имало  [good_] и по добре... :p

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: родителски срещи
« Отговор #19 -: Март 17, 2007, 08:55:02 am »
Оооо,много обичам да ходя на родителски срещи. [oh kotioo] [your mamma]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: родителски срещи
« Отговор #20 -: Март 17, 2007, 10:34:53 am »
Както каза Инна последните две бяха мн смешни - на едната наште решиха, че няма да отидат, а на другата самата класна не дойде  [lol] [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен _KiLL3R_F0R_L0v3_

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
  • Пол: Мъж
  • Къде е тя?Защо я няма?
Re: родителски срещи
« Отговор #21 -: Март 17, 2007, 10:46:59 am »
във вторник имахме родителска среща ама нащте не отидоха като ми казаха,че на такива простотии като тея няма да ходят...и на мен ми олекна....,че мн го бях загазил!
Незная как,къде,защо...любовта я е страх за мен!За мен я е страх,но защо?Как искам да съм в неин плен!

Неактивен Ledeno_stydena

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 323
  • Пол: Жена
  • PeOpLe AlWaYs LeAvE
Re: родителски срещи
« Отговор #22 -: Март 17, 2007, 22:26:43 pm »
Ние скоро имахме ,ама тя майка не ходи,няма и за какво.Не са ми лоши оценките,пък и 12 клас :) :)

Неактивен $tambeto

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 343
  • Пол: Мъж
Re: родителски срещи
« Отговор #23 -: Март 18, 2007, 01:57:56 am »
Оооо,много обичам да ходя на родителски срещи. [oh kotioo] [your mamma]
[smeeh] [smeeh] [bravisimo]

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: родителски срещи
« Отговор #24 -: Март 27, 2007, 09:58:16 am »
Мм и ние скоро имахме, ама те и наш'те няма за какво да ходят. Най-много да кажат че от време на време малко се лигавя в последните часове, ама то тогава е позволено  [lol] пък и оценките ми са си хубави и те сами решават, че няма защо да ходят
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен GaLLeRy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2535
  • Пол: Жена
  • ««I m lost without ur love»»
Re: родителски срещи
« Отговор #25 -: Март 30, 2007, 09:24:30 am »
хахаха... : )
Еми .. секи си поема рисковете..
Забавно е на другия ден :) На кой му земали телефона, кой няма да излиза цяла седмица, на кой му спряли интернета  [lol] [lol] [lol]
No PaIn InSiDe... YoU`Re My PrOtEcTiOn

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: родителски срещи
« Отговор #26 -: Април 26, 2007, 06:57:15 am »
Снощи бях на родителска среща, на брат ми  [lol]

Беше много вълнуващо  [lol]

Той учи в същото училище, където съм учила и аз и учителките ме гледаха с едно особено умиление. Той е сравнително кротко дете и за него не казаха нищо съществено НО...

Направи ми впечатление колко проС народ има... Класната се оплака от тях, че играели сварка и по цял час си цъкали по ГСМ-то... И някакъв родител се обади и почна "То сварка се играе навсякъде, ГСМите още не сме им се нарадвали, не че одобрявам - ама кажете ми вие как да спрем децата си от това нещо". А оттам учителките - "Не, кажете ни вие на нас". Ето за това децата изтрещяват... Защото повечето родители нямат най-бегла представа как да ги възпитават. Ми като не знаеш какво да го правиш - защо си го създавал? А за учителите да не говоря. Как така има преподаватели, при които всички "гледат с отворени уши" и такива, при които са със слушалките от МР3то? Да не би първите да са наследници на Хари Потър и да им правят магии? Защо хора без елементарни не просто педагогически, но и човешки качества стават учители на децата ни? На какво могат всъщност да ги научат? И докато говорехме, че е въпрос на култура и възпитане да си изключиш поне звука на телефона, докато си в час, и че тая култура се възпитава не от друг, а от родителите и учителите, на някаква майка и звънна тутурутката...

Лошо...
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: родителски срещи
« Отговор #27 -: Април 30, 2007, 13:00:30 pm »
Ние отдавна не сме имали родителска среща,още от първия срок.. И майка ся иска да идва до даскало  [confused] [confused] [confused] Дано да не дойде,че.. става лошо..  [confused]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Kriskata_Sladka

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 678
  • Пол: Жена
  • ...
Re: родителски срещи
« Отговор #28 -: Юни 02, 2007, 10:22:04 am »
Оооо,много обичам да ходя на родителски срещи. [oh kotioo] [your mamma]
И мама много обича [confused] Доста неща имаше да казва класната за мен на последната и мн ме беше страх кво ше кае ся мама кат се прибере...Ама нещата минаха учудващо добре.Страх ме беше и че класната ще каже за цигарите ама си е мълчала [lol]
I love you pretty girl ...

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: родителски срещи
« Отговор #29 -: Юни 02, 2007, 15:11:01 pm »
[pleZz]ние нямаме  [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.