Автор Тема: Цикъл  (Прочетена 46879 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dudituu

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Цикъл
« Отговор #30 -: Април 24, 2010, 21:27:09 pm »
:pЗдрасти момичета!Пиша ви защото една моя приятелка и е тръгнал цикълът,но само веднъж.След първият път нищо не й е текло повече.Тя ми каза,че всеки месец само я боли стомаха.Някоя има ли идеи?Моля пишете за да мога да й предам :) А на мен още не ми е тръгнал,но има време аз съм само на 11

teen01

  • Гост
Re: Цикъл
« Отговор #31 -: Декември 07, 2010, 15:52:13 pm »
На вас на колко години ви дойде цикъла защотото на мен ми дойде на 9 години и половина [shame]!Според мен ми беше зошло много рано  [oops]!Тогава добрече ми дойде в тоялетната :)!А относно предишния въпрос аз мисля ,че наистина всичко зависи от организма [oops].

teen01

  • Гост
Re: Цикъл
« Отговор #32 -: Декември 07, 2010, 20:39:40 pm »
И според вас кои превръзки са най-хубави на мен ми се стрева ,че Еverbel and Always попиват най-много а Naturella са повече за свежест. :p

teen01

  • Гост
Re: Цикъл
« Отговор #33 -: Декември 08, 2010, 13:31:30 pm »
didityy po dobre kaji na priqtelkata si da otide na genekolog za da moje da i kajat ako ima problem i da se vzimat pravilni merki dokato e vreme [MJ] [MJ] [MJ] [chetenee] [flyyy]

teen01

  • Гост
Re: Цикъл
« Отговор #34 -: Декември 23, 2010, 13:23:26 pm »
Miiiiiii.......Az mislq 4e nqma zashto da se mu4ite s tova ne6to s luka a da otidete na ginekolog primerno.A zashto vi e predizvikvane na cikula?Nali za tova sa suzdadeni prevruzkite i tamponite.Ami pitaite men se kak izdurjax.Doide mi na 10 godini.Samo da znaete kolko kruv mi te4e6e.Dori na 3tiq mesec mi be6e zakusnqlo.Trqbva6e da mi doide na 16ti a mi doide na 23.Dobre4e na 23 ni puskaha v vakanciq v u4ili6te i edin 4as ne be6e kato drugite 40min a 20.To4no na tozi den mi se slu4ixa oshte kum 300 takiva hubavi ne6ta.I ot togava az priemam cikula kato procez v jenskiq organizum a kogato mi doide go priemax sqkash kato bolest. [shame] :p :)

Неактивен superstar01

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Цикъл
« Отговор #35 -: Януари 14, 2011, 12:24:25 pm »
Дотука ОК ама некой знае ли как да се намали кръвотечението.Ако в първите дни от цикъла ми не си сменям превръзката праз максимум 6 часа ще прелея.Щото съм в 9ти клас и съм на даскало както знае всеки.Наще тоалетни са мн смотани в даскало и не искам да се свъртам там. [shame]

Неактивен Danix3

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Цикъл
« Отговор #36 -: Февруари 13, 2012, 22:34:25 pm »
Здравейте, аз съм на 12г. и още нямам цикъл :( и искам да ви питам какви са признаците за цикала... Вече III-ти ден виждам бяло-слузесто нещо по гащите ми. [think2]

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Цикъл
« Отговор #37 -: Март 08, 2012, 12:11:39 pm »
Нормално е да нямаш все още. Моят пръв цикъл дойде чак на 14 год. А бялото нещо се нарича "бяло течение". По-добре кажи на майка си, за да те посъветва как да се оттървеш. :)

Малко помощ -> http://bialotechenie.net/category/byalo-techenie/ :)
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Danix3

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Цикъл
« Отговор #38 -: Март 15, 2012, 14:34:18 pm »
Благодаря... :) :)