Автор Тема: Цикъл  (Прочетена 46877 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ^Poison_kiss^

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 413
  • Пол: Жена
Re: Цикъл
« Отговор #15 -: Август 08, 2006, 15:42:49 pm »
Има едни хапчета, които съдържат хормони за предизвикване на цикъл. Наричат се дуфасто. Можеш да си ги купиш без рецепта. Помагат.
« Последна редакция: Април 05, 2010, 00:39:08 am от me4tatelka »

Отмъщението не връща загубеното.

Неактивен icegirl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1231
  • Пол: Жена
  • Fire In The Ice!
Re: Цикъл
« Отговор #16 -: Септември 07, 2006, 10:58:09 am »
Момичета, случи ми се нещо, което ме притесни. Дойде ми както си му редът, вървя ми 4 дена и после всичко ОК. Да ама не. Два дена след това пак ми тръгна. Още не съм ходила на лекар, защото се случи снощи, но искам да питам на някоя от вас случвало ли се е подобно нещо и какво да правя, ако някой знае.  [confused]
Imagination, life is your creation!

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: Цикъл
« Отговор #17 -: Септември 07, 2006, 15:22:41 pm »
на една приятелка и стана така 1во и беше 3 дни, после й спря за 1 и после пак, не е ходила на лекар, сичко си мина само, а на браточведка ми един път и беше почти 2 седмици...
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен balrog

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3331
  • Пол: Мъж
Re: Цикъл
« Отговор #18 -: Септември 07, 2006, 15:24:23 pm »
Виж в аптеката, но по-добре се обърни към гинеколог, за да ти предпише хапчета за предизвикване на мензис...
Но не те съветвам, да го правиш, ако не е абсолютно наложително....

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Цикъл
« Отговор #19 -: Септември 07, 2006, 18:36:27 pm »
icegirl, съмнява ме да ти има нещо. Понякога просто се случват такива неща. Засега можеш даже нищо да не правиш. Но ако следващият месец ти е по същия начин, е.. тогава вече трябва да се обърнеш към някой компетентен в тази облат.

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Цикъл
« Отговор #20 -: Септември 13, 2006, 03:09:18 am »
Значи аз знам че Бусколизина е за да ти дойде по-бързо, а витамин Ц, за да ти закъснее... Мене ако питате - постинор дуо  [shame] И ви идва веднага  [lol] [lol] [lol] Дано никому не се налага да го пие тва гадното нещо..  [lol] Мене ми се е налагало два пъти.. УжасТТТ.. После веднага ми идваше.  [shame] [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен icegirl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1231
  • Пол: Жена
  • Fire In The Ice!
Re: Цикъл
« Отговор #21 -: Септември 13, 2006, 09:27:40 am »
Значи аз знам че Бусколизина е за да ти дойде по-бързо, а витамин Ц, за да ти закъснее... Мене ако питате - постинор дуо  [shame] И ви идва веднага  [lol] [lol] [lol] Дано никому не се налага да го пие тва гадното нещо..  [lol] Мене ми се е налагало два пъти.. УжасТТТ.. После веднага ми идваше.  [shame] [lol]

Калиста, само да то кажа нещо относно тези хапчета. Те са за спешна контрацепция, което значи, че съдържат много голяма доза хормони, която пък е ударна за организма и може много да ти навреди. Не е препоръчително тези хапчета да се взимат повече от 1 - 2  годишно. По - добре да ти предпишат някакви противозачатъчни и да си спокойна, отколкото да взимаш Постонор. Не си прецаквай организма с тях.
Imagination, life is your creation!

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Цикъл
« Отговор #22 -: Септември 13, 2006, 10:17:30 am »
Спокойно мила... Аз само два пъти ги пих и то в разстояние от 2 месеца някъде ... Но си научих урока, оттогава.. Четох им листовката на тия хапчета и наистина не искам да ми се налага да ги пия пак... Така че внимавам...  [gu6] [kisss]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен icegirl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1231
  • Пол: Жена
  • Fire In The Ice!
Re: Цикъл
« Отговор #23 -: Септември 13, 2006, 10:21:02 am »
Спокойно мила... Аз само два пъти ги пих и то в разстояние от 2 месеца някъде ... Но си научих урока, оттогава.. Четох им листовката на тия хапчета и наистина не искам да ми се налага да ги пия пак... Така че внимавам...  [gu6] [kisss]

Лелеее.... Много бе. Хубаво е поне, че листовката си прочела и си знаеш. Щом си нямала проблеми с хормоните е добре.  [mhmm] [namigG] Радвам се. На мен още не ми се е налагало да ги пия. Дано не ми се налага. [helpme]
Imagination, life is your creation!

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Цикъл
« Отговор #24 -: Септември 13, 2006, 10:23:36 am »
Дано наистина!  [molitva] [gu6] [kisss]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Tajni4ka_:(

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2012
  • Пол: Жена
  • Моят нов любовник-самотата....
    • Tajni4ka
Re: Цикъл
« Отговор #25 -: Декември 18, 2006, 00:10:39 am »
ВИЕ ЛУДИ ЛИ СТЕ?!?!? Витамин Ц-то дори може да попречи на цикъла да дойде!!!!!
  И още нещо, няма как да го предизвикате! Не зависи от вас, а от организма си ви!
Ле-лееее [oops] Ако всеки пък, когато искате да ви дойде по-бързо вземете да пиете витамин Ц, накрая ще вземете да хванете някоя киста!!!! [oops] [oops] [oops] [oops] [oops] [oops]

Аспирина и Упсарина разширяват кръвоносните съдове и така увеличава кръвотечението, но пак не може да помогне. Моля, не правете глупости, като вземате хапчета! [oops] Най-лесно е да се иде на гинеколог и той да ви каже как сте и т.н. [oops] [oops]


 [a taka] [a taka] [a taka]
Не сме се забравили, а всъщност никога не сме били...
Душите ни ограбени все  други са имали...
Но защо не спираме да се желаем?
И без да сме започнали не можем да спрем!!

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Цикъл
« Отговор #26 -: Декември 18, 2006, 09:45:17 am »
ВИЕ ЛУДИ ЛИ СТЕ?!?!? Витамин Ц-то дори може да попречи на цикъла да дойде!!!!!

Е, аз постоянно пия витамин Ц...  [confused] В смисъл почти всеки ден...
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Цикъл
« Отговор #27 -: Декември 21, 2006, 21:04:18 pm »
До две-три хапчета не е проблем. Но ако човек умишлено се тъпче с хапчета (над пет, до десет), тогава вече ще има проблем.

Неактивен Моника

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Цикъл
« Отговор #28 -: Февруари 14, 2010, 00:14:44 am »
Как да ми дойде цикълът по-бързо? Вече съм на 11, а не идва.  [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev]
« Последна редакция: Април 05, 2010, 00:41:59 am от me4tatelka »

Неактивен nikity_95

  • Новак
  • *
  • Публикации: 22
  • Пол: Жена
Re: Цикъл
« Отговор #29 -: Април 08, 2010, 14:31:49 pm »
Как да ми дойде цикълът по-бързо? Вече съм на 11, а не идва.  [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev]
Не се притеснявай,ще ти дойде,всичко с времето си.При всеки е различно.Радвай се имаш още време. [a taka]
Ето моята тайна .Тя е много проста :
Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Най-същественото е невидимо за очите.