Автор Тема: А какво готвите?  (Прочетена 36247 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Angel

  • Новак
  • *
  • Публикации: 38
  • Пол: Жена
  • Силата е в болката
    • Dark*Love
Re: А какво готвите?
« Отговор #15 -: Октомври 06, 2005, 22:10:51 pm »
Е,аз май не мога да готвя нищо специално-само обикновенни малки нещица [shame]

Като на пример?Сандвич?(връщам ти го за днеска) :>

ООО!Това съм го виждала!Нарязваш една краставица на три и я буташ в смес от сол и оцет! :> [smile2] [smile2] [smile2] [smile2] [smile2] [smile2]

За Стоянчо ли ?  :>

Не говори така за баща си,че Боби ще се разсърди!!! :>

 [lol] [lol] [lol] Не знаех,че баща ми е с една година по-голям от мене,ама щом казваш!  :) Пък и Боби няма да се разсърди :)

А,мога и да готвя и други неща освен сандвичи-салата [lol]
Look in my eyеs!See the PAIN!

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: А какво готвите?
« Отговор #16 -: Октомври 06, 2005, 22:12:53 pm »
Е,аз май не мога да готвя нищо специално-само обикновенни малки нещица [shame]

Като на пример?Сандвич?(връщам ти го за днеска) :>

ООО!Това съм го виждала!Нарязваш една краставица на три и я буташ в смес от сол и оцет! :> [smile2] [smile2] [smile2] [smile2] [smile2] [smile2]

За Стоянчо ли ?  :>

Не говори така за баща си,че Боби ще се разсърди!!! :>

 [lol] [lol] [lol] Не знаех,че баща ми е с една година по-голям от мене,ама щом казваш!  :) Пък и Боби няма да се разсърди :)

А,мога и да готвя и други неща освен сандвичи-салата [lol]

 [lol] [lol] [lol]   ПОЧТИ позна  [намиг]
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: А какво готвите?
« Отговор #17 -: Октомври 06, 2005, 22:21:28 pm »
Обожавам да готвя , любимото ми ястие е спагети и както се досещате най-добре ги правя [cool] Иначе всичко мога , майка ми ме е научила , за което съм й благодарна !!! Доста често се случва аз да готвя вкъщи :) Също обичам и супички , вегетариански ястия , ама само аз съм вегетарианка в семейството и затова когато готвя е с месо , но аз не го ям него :) Иначе от малка много обичам да готвя , правех разни сладкиши и кексове - е , разбира се изгаряли са ми доста пъти , ама нали така се учи човек :pp Още от 13години се научих да готвя лека полека и сега вече готвенето ми е перфектно :pp Поне никой не се оплаква !!! [cool]
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: А какво готвите?
« Отговор #18 -: Октомври 09, 2005, 10:32:40 am »
Мусака най - много обичам да готвя ... иначе и да пека какви ли не сладкиши и сладки :) Негърчето и кекса са ми специалитет :) а за салатки, картофки и  тараторчета и др. тем подобни е ест. да мога :) оф дайте някоя яка рецепта да проам нещо ново ... :) а и гофрети мн обичам да правя :)
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: А какво готвите?
« Отговор #19 -: Октомври 09, 2005, 13:26:50 pm »
Дам ..айде да пускаме рецепри тука за да си помагаме взаимно в готварството  [cool] :)

Неактивен Stormix

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 430
  • Пол: Мъж
    • www.teen4e.com
Re: А какво готвите?
« Отговор #20 -: Октомври 09, 2005, 13:38:29 pm »
 [oops] мдам.... зема и аз да се науча да готва нещу...  :pp

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: А какво готвите?
« Отговор #21 -: Октомври 09, 2005, 16:22:09 pm »
Кажете откъде да започнем? :)Готова съм да си предам уменията на 10г кулинарка.Слагайте престилките и почваме [lol] [lol]
Супички
Салатки
Безмесни
Месни
Десерти

Какво да е? [think] [think]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Roy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 620
  • Пол: Мъж
Re: А какво готвите?
« Отговор #22 -: Октомври 09, 2005, 16:24:23 pm »
Месце задължително да има  [намиг]
Единственото нещо, от което се нуждае злото за да
триумфира е, добрите хора да не правят нищо.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: А какво готвите?
« Отговор #23 -: Октомври 09, 2005, 16:39:25 pm »
Една идея за свинско месо.Мисля,че няма да ви затрудни и ще шашнете фамилията. [намиг] [намиг]
Режа месото на кубчета и го запържвам. Добавям 1-2 глави кромид, 4-5 скилидки чесън , картофи -също на кубчета , моркови , грах,царевица ,подправки - каквито ми дойдат на ум и в гювеча. Доливам вода - зависи колко сос искам и червено вино. Слагам един лист фолио под капака на гювеча и във фурната на 180 гр. поне 3 часа. От фолиото де получава едно допълнително задушаване и всичко става крехко.

свинско с ябълки
нарязваш свинското на хапки и го запържваш прибавяш зелен лук и малко гъбки като се задушат прибавяш готова сметана, лим. сок, чер пипер и магданоз.после в нагорещен тиган с масло  запържваш нарязаните на шайби ябълки,  в чиния нареждаш няколко парченца и изсипваш месото със соса дегустираш задължително с хубаво черв.вино и хубава компания    [/b]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен PETIA{P}^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1307
  • Пол: Жена
Re: А какво готвите?
« Отговор #24 -: Октомври 09, 2005, 17:09:06 pm »
Всичко готвя, но не гарантирам после, че ще става за ядене ... :>

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: А какво готвите?
« Отговор #25 -: Октомври 09, 2005, 17:57:46 pm »
Кажете откъде да започнем? :)Готова съм да си предам уменията на 10г кулинарка.Слагайте престилките и почваме [lol] [lol]
Супички
Салатки
Безмесни
Месни
Десерти

Какво да е? [think] [think]

Ми ако може някоя хубава мусакичка ..  [lol] и супичка  [намиг]

Неактивен Roy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 620
  • Пол: Мъж
Re: А какво готвите?
« Отговор #26 -: Октомври 09, 2005, 18:00:02 pm »
Една идея за свинско месо.Мисля,че няма да ви затрудни и ще шашнете фамилията. [намиг] [намиг]
Режа месото на кубчета и го запържвам. Добавям 1-2 глави кромид, 4-5 скилидки чесън , картофи -също на кубчета , моркови , грах,царевица ,подправки - каквито ми дойдат на ум и в гювеча. Доливам вода - зависи колко сос искам и червено вино. Слагам един лист фолио под капака на гювеча и във фурната на 180 гр. поне 3 часа. От фолиото де получава едно допълнително задушаване и всичко става крехко.

свинско с ябълки
нарязваш свинското на хапки и го запържваш прибавяш зелен лук и малко гъбки като се задушат прибавяш готова сметана, лим. сок, чер пипер и магданоз.после в нагорещен тиган с масло  запържваш нарязаните на шайби ябълки,  в чиния нареждаш няколко парченца и изсипваш месото със соса дегустираш задължително с хубаво черв.вино и хубава компания    [/b]

Звучи вкусно  :pp
Единственото нещо, от което се нуждае злото за да
триумфира е, добрите хора да не правят нищо.

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: А какво готвите?
« Отговор #27 -: Октомври 09, 2005, 18:01:36 pm »
Една идея за свинско месо.Мисля,че няма да ви затрудни и ще шашнете фамилията. [намиг] [намиг]
Режа месото на кубчета и го запържвам. Добавям 1-2 глави кромид, 4-5 скилидки чесън , картофи -също на кубчета , моркови , грах,царевица ,подправки - каквито ми дойдат на ум и в гювеча. Доливам вода - зависи колко сос искам и червено вино. Слагам един лист фолио под капака на гювеча и във фурната на 180 гр. поне 3 часа. От фолиото де получава едно допълнително задушаване и всичко става крехко.

свинско с ябълки
нарязваш свинското на хапки и го запържваш прибавяш зелен лук и малко гъбки като се задушат прибавяш готова сметана, лим. сок, чер пипер и магданоз.после в нагорещен тиган с масло  запържваш нарязаните на шайби ябълки,  в чиния нареждаш няколко парченца и изсипваш месото със соса дегустираш задължително с хубаво черв.вино и хубава компания    [/b]

Звучи вкусно  :pp

Аз не ям месо .. но си представям колко ли е вкусничко  [shame] [намиг]

Неактивен RadiatioN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 649
Re: А какво готвите?
« Отговор #28 -: Октомври 09, 2005, 18:10:04 pm »
Ми ако може някоя хубава мусакичка .. 
Аз не ям месо ...

в мусаката има кайма (месо)  [намиг]
Действителността е илюзия, породена от липсата на алкохол...

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: А какво готвите?
« Отговор #29 -: Октомври 09, 2005, 18:11:41 pm »
Цитат
Аз не ям месо .. но си представям колко ли е вкусничко  [shame] [намиг]

Е,това да не ядеш месо си е гадничко  [think]
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.