Автор Тема: Вицове  (Прочетена 70555 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: Вицове
« Отговор #45 -: Декември 05, 2005, 12:13:45 pm »
хаххахах много са готени всичките
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен Attention

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 981
  • Пол: Жена
  • ... amor vincit omnia
Re: Вицове
« Отговор #46 -: Декември 07, 2005, 21:09:18 pm »
Една мутра влиза в бакалията и купува една буца сирене. След половин час пак пристига и купува две буци сирене. След още половин час пак идва и иска цяла тенекия.
Продавачът не издържа и пита:
- Абе брато, к'во го прайш т'ва сирене бе. К'ва е далаверата.
- Ела с мене и че ти покажем.
Качват се на бавареца и отиват в планината до една пещера.
Слиза мутрата, отваря тенекията и почва да хвърля сирене на буци в пещерата.
Отвътре се чува мляскане, ръмжене и всякакви звуци.
- E-и, к'ва е далаверата - пита продавачът.
- Абе нема далавера бе. Скийй т'ва чудо, как кльопа сирене!!
 =:)
Would you die for the one you love?

Неактивен Dorito

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 916
  • Пол: Жена
  • Fuck me,I`m famous
Re: Вицове
« Отговор #47 -: Декември 21, 2005, 12:24:24 pm »
Една мутра влиза в бакалията и купува една буца сирене. След половин час пак пристига и купува две буци сирене. След още половин час пак идва и иска цяла тенекия.
Продавачът не издържа и пита:
- Абе брато, к'во го прайш т'ва сирене бе. К'ва е далаверата.
- Ела с мене и че ти покажем.
Качват се на бавареца и отиват в планината до една пещера.
Слиза мутрата, отваря тенекията и почва да хвърля сирене на буци в пещерата.
Отвътре се чува мляскане, ръмжене и всякакви звуци.
- E-и, к'ва е далаверата - пита продавачът.
- Абе нема далавера бе. Скийй т'ва чудо, как кльопа сирене!!
 =:)
:toofunny: :toofunny: :toofunny: :toofunny: [xa xa xa xa xa xa] [xa xa xa xa xa xa] [plqs plqs] [пльок]
ОБИЧАМ НОЩЕМ ДА МЕ ПАЛИШ,ОБИЧАМ СУТРИН ДА МЕ ГАЛИШ,ОБИЧАМ ДА НЕ ПИТАМЕ ЗАЩО,ОБИЧАМ РАНО ДА СЕ ВРЪЩАШ,ОБИЧАМ КАКТО МЕ ПРЕГРЪЩАШ,ОБИЧАМ.. И ВЕЧЕ ЗНАЯ ЗА КАКВО...

Неактивен Sami4ka

  • Новак
  • *
  • Публикации: 47
  • Пол: Жена
  • Пепелта е по-велика от пръстта,защото е горяла!
Re: Вицове
« Отговор #48 -: Декември 23, 2005, 21:52:24 pm »
Един заек тръгнал да се беси. В същият момент минала мечката и го попитала:
- Зайо, какво правиш?
- Беся се.
- А защо се бесиш за крака?
- Щото за врата ме души.
 [гуш] [rolleyes]
Sometimes the last person on earth you want to be with is the one person you can't be without...

Неактивен mArTInKa_11

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 69
  • Пол: Жена
  • martiiiinkaa
    • nqmam
Re: Вицове
« Отговор #49 -: Януари 04, 2006, 10:57:45 am »

Каква е разликата между една блондинка и консерва с храна за котки?
- В храната за котки има повече мозък
ИСКАМ ТВОЯ ЕЗИК ДА ИГРАЕ БРЕЙК В МОИТА УСТА И НАКРАЯ КАТО КОРАБА ТИТАНИК ДА ПОТЪНЕ В МОЙТЕ КРАКА !!!!!!!!!

Неактивен EnikA

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 307
  • Пол: Жена
  • I am the Devil ... Dance with me...
Re: Вицове
« Отговор #50 -: Януари 05, 2006, 18:45:23 pm »
 [bravisimo] Всички са много хубави!
Ето малко и от мен

АКО ПРОГРАМИСТИТЕ СТРОЯХА КЪЩИ...

1.03.
Ура! Предложиха ни огромен договор за построяването на 12 етажен жилищен блок. У всички има бурен ентусиазъм. Изпихме от радост 2 каси бира.

2.03.
На възложителя не му се харесва израза, "когато стане, тогава". Иска да кажем, конкретни срокове. Идиотът нищо не разбира от високи технологии.

3.03.
Обсъждахме сроковете. Изпихаме 3 каси бира. Петров казва, че ще стане за 4 месеца. Значи за 8 месеца. В договора записахме 12 месеца, но едва ли ще се оправим за по-малко от 16.

6.03.
Петров отиде да върне бутилките.

8.03.
Празнуваме 8 март. В фирмата няма жени, така че никой не ни пречи на празника.

2.04.
Петров казва, че трябва да започнем работа. Какво му стана на този човек. Изчистихме строителната площадка и закачихме красиви плакати "Строежът се изпълнява от компания "Allstroy". С чувство на изпълнен дълг играем "Quake".

20.04.
Дойде възложителят, пита как върви работата. Сложихме го да играе Quake и го оставихме да ни бие всички.

21.04.
Обсъждахме проекта. Сидеров предлага панелна архитетура. Петров настоява, че всичко трябва да се строи по стария начин от тухли, а не по ламерски. Най-радикалния проект предложи Алекс. Предлага да построим няколко десетки дървени бараки и да ги съединим с подземни тунели. На Запад било модно.
Напомнихме му, че все пак клиента иска 12 етажен блок. Опитахме се да решим въпроса, чрез дуели на Quake.
Алекс с неговите дървени бараки, бързо отпадна, но резултата между Сидеров и Петров излезе равен. Решихме всеки да строи по свой план и след това да ги съединим, за да не падне.

30.04.
Първият етаж е готов. Показахме го на възложителя. Той се интересува, защо в различните стаи таваните са различно високи, защо от стените падат тухли и защо няма врата а трябва да се влиза през прозореца. Обяснихме му, че това са ограничения на демо-версията. Тръгваме да празнуваме горди от себе си.

10.05.
Петров изтрезня първи и дълго псува. Мислехме, че Алекс е изпил всичката бира. Оказа се по лошо: Забравили сме за основите. В проекта са описани, документацията е четат само идиоти.

11.05.
Разрушихме първия етаж. Обидно е.

11.07.
Работим. Петров довършва втория етаж, Сидеров - петия. Алекс е направил асансьорната шахта до деветия етаж, но при силен вятър се клати подозрително. Засега сме я подпрели с дървено скеле.

17.07.
Алекс прави терасите и покрива. На земята. После ще ги вдигнем с кран.

13.08.
На Сидеров не му се засрещат панелите. Дупката е почти метър. Сидеров помоли Петров, но той каза,че има достатъчно работа и изобщо без знание на вътрешната архитектура на панелите нищо не може да се направи.

14.08.
Разбихме няколко панела за да може Петров да изучи вътрешната архитектура. Петров псува и казва, че проектантите на панелите са пълни идиоти.

17.08.
Петров запуши дупката. Панелите малко се изкривиха, но това е дреболия. Между панелите останаха малки процепи, които Петров залепи с
тиксо. Казва, е ще работи стига да не вали дъжд.

1.09.
Строителният комбинат пусна нова версия панели, с повишена устойчивост и здравина, с вградени стенни шкафчета. Истината е, по форма и размер не са съвместими със старите и са три пъти по тежки. На каква архитектура разчитат в строителния комбинат?

16.09.
Дойде Алекс, пълен с идеи. Предлага да направим всички прозорци в блока със различни размери. Възложителят щял да ги хареса. Казахме му да не се ебава.

2.10.
Петров стигна до 5 етаж. Горд е от себе си. Обърнахме му внимание,че стените са под ъгъл 40 градуса. Той псува, вика , каза че сме идиоти и нищо не разбираме. После обеща да помисли.

3.10.
Дойде възложителят. Пита защо стената е наклонена под ъгъл 40 градуса. Обяснихме му за Кориолисовата сила. Той ни изслуша, после каза, че той от строителство не разбира, но неговата къща има точно такъв блок и всички стени са прави. После този идиот Алекс се лепна за него и му каза идеята за изменените прозорци. Възложителят естесвено я хареса. Мамка му.

4.10.
Питаме Алекс, дали ще се наложи да разбием всичко заради неговите прозорци. Уверява ни , че няма нужда - в стандартните панели има недокументирана функция.

5.10.
Петров призна, със стената има проблем. Казва че неправилно сложил, някаква тухла. Но за да разбере коя, трябва да ги провери всички. По-лесно е да направи всичко наново.

6.10.
Убеждаваме Петров, че да построи всичко наново няма да му стигне времето. Демострираме му изчисления с калкулатор. Петров псува, вика, каза калкулатора са го измислили идиоти. После се съгласи, да правим всичко от панели и с мъка отиде да се напие.

8.10.
Разбихме тухлената част. Повредихме и част от панелната. Цялата сграда скърца и се клати заплашително. Укрепихме я с дървени подпори и отдохме да играем Quаkе.

17.10.
Петров се върна от запоя. Работим.

7.11.
Празнуваме 7 ноември - или както се нарича сега? Комунисти във фирмата няма, затова никой не разваля празника.

15.11.
Спомнихме си, че крана стига само до 8 етаж. Пратихме Сидеров за нов кран. Играем Quаkе. Алекс победи Петров. Расте нова смяна.

24.11.
Върна се Сидеров. Не е намерил кран, но достави ескалатор. Предлага да изкопаем дълбока шахта и да построим блока не на горе, а на долу. Казва, че никъде в договора не пише, че блока трябва да е на повърхността..

25.11.
Направихме мозъчна атака за крана. На последната бутилка бира намерихме решение. Зарязваме основното строителство. Ще строим 4 етажен блок. После ще сложим
крана на покрива му.

25.12.
Празднуваме католическото Рождество. Католици във фирмата няма, затова никой не разваля празника

14.01.
Нище не помня. Главата ме боли. Коя година сме?

2.02.
Най после сме готови със 12 етаж. Утре ще сложим покрива, който направи Алекс.

3.02.
Алекс е идиот. Покрива пада редовно. Засега сме го подпрели с крана. Ще мислим, какво да правим по нататък.

4.02.
Алекс казва, че не виновен. Просто 12 етаж на Сидеров е 5 метра по-широк и 4 метра по-висок от 12 етаж на Петров. Става ясно, че са строили от различни панели. Но Алекс все пак е идиот, защото неговия покрив не става за никой вариант. Асансьорната шахта също.

5.02.
Лепихме закрепвахме покрива. Петров казва, че ще издържи ако не завали сняг


7.02.
Заваля сняг...

Хората са като ангели с едно крило - за да полетят трябва само да се прегърнат!

Неактивен EnikA

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 307
  • Пол: Жена
  • I am the Devil ... Dance with me...
Re: Вицове
« Отговор #51 -: Януари 07, 2006, 22:29:27 pm »
:> Аз съм от Левски! :pp
Горката ... или това беше виц  [намиг]

Gladiator_BG: все пак е от левски (имай го в предвид)
 [pleZz]
Хората са като ангели с едно крило - за да полетят трябва само да се прегърнат!

Неактивен Sami4ka

  • Новак
  • *
  • Публикации: 47
  • Пол: Жена
  • Пепелта е по-велика от пръстта,защото е горяла!
Re: Вицове
« Отговор #52 -: Януари 07, 2006, 23:18:07 pm »
 EnikA този виц със строенето е мнооого як
 [xa xa xa xa xa xa] [xa xa xa xa xa xa] [xa xa xa xa xa xa]
Sometimes the last person on earth you want to be with is the one person you can't be without...

Неактивен EnikA

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 307
  • Пол: Жена
  • I am the Devil ... Dance with me...
Re: Вицове
« Отговор #53 -: Януари 08, 2006, 00:18:15 am »
Мерси! То това беше целта да ви забавлява  [namigG]
Хората са като ангели с едно крило - за да полетят трябва само да се прегърнат!

Неактивен Attention

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 981
  • Пол: Жена
  • ... amor vincit omnia
Re: Вицове
« Отговор #54 -: Януари 08, 2006, 00:20:33 am »
Един чернокож влиза в един магазин обаче продавачката страшно много мразела негри.
- Добър ден, искам да ми дадете от най-скъпата ви котешка храна.
- Не мога да ти дам.
- Защо, нали тук се продава храна за животни?
- Да, продава се, но как ще ми докажеш, че имаш котка, а не купуваш храната, за да я изядеш ти? Ходи до вас, доведи котката и тогава ще ти дам.
Нямало какво да направи човекът, върнал се вкъщи, взел коткатаи я занесъл в магазина. Продавачката нямала какво да направи и му дала храната. На следващя ден вапросният негър пак идва в магазина.
- Добър ден, искам от наи-хубавата кучешка храна.
- Ми, няма да ти дам от нея. Трябва да ми доведеш кучето, за да се уверя че имаш такова.
Чернокожият отново се върнал вкъщи, взел кучето и го занесъл в магазина и продавачката му дала храната.
На по-следващия ден човекът пак идва в магазина и носи само една кутя от крем. Продавачката се зачудила и попитала:
- За какво носиш тая кутия?
- Вземи и помириши!
Продавачката отворила кутииката и помирисала:
- Аууу, лаина, мирише на лаина!
- Да, точно така, а сега ми дай една тоалетна хартия.
 :) :) :) :) :)
Would you die for the one you love?

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: Вицове
« Отговор #55 -: Януари 20, 2006, 20:34:49 pm »
Един чернокож влиза в един магазин обаче продавачката страшно много мразела негри.
- Добър ден, искам да ми дадете от най-скъпата ви котешка храна.
- Не мога да ти дам.
- Защо, нали тук се продава храна за животни?
- Да, продава се, но как ще ми докажеш, че имаш котка, а не купуваш храната, за да я изядеш ти? Ходи до вас, доведи котката и тогава ще ти дам.
Нямало какво да направи човекът, върнал се вкъщи, взел коткатаи я занесъл в магазина. Продавачката нямала какво да направи и му дала храната. На следващя ден вапросният негър пак идва в магазина.
- Добър ден, искам от наи-хубавата кучешка храна.
- Ми, няма да ти дам от нея. Трябва да ми доведеш кучето, за да се уверя че имаш такова.
Чернокожият отново се върнал вкъщи, взел кучето и го занесъл в магазина и продавачката му дала храната.
На по-следващия ден човекът пак идва в магазина и носи само една кутя от крем. Продавачката се зачудила и попитала:
- За какво носиш тая кутия?
- Вземи и помириши!
Продавачката отворила кутииката и помирисала:
- Аууу, лаина, мирише на лаина!
- Да, точно така, а сега ми дай една тоалетна хартия.
 :) :) :) :) :)



ахахахахахах тва ме разбииииииииииииииии  [иес ураа] [иес ураа] [иес ураа] [иес ураа] [иес ураа] [иес ураа] [иес ураа]

Неактивен barby89

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Вицове
« Отговор #56 -: Февруари 17, 2006, 18:32:07 pm »
Срещат се двама пияни.Единият казва:
-Може ли да мина между вас двамата.
А другият отговаря:
-Само ако сте един по един! [lol]
« Последна редакция: Февруари 17, 2006, 18:34:02 pm от barby89 »

Неактивен ^^Sladuranata^^

  • Новак
  • *
  • Публикации: 13
  • Пол: Жена
  • Opitvam se da spra,kaji mi kak da spra..?
Re: Вицове
« Отговор #57 -: Февруари 18, 2006, 16:23:22 pm »
1.Блондинка влиза в книжарница: - Искам да си купя готварска книга. - Малка или голяма? - попитала продавачката. Блондинката резмислила и казала: - Защо ми е голяма - аз ям малко!

2.Един мъж казал на една пищна блондинка: - Хайде да се обзаложим на единн долар, че ще докосна гърдите ти, без да докосвам дрехите ти! Тъй като било очевидно, че мъжът няма да успее, блондинката се съгласила. Но мъжът се приближил към блондинката, сложил ръце на гърдите й, докато момичето гледало недоумяващо: - Хей, но ти докосна дрехите ми! - Добре! Значи ти дължа един долар!

3.Блондинка постъпила на работа в офис. Първото нещо, което трябвало да направи, било да донесе кафе. Тъй като искала да се справи много добре, блондинката взела един термос и изтичала до близкото кафене. - Мислите ли, че този термос ще побере шест чаши кафе? - попитала блондинката, когато дошъл редът й. Барманът погледнал термоса, погледнал и блондинката и казал: - Да, май ще побере точно шест чаши! - Чудесно! Дайте ми тогава две къси, две черни и две безкофеинови.


Втора част :

1.Между приятелки: - Вчера мъжа ми получи анонимно писмо. - Ау, какъв ужас. От кого?

2.-Как се нарича блондинка в университет? - Посетител.

3.- Как се казва блиндинка с малко акъл? - Надарена.

4.Въпрос:Защо блондинката е поставила перденца на монитора си? Отговор: защото компютъра има Windows.

5.Въпрос: Знаете ли как блондинки убиват риба? Отговор: Като се опитват да я удавят.
« Последна редакция: Май 22, 2006, 16:37:33 pm от ReNKaTa »
A ti mi kazvash tiho 4ujda si mi ve4e,stana qsno samo
istinata kriesh,lugal si me taino dulgo vreme
i Sega e prezno vyv mene!iskai me iskai me,
Iskaii me!

Неактивен Br0k3n-_-H3aRt

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 53
  • Пол: Жена
  • wh0 n33d$ a h3aRt ..wh3n th3 h3art can b3 br0k3n?!
Re: Вицове
« Отговор #58 -: Март 01, 2006, 16:54:25 pm »
Прибира се мъж рано сутринта пиян. Веднага заспива. Жена му го съблича. Като го съблича, вижда, че има презерватив на члена. Ядосала се много и... му пъхнала в задника презерватива. На другата седмица мъжът всеки ден се връщал навреме от работа, помагал на жена си и сядал да си гледа телевизия или да чете вестник. Жена му го попитала: - Какво става с теб? Защо не ходиш да пиеш нещо с приятелите си? А той тъжно отговорил: - Не са ми повече приятели

Един човечец се прибира изморен от работа. Понеже пътят покрай гробищата му е по-пряк той минава от там. Когато приближава чува неземните изблици на някакъв мъж отзад оградата:
- Да! Да! Давай скъпа!
Човека си продължава покрай гробището и след малко отново:
- Давай! Чудесно! А-аааа!
Понеже не бил правил секс от много отдавна запитал:
- А бе човече кво стаа? Няма ли и за мене нещичко....
- Еми изрови си!

Момче и момиче:
-Имаш ли си приятел?
-Не?
-Защо? Да не си метал?

Наши учени са създали суперкомпютър, който може да отговори на всеки един въпрос. В 90 процента от случаите отговора бил:
" Ба ли му мамата!"

Играта “Стани богат”. Последен въпрос – за 100 000 лева. Срещу водещия седи добре облечен бизнесмен, с широки рамене и черни очила. Затруднява се да отговори и водещият го пита: - Ще теглите ли жокер? - Да – отвръща мутрата – Помощ от приятел! - Да се обадим тогава на Вашия приятел... От другата страна на телефона вдига някой и мутрата казва: - А, бе, Картоф, чуваш ли ме добре! Я вземи с тебе Тиквата и Репата и елате в студиото, щото тоя не иска да дава парите

Ромео бил известен Дон Жуан. Дълги години обикалял той села и паланки и не пропускал да ощастливи някоя и друга хубава булка. Винаги обаче с него бил конят му Викентий. Така станало и сега. Решил Ромео да посети поредната хубавица на селото която щяла да бъде сама цялата нощ. Извикал той верния си кон Викентий и му казал: - Аз се качвам горе при хубавицата а ти ще стоиш тук под балкона; че ако вземе да се върне мъжът и скачам и бягаме. Речено-сторено. Неминало обаче много време и на вратата се почукало. Без много да мисли Ромео скочил през прозореца. А младата жена попитала: - Кой е? - Как кой - конят! Дойдох да кажа, че заваля и ще чакам във входа.

Двама полицаи си вървели и единият се почесал по главата под шапката. А другият го попитал: - Защо не си свали шапката и тогава не се почеса? - А ти като се чешеш по задника, сваляш ли си панталоните? – отвърнал другият.

Седи си Манго на тротоара, прелиства учебник по физика и си нагрява оная работа с бензинова лампа. Минава един познат и го пита:
- Абе, какво правиш?
- Бе брат ми, тука в тая книжка пише, че при нагряване веществата се разширяват, а при изстудяване се свиват.
- Така е, ти не знаеше ли? А къде е жена ти?
- В хладилника..

Две блондинки си говорят:
- Вчера си купих вибратор с гаранция.
- Каква гаранция?
- Продавачът каза, че ако вибраторът се счупи - той лично ще дойде да свърши работата...

Две мутри се изгубили в пустинята и единия го ухапала силно-утровна змия по оная работа. Тогава приятеля му се обадил на шефа и питал:
-Шефе, колегата го ухапа змия по оная работа. Какво да правя??
Шефът казал:
-Сму4и отровата!!! Ама бързо докато още е в съзнание!!!
Тогава мутрата затворил телефона, а ухапания го попитал:
-Какво каза шефа???
-Каза да мрешш!!!


Неактивен irkata1212

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 147
  • Пол: Жена
  • JusT OnE DroP Of JeSuS BlOoD WasHeD AwaY My SiN!
Re: Вицове
« Отговор #59 -: Март 02, 2006, 19:52:01 pm »
Вечер. Холмс и Уотсън на палатка в гората.
- Уотсън, събуди се. Какво ти говорят тези звезди?
- Ами... Утре времето ще е ясно с лек северозападен вятър, нали?
- Не, Уотсън.
- А какво могат да означават тогава?
- Елементарно, драги ми Уотсън, някой ни е отмъкнал палатката.

Шерлок Холмс и д-р Уотсън тръгват сутринта за работа. На паркинга Холмс възклива:
- Уотсън, някой ни е пипал колата!
- Как позна?
- Елементарно, Уотсън - няма я!

Един борец се оплаквал на лекаря:
- Докторе, тука като се пипна, ме боли. Като си пипна главата, ме боли;
като си пипна корема, пак ме боли и крака като си пипна, пак ме боли.
След като го прегледал основно, докторът казал:
- Това е, защото си си счупил пръста.


Студент влиза в стола, а там всички маси заети. Сяда на една маса, на която седи един професор.
Професорът намръщено казва:
- Свиня и птица не могат да седят на една маса!
Студентът отговаря:
- Ами аз тогава отлитам...
Професорът много се ядосал и решил да скъса студента на изпита. По време на изпита обаче студентът отговорил перфектно на всички въпроси.
- Добре, ще ти задам последен въпрос....Представи си, че вървиш по улицата и намираш две торби - едната с пари, а другата с акъл. Коя от двете ще избереш?
- Тая с парите!
- А аз щях да избера тази с акъла...
- Нормално! Кой, каквото няма, това си избира....
Професорът се ядосал още повече, взел книжката на студента и написал вътре - "ГОВЕДО".
Студентът без да погледне я взима и напуска стаята. След една минута надниква отново през вратата и казва:
- Господин професор....гледам тука, че сте се подписали, а оценка не сте ми сложили....


Дете посреща майка си, която се връща от работа:
- Мамо, мамо, играех си в гардероба във вашата стая, когато изведнъж в стаята влязоха татко и леличката от съседния апартамент. И започнаха да се целуват и да си свалят дрехите и после легнаха на леглото...
- Спри до тук, миличък! Искам да разкажеш това, когато баща ти се върне!
Когато бащата се прибрал, майката го посрещнала с думите:
- Напускам те!
- Защо? Какво съм направил?
Тогава детето започнало да разказва:
- Играех си в гардероба във вашата стая, когато изведнъж в стаята влязоха татко и леличката от съседния апартамент. И започнаха да се целуват и да си свалят дрехите и после легнаха на леглото... точно кокто мама и чичо Пешо направиха миналото лято.


В същият ден, в който дъщерята получила шофьорска книжка, баща й я помолил да го повози. Тя се съгласила. Широко усмихнат той се качва отзад, на седалката зад шофьора.
- Ама, татко, защо не седнеш отпред, до мен? - пита дъщерята.
- Чаках този момент 15 години, от онова време, когато беше малко дете. Сега вече е мой ред да седя зад тебе и да видиш какво е да ритам с крака по седалката.


I'll believe all your lies
Just pretend you love me
Make believe
Close your eyes
I'll be anything for you
                       by Evanescence-Anything For You