Автор Тема: На какво те научи stih4e.com?  (Прочетена 36854 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: На какво те научи stih4e.com?
« Отговор #75 -: Септември 23, 2006, 23:33:02 pm »
Научи ме , че колкото и неразбран да се чувства човек , има някой друг , който да го разбира , а в този случай сродните души не са малко .  [gu6] [gu6] [gu6]

                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен OvCeL4EnCetO

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1689
  • Пол: Жена
  • <3
Re: На какво те научи stih4e.com?
« Отговор #76 -: Септември 25, 2006, 15:47:59 pm »
научи ме че не съм сама дори,когато съм на ръба..и ми даде най-добрите приятели на света на една т които съм благодарна че още съм жива-тя знае коя е и въобще благодарна съм на сих4ето за живота си... [heart__]
Life is beautiful.So simple.

Неактивен agresia

  • Новак
  • *
  • Публикации: 8
  • Пол: Жена
  • Old School Baby
Re: На какво те научи stih4e.com?
« Отговор #77 -: Септември 27, 2006, 19:55:55 pm »
още се чудя хахах ма кат се замисля толкоз отдавна беше че само Девата и Нутцо помня.Помня голям чат беше,яко веселба и интриги ххахаха надявам се децата тука вече да са пораснали и поне малко нещата да са се променили към добро.
Hating me.won`t make you pretty!

Неактивен OvCeL4EnCetO

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1689
  • Пол: Жена
  • <3
Re: На какво те научи stih4e.com?
« Отговор #78 -: Септември 29, 2006, 22:24:59 pm »
всеки ден намирам нещо ново за което да благодаря на стих4ето..благодаря за истинските приятелства,за невероятните запознанства и мъдрите думи..благодаря за много неща,но вднъж в седмицата когато мога да пиша тук съм благодарна,че все още това е моят единствен бряг.. [heart__]
Life is beautiful.So simple.

Неактивен SkitnicaVmoretO

  • Модератор
  • Master of disaster
  • *****
  • Публикации: 4176
  • Пол: Жена
  • I died to become immortal...
    • SkitnicaVmoretO
Re: На какво те научи stih4e.com?
« Отговор #79 -: Октомври 17, 2006, 22:55:45 pm »
Научи ме, че за да искаш хората да се отнасят добре с теб и да те подкрепят, пък ако ще да са напълно непознати и  ти трябва да им отвръщаш със същото, а тук всички знаете как да подкрепяте другия  :)
"Светът ще свърши, казват, в огън,
а други - в лед.
Ако говорим за желание,
избирам огън без терзание.
Но ако пак му дойде ред
да мре, омраза съм поел
такава,
че и ледът за тази цел,
бих казал, става."

Робърт Фрост

Неактивен BLUE_ROSE

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3838
  • Пол: Жена
  • Щяло да вали ...
Re: На какво те научи stih4e.com?
« Отговор #80 -: Октомври 20, 2006, 19:25:41 pm »
На какво те научи stih4e.com?

Че понякога и красотата, творчеството и позитивизма могат да сплотяват хората!!!! [inlovee]

Неактивен JASSEN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 514
  • Пол: Мъж
  • Am...One of a kind!
Re: На какво те научи stih4e.com?
« Отговор #81 -: Октомври 27, 2006, 19:28:25 pm »
научиме че живота не е такъв какъвто те направят ваще а такъв какъвто сам си го направиш
Винаги с ругата на пред...ако не живеш пълноцено поне се опитаи :) :) :)

Неактивен zaiche_f

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 766
  • Пол: Жена
  • Може да вървя бавно, но никога назад!
Re: На какво те научи stih4e.com?
« Отговор #82 -: Октомври 27, 2006, 19:45:24 pm »
Научи ме, че за да искаш хората да се отнасят добре с теб и да те подкрепят, пък ако ще да са напълно непознати и  ти трябва да им отвръщаш със същото, а тук всички знаете как да подкрепяте другия  :)

Научи ме , че колкото и неразбран да се чувства човек , има някой друг , който да го разбира.
Тук намерих приятели независимо че са на доста голямо разстояние  [inlovee]
Намразих очите си, така невинни и спокойни.
Защото го търсеха, защото копнееха за него, за неговия поглед.
Намразих ръцете си, защото го търсеха, защото се опитваха да го докоснат.
Намразих сърцето си, което с нищо не беше заслужило това!
Но защо... защо трябваше при неговата поява... да бие така лудо за него? Само за него...
Намразих душата си, която всеки ден ми повтаряше,че го обичам.Сякаш можех да го забравя...

Неактивен OvCeL4EnCetO

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1689
  • Пол: Жена
  • <3
Re: На какво те научи stih4e.com?
« Отговор #83 -: Октомври 28, 2006, 23:33:40 pm »
Научи ме, че за да искаш хората да се отнасят добре с теб и да те подкрепят, пък ако ще да са напълно непознати и  ти трябва да им отвръщаш със същото, а тук всички знаете как да подкрепяте другия  :)

Научи ме , че колкото и неразбран да се чувства човек , има някой друг , който да го разбира.
Тук намерих приятели независимо че са на доста голямо разстояние  [inlovee]
дали не е точно това?
Научи ме..показа ми истинските приятели и това е цялата истина :) С приятели до теб-живота е винаги по-лек и хубав..споделената мъка е половин мъка.. [heart__]
Life is beautiful.So simple.

Неактивен ProstoAz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 756
  • Пол: Жена
  • Гняв обречен на провал...това ли си ми дал???
Re: На какво те научи stih4e.com?
« Отговор #84 -: Ноември 10, 2006, 09:34:48 am »
На нищо не ме научи...по-скоро за пореден път срещнах нещо,което да затвърди вижданията ми! Радвам се,че тук има доста готини хора,интересни хора,творчески личности,романтични...подли...злобни....иронични... Свят един и свят за всички.Стихче си е едно малко общество,в което са събрани всякакви хора! :)
Загадъчна...                 арогантна...                     нежна...              и безумно самотна!

Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: На какво те научи stih4e.com?
« Отговор #85 -: Ноември 10, 2006, 14:24:59 pm »
Едва ли един сайт, или по точно Форум ,може да те научи на нещо...
Не..по скоро на мен лично, това място ми "отвори" очите за много неща който си знаех че съществуват в нашия свят и Форума го потвърди...
Показа ми че - има хора...истински и мили...такива който държат на теб, въпреки че не вярвам във виртуалните приятелства....
Показа ми че - че има много завист...подмазвачество...и подмолни игри....
Показа ми че не може да вярваш на човек който днес ти казва "Здрасти" и се кълне в теб, а утре ти казва "Сбогом",и разрешил проблемите си,те захвърля като изтривалка.... Човешкото сърце не е Публичен дом  - не можеш да влизаш и излизаш от него когато на теб ти скимне...

Форумът ми показа , светлата и тъмната страна у човека...
Смях..разочарования от хора който не очаквах,... и много - много време прекарано на това място в миг на скука ! :)

Най накрая ще изкажа едно огромно мерси на Don Nutso и хората около него които направиха това място възможно да го има  и да продължава да съществува  [ihuuu] [ihuuu] [ihuuu]
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

PaolaRey

  • Гост
Re: На какво те научи stih4e.com?
« Отговор #86 -: Ноември 10, 2006, 14:57:32 pm »
Едва ли един сайт, или по точно Форум ,може да те научи на нещо...
Не..по скоро на мен лично, това място ми "отвори" очите за много неща който си знаех че съществуват в нашия свят и Форума го потвърди...
Показа ми че - има хора...истински и мили...такива който държат на теб, въпреки че не вярвам във виртуалните приятелства....
Показа ми че - че има много завист...подмазвачество...и подмолни игри....
Показа ми че не може да вярваш на човек който днес ти казва "Здрасти" и се кълне в теб, а утре ти казва "Сбогом",и разрешил проблемите си,те захвърля като изтривалка.... Човешкото сърце не е Публичен дом  - не можеш да влизаш и излизаш от него когато на теб ти скимне...

Форумът ми показа , светлата и тъмната страна у човека...
Смях..разочарования от хора който не очаквах,... и много - много време прекарано на това място в миг на скука ! :)

Най накрая ще изкажа едно огромно мерси на Don Nutso и хората около него които направиха това място възможно да го има  и да продължава да съществува  [ihuuu] [ihuuu] [ihuuu]


Точно +Това че не е задължително във всеки форум да караш модовете да те мразят и да ги нервиш по всевъзможен начин  [cais007]

Неактивен ¤§¤ DAMNED^ANGEL ¤§¤

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3537
  • Пол: Жена
Re: На какво те научи stih4e.com?
« Отговор #87 -: Ноември 11, 2006, 01:11:46 am »
Научи ме,че романтиката все още живее в сърцата на хората.
Научи ме,че има хора,които те подкрепят в начинанието си да пишеш стихове.
Научи ме,че дори когато се чувстваш самотен и тъжен има кой да те разбере.

Неактивен Arwen

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1670
  • Пол: Жена
  • Je t'aime comme un homme que je ne suis pas...
Re: На какво те научи stih4e.com?
« Отговор #88 -: Ноември 15, 2006, 14:16:47 pm »
Научи ме,че романтиката все още живее в сърцата на хората.
Научи ме,че има хора,които те подкрепят в начинанието си да пишеш стихове.
Научи ме,че дори когато се чувстваш самотен и тъжен има кой да те разбере.

подкрепям напълно, макар и от съвесем скоро да съм във форума и бих добавила, че тук видях, че има хора, които могат да виждат красотата и да я усещат с душата си, които вярват в любовта, благодаря ви  [I love you] [I love you] [I love you]
Как да те спася от своето "Обичам те."
Как да те за забравя?
И от нежността, нямата в очите ми,
как да те избавя?
Как да те предам на оня скитник-спомена?
Как да те отмина?
Как да умъртвя любовта, безоката...
...като нямам сили?...

Неактивен Reni_ty

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 77
  • Пол: Жена
  • NqMa LuBoo0oV ImA SaMo PrEvLi4aNe... :(
Re: На какво те научи stih4e.com?
« Отговор #89 -: Декември 03, 2006, 19:00:11 pm »
Доколкото видях аз съм най-малката от форум4ето.Аз съм на 14 и не съм изживяла толкова колкото вас и благодарение на този форум аз продължавам напред и имам сили за още и още благодаря на вси4ки които са ме подкрепили ве4е мога да вярвам 4е в нашата страна няма само и единствено насилие и лоши хора разбрах 4е все още съществува добрина в хората благодаря ви продължавайте да пишете все толкова хубави неща оби4ам ви  [hey sexyy] :kissoflove: