Автор Тема: KUKLI4KATA  (Прочетена 114030 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен JASSEN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 514
  • Пол: Мъж
  • Am...One of a kind!
Re: KUKLI4KATA
« Отговор #1335 -: Октомври 27, 2006, 01:52:43 am »
тва е което е направила е супер зле като не ти се одава да пишеш не пиши ебати ..кво се опитваш да покажеш че четеш много...или че не излизаш от интернет...тъпо е не секи може да пише стихове (аз лично не мога-пиша само мисли)...просто не ни лъжи че пишеш невероятно красиви произведения моля те напиши нещо твое нещо истинско и красиво а не цитираи някои поет или някои човек които се е старал да го направи :((((
Винаги с ругата на пред...ако не живеш пълноцено поне се опитаи :) :) :)

PaolaRey

  • Гост
Re: KUKLI4KATA
« Отговор #1336 -: Октомври 27, 2006, 06:31:35 am »
Охх ама сте и вие....направила го е направила го край....стига сте я обвинявали....на вас няма да ви бъде приятно нали...?Тя сама си решава кво да прави....не е постъпила добре,но нас това кво ни бърка...? Всмисъл ние (вие - защото аз не я познавам) я харесвате заради човека който е а не заради стихотворенията които пише....и сега какво като няма стихотворения няма да я харесвате....тъпо е....всеедно сега Гентиана ако спре да пише изобщо да забравя че съществува или пък слънцето..... :)

Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: KUKLI4KATA
« Отговор #1337 -: Октомври 27, 2006, 13:17:48 pm »
Слушайте ся хора - който  захапахте това момиче и го дъвчете вече сумати месеци дори след като темата е в архива !
Може да не е постъпила правилно в някой отношения относно стиховете, но това място опустя !
Поне за мен....
Без нея...без свежият й ник долу сред онлайн Форумците....
Именно Рени ме задържа във Форума, иначе мен отдавна да ме няма и да не преживявам с вас емоциите който са ми на сърцето .
За това съм й безкрайно благодарен !
  Тя е човекът, който с добрината си в ЛС. и с усмивките си, вдъхваше кураж и позитивизъм в едно разбито сърце....
Може да не са били истински стиховете й - но ТЯ бе истинкска....Думите й....действията й....И всичко онова с което аз я запомних !!!
От това момиче лъхаше доброта, търсеше изява....а вие го разпънахте на кръст....И то избяга....
Замислете се, дали трябваше да я хулите и упреквате вместо, като истински приятели, да й подадете ръка и тя да остане....
Тук при всички нас !
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

PaolaRey

  • Гост
Re: KUKLI4KATA
« Отговор #1338 -: Октомври 27, 2006, 13:32:44 pm »
Можеше просто без да я упреквате...да поговорите човешки с нея(лично) не да я излагате пред всички тук.....можеше да я разберете....да и кажете да не прави повече така...или едни от най-добрите тук Гентиана,Слънцето,Тъжничка,Тонито...и други да и подадете ръка и да и помогнете да напише поне 1 свое стихче.....но уви сега нея я няма и всичко е минало....  [confused]!

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: KUKLI4KATA
« Отговор #1339 -: Октомври 27, 2006, 16:29:53 pm »
Слушайте ся хора - който  захапахте това момиче и го дъвчете вече сумати месеци дори след като темата е в архива !
Може да не е постъпила правилно в някой отношения относно стиховете, но това място опустя !
Поне за мен....
Без нея...без свежият й ник долу сред онлайн Форумците....
Именно Рени ме задържа във Форума, иначе мен отдавна да ме няма и да не преживявам с вас емоциите който са ми на сърцето .
За това съм й безкрайно благодарен !
  Тя е човекът, който с добрината си в ЛС. и с усмивките си, вдъхваше кураж и позитивизъм в едно разбито сърце....
Може да не са били истински стиховете й - но ТЯ бе истинкска....Думите й....действията й....И всичко онова с което аз я запомних !!!
От това момиче лъхаше доброта, търсеше изява....а вие го разпънахте на кръст....И то избяга....
Замислете се, дали трябваше да я хулите и упреквате вместо, като истински приятели, да й подадете ръка и тя да остане....
Тук при всички нас !


Ами много жалко за теб бих казала , направи си извод на колко фалшиви неща се крепиш . Истински били думите и , че тя няма свои думи за каква истинност говориш ? Жалко ,че интересите ти се влияят и определят от външни фактори , тва се нарича лабилна психика. Аз лично не мога и не искам да бъда приятел на някой , който ми говори с чужди думи и цитати заблуждавайки ме ,че са негови .Правейки го той умишлено ми пречи да го опозная следователно това е един чужд за мен човек и той сам е пожелал да ми е чужд.

Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: KUKLI4KATA
« Отговор #1340 -: Октомври 27, 2006, 19:34:08 pm »
Какичке, всеки има свое виждане по въпроса с Рени , нали  :) :) :)
нямам намерение да спора или убеждавам никого в това...
Колкото до фалшивите неща на който се крепя според теб...
Ами нека е така....  :)
Нека бъдат фалшиви...нали аз си вярвам в тях не някои друг...Нали са си мои, не чужди....
Лека вечер и спинкаи спокоино !. :) :) :)
« Последна редакция: Октомври 27, 2006, 19:38:08 pm от ranenia skorpion »
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: KUKLI4KATA
« Отговор #1341 -: Октомври 27, 2006, 19:54:54 pm »
Какичке, всеки има свое виждане по въпроса с Рени , нали  :) :) :)
нямам намерение да спора или убеждавам никого в това...
Колкото до фалшивите неща на който се крепя според теб...
Ами нека е така....  :)
Нека бъдат фалшиви...нали аз си вярвам в тях не някои друг...Нали са си мои, не чужди....
Лека вечер и спинкаи спокоино !. :) :) :)

Нямаш намерие , но точно ти се изказваш поучително относно вижданията на другите .Моето беше в отговор на твоя опит да "осъдиш" мнението на останалите писали в тази тема , така че не ми казвай кой на какво имал право.Ако ние не сме били на ниво , то защо не се обади поне на теб , който толкова я ценеше и явно е готов и сега да я разбере ? Колко си струвал за нея ? Даваш ли си сметка ммм?
Освен това ще ти кажа ,че каквато и да беше реакцията на форума , ско ще всички на колене да бяхме паднали да и се молим да се върне , тя нямаше да се върне . И знаеш ли защо ? - Защото вече нямаше да може да бъде и да получава това за което беше тук и заради което е било и всичко останало.

Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: KUKLI4KATA
« Отговор #1342 -: Октомври 27, 2006, 20:03:49 pm »
Добре. :) :) :)
Предавам се !
Само мирувай и не се пени толкова.... :)
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: KUKLI4KATA
« Отговор #1343 -: Октомври 27, 2006, 20:13:40 pm »
Добре. :) :) :)
Предавам се !
Само мирувай и не се пени толкова.... :)

Съжалявам че ти е празно във форума , ноо ...ще си намериш друга кукличка , има ги много