Автор Тема: Слави Трифонов  (Прочетена 18965 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: Слави Трифонов
« Отговор #60 -: Май 14, 2006, 21:18:58 pm »
няма! затова е изтрито  :)
хехех оки шефке, няма проблем :)

Неактивен agressive_girl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1283
  • Пол: Жена
    • [On my own]
Re: Слави Трифонов
« Отговор #61 -: Юли 11, 2006, 21:42:56 pm »
Слави е много готин човек и винаги когато имам възможност гледам шоуто му :)) голям пич е,не е некъв смотан..винаги е съпричастен било с радостта,било с мъката на хората...прави страхотни предавания на Коледа,Великден,3 март...не е било България да е на световно и той да не се кефи..винаги е защитавал и гордял с българското-с две думи СТРАХОТЕН ЧОВЕК!Винаги е пълнил стадиони,песните му са страхотни(клиповете също)...Евала и на актьорите дето са при него-професионалиста си личи от далече :))) мисля че шоуто му е страхотно(нищо чудно,че аудиторията му е над 2 млн!)ето това се казва успял шоумен-СЛАВИ ТРИФОНОВ!!! [bulgaria] :kissoflove: [plqs plqs] [plqsssss]
Небето е мое. И аз му принадлежа.

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Слави Трифонов
« Отговор #62 -: Юли 18, 2006, 18:21:13 pm »
Слави е много готин човек и винаги когато имам възможност гледам шоуто му :)) голям пич е,не е некъв смотан..винаги е съпричастен било с радостта,било с мъката на хората...прави страхотни предавания на Коледа,Великден,3 март...не е било България да е на световно и той да не се кефи..винаги е защитавал и гордял с българското-с две думи СТРАХОТЕН ЧОВЕК!Винаги е пълнил стадиони,песните му са страхотни(клиповете също)...Евала и на актьорите дето са при него-професионалиста си личи от далече :))) мисля че шоуто му е страхотно(нищо чудно,че аудиторията му е над 2 млн!)ето това се казва успял шоумен-СЛАВИ ТРИФОНОВ!!! [bulgaria] :kissoflove: [plqs plqs] [plqsssss]

А България кога е била на световно,че и да се е кефел?  [confused] България като е била на световно,той шоу не е и планувал... и бих казала,че "успял" селянин,нито може да пее,а се държи просташко  [confused] Селска му работа.

Неактивен DAEMON TOOLS

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 211
  • Пол: Жена
Re: Слави Трифонов
« Отговор #63 -: Август 06, 2006, 16:10:40 pm »
абе и той е тъп и шоуто му стана тъпо дано поне сървайвър да е интересно  :)
« Последна редакция: Септември 14, 2006, 13:21:22 pm от ...::Mag1::... »
Тъжен е денят без слънце, тъжна е нощта без луна, но най-тъжна е моята душа,когато е без теб - сама.

Неактивен kimjackson

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
  • Пол: Жена
Re: Слави Трифонов
« Отговор #64 -: Юли 08, 2007, 18:25:01 pm »
 [inlovee]Ммм,отдавна не сте писали тук,ама аз да си кажа,4е обожавам Слави!!!В България втори като него няма!!! [heart__]

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Слави Трифонов
« Отговор #65 -: Октомври 11, 2007, 14:37:24 pm »
интересна статия на булнюз



Слави Трифонов вече в продължение на 17 години влиза в домовете на милиони българи през малкия син екран. Обичан от едни, ненавиждан от други, но никога безразличен, той успява да провокира емоция във всеки човек. Бродейки по трънливите пътеки на закостенялото мислене успешно си проправи път до милиони сърца. Днес той е най-популярното лице в медийното пространство.
Неслучайно е идол на огромна част от младите българи и лидер на общественото мнение. ОсвенСлави Трифонов водещ на телевизионно предаване, Слави Трифонов е и певец, чиито албуми са сред най-чаканите от публиката музикални продукти и се продават в рекордни за мащабите на страната тиражи.

Изцяло отдаден на работата си, той е готов да жертва напълно личния си живот. Неслучайно е един от най-желаните ергени в България. Но дали не му липсва нещо само той може да каже...
 
“Не можеш да избягаш от желанието да обичаш и да си обичан. Всеки си прави избора. Каквото ми се е случвало, сам съм си го избрал. Жертвал съм нещо. Ето, ако искам само любов, ще си избера друг бизнес - например сега много се печели от картофи... Ще си взема тука край Самоков две-три полета с картофи, ще ги гледам, няма да съм в публичното пространство и няма да съм толкова известен. Ще ме забравят след известно време, ще има и картофи, ще има и любов... Каквото се сетиш. Но засега съм направил един по-друг избор.”
Какво търси Слави Трифонов в една жена? “Жената е изключително красиво тайнство за всеки един нормален, разумен и средно емоционален и интелигентен мъж. Така жената винаги може да те смути и винаги може да управлява емоциите ти и да те кара да се почувстваш много щастлив или много нещастен. И е много сериозно предизвикателство да можеш да откриеш или формата или по-скоро жената, която да не те смущава, а да те прави спокоен. 
Ще си имам приятелка и ще го демонстрирам тогава, когато тя ме накара да се чувствам спокоен. Тогава тази жена ще е, която търся и към която се стремя. Смятам, че една жена трябва да те държи в напрежение, да те предизвиква, да те тика напред, да те стимулира.”

Станислав Тодоров Трифонов е роден на 18 октомври 1966 година в село Тодорово близо до град Пловдив. Той е син на Тодор и Златка Трифонови, които и до днес живеят в родното село. Слави е висок 198 см., има кафеви очи, а цвета на косата му, докато все още имаше такава, беше кестеняв. По негови думи е имал доста трудно детство и поради тази причина  не изпитва носталгия към тези  години.
 Слави Трифонов“Аз не си харесвам детството, но мисля, че това ме е амбицирало до известна степен. Но това е прекалено лично и не мисля, че трябва да го споделям. За емоционалните неща всяко едно обяснение е недостатъчно. Човек чувства и това е само неговият свят. Това е в сферата на моите чувства и не мога да го разисквам.” 

Още в най-ранните си детски години проявява силен интерес към музиката. Поради тази причина завършва средното си образование в плевенската музикална гимназия с виола. По-късно е приет в музикалната консерватория, но през последния семестър не успява да премине изпита по камерна музика. След като се отказва от консерваторията заминава за известно време за Италия, където като млад музикант в чужда страна среща много трудности.
  В началото на януари 1990 година група студенти започват да правят в Българската национална телевизия "Ку-ку" - студентско телевизионно предаване, като един от първите плодове на свобододумието, настъпило след партийния преврат в БКП от 10 ноември 1989 година. Слави Трифонов попада в тази продукция  случайно. Препоръчан е на екипа от тогавашната си приятелка. Първата му медийна изява се състои от смела импровизация в сценка, в която е със тоалетно казанче на гърба.
  В първите си издания "Ку-ку" е чисто публицистично предаване и участва с радост и находчивост във всички Слави Трифоновобществени битки. Още второто му издание е спряно - поради скеч, адресиран към тогавашния президент Петър Младенов. Скандалите го следват непрекъснато.
  За периода на съществуването на предаването в първоначалния му състав, Слави има възможността, както да покаже артистичните си наклонности така и да наложи една нова концепция. Известно време след напускането на Влади Въргала, излиза първият албум на "Ку-Ку" - "Ръгай чушки в боба". Слави събира и организира тогавашния бенд и доказва, че има възможности за развитие на екипа на предаването и в музикално направление. Своеобразната премиера на албума са първите награди на Ку-Ку академията, където комбинацията от скечове и музикални изпълнения се оказва взривоопасна и единствена по рода си в страната за онези години. Младите забавни артисти предприемат първото си национално турне, което има невероятен успех.
Cлави все по-смело настъпва на музикалния фронт - само след година излиза и вторият албум на Ку-Ку, "Шат на патката главата". Август Попов напуска екипа, но за сметка на това към предаването се присъединяват Васил Василев - Зуека и Стефан Рядков. Слави изцяло поема отговорността за музикалното направление в дейността им и сам довежда цял симфоничен оркестър. Той организира вторите годишни награди на Ку-Ку академията и дирижира оркестъра, който е поканен да свири на тях. В предаването се заражда идеята за Roma TV и следвашия им албум, с продуцент и главен художествен ръководител на оркестъра Слави Трифонов. Второто национално турне се провежда през лятото на 1996 г.
Малко по-късно “Ку-Ку” е свалено от националния ефир. Поради тази причина се ражда “Каналето”. Много хора възприемат първоначално това предаване като компромис с ръководството на БНТ и най-вече - с проф. Хачо Бояджиев.Името "Каналето" е заимствано от една от рубриките на "Ку-ку" - пародия на новини. Дълго време и самото предаване е в основата си пародия на новинарска, обзорно-политическа емисия, с каквито БНТ изобилства. В Слави Трифоновпървата си година "Каналето" се оформя най-вече като пародийно предаване, докато постепенно собствената му физиономия започва да се избистря. То отново се превръща в най-скандалното с антиконформизма си телевизионно шоу. И отново е поставено в светлината на основното разделение в българското общество "сини срещу червени". На практика в основните послания нищо не се е променило - единственият патос на политическата сатира не е насочен директно срещу управляващите, а по-скоро срещу принципите на политиката.  "Каналето" записва в историята на шоубизнеса ред успехи, сред които най-големия жив концерт с билети, организиран някога в България, и най-голямото посещение на българска група - над 65 000 души на стадиона в Пловдив по време на"БулгартабакКаналето - българското турне".Общия сбор зрители, присъствали на концертите, надхвърля 500 000 души!
С всяко следващо предаване "Каналето" става все по-яростен противник на установилото се безвремие при управлението на социалистите. Привидно благите смешки от първите предавания прерастват в мощна политическа сатира.
В едно паметно предаване на 31 януари 1996година, Слави се разделя с неизменната си опашка в знак на протест срещу тогавашните управляващи. През лятото на 1996 година е създаден и албумът "Хъшове", песните от който стават нещо като програмни на миниатюрната Януарска революция - "Тайсън" ("Седем, осем и ще си паднала…") например, замислена като пародия на кючек, внезапно се превръща в революционен химн, след като за пръв път е изпята от ромски митинг пред сградата на БСП в Лом. По-късно тази песен се прехвърля и в Сърбия, където преведена е пеят на митингите срещу Милошевич в Белград.

"Къде си вярна, ти любов народна", "Боят настана", "Не съм избягал" са все песни от албума "Хъшове", които за кратко бяха не просто химни на опозиционното настъпление срещу социалистите, но и запълваха празнотата от послания, която се запази доста след самия 10 януари 1997 година.
През пролетта на 1997 година излизат още два нови албума - сборният "Каналето - The Best" и самостоятелниятСлави Трифонов албум на Слави - "Едно Ферари с цвят червен". Лятото на 1997 се оказва съдбоносно за предаването. След няколко излъчвания от новия сезон “Каналето” се разпада. Една малка част от колектива (Слави Трифонов, Стефан Рядков и Ку-Ку Бенд се отделят в ново самостоятелно предаване. За съжаление още след първото скандално излъчване “Хъшове” е свалено от националния ефир и си търси подслон в някоя частна телевизия в страната. Шоуто се превръща в най-мощният ъндърграунд политико-сатиричен коректив на властта. Предаването е организирано около централната фигура на водещия - Слави Трифонов, неговия подводещ - баскитаристът от "Ку-ку бенд" Георги Милчев - Годжи и цяла плеяда нови актьорски лица: Иван Бърнев, Любомир Нейков, Руслан Мъйнов, Албена Михова и др.

Снима се буквално нелегално - в мазето на ремонтиращ се хотел в центъра на София. Всеки опит то да бъде излъчено от някое заведение или публична зала неизменно води до огромни неприятности за собствениците. Успяват да издадат още три албума - "Албум Девети-Трагичен", "Вавилон" и "Няма "не искам". Издател и на трите е БМК - новото бизнес начинание на Слави, Маестрото, Годжи и управителя на компанията Петко Гавазов. Слави прави множеството безуспешни опити да се пребори с БНТ, НСРТ и куп държавни инстанции, които са придружени от различни акции организирани от екипа на предаването и горещо подкрепяни от широката аудитория.

Слави Трифонов появата на BTV – първата национална частна телевизия, паднаха и всички забрани и препядствия пред Слави. На 27 ноември 2000 година се излъчва първото предаване на “Шоуто на Слави”. Вечерното токшоу се излъчва от 22. 30 часа до 23. 30 часа, всеки ден от понеделник до петък. Само за една година Слави разби стереотипа, че едно предаване не може да стане популярно, ако е извън прайм тайма. Нещо повече - то разшири прайм тайма на бТВ до 23. 30 часа и постигна рейтинг по-висок от традиционно най-гледаната централна новинарска емисия на държавната телевизия БНТ в 20. 00 часа. В малка страна като България с население от осем милиона души "Шоуто на Слави" всяка вечер събира пред телевизионния екран между два и три милиона зрители. Като следствие предаването се превърна в притегателен център за рекламодателите в България и достигна рекламни приходи за медията по-високи дори от тези на "Шампионската лига".
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Слави Трифонов
« Отговор #66 -: Декември 12, 2007, 13:44:46 pm »
Абе за мен Слави си е номер 1! сега чета книгата му....шапка му свалям на този човек...може дае всякакъв но си отстоява позициите,работи здраво за да постигне успех...в концертите му винаги всичко е било на ниво ...а  когато е имал гости чужденци никога не е пропуснал да покаже част от българската култура!!! Евала!!!

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Слави Трифонов
« Отговор #67 -: Декември 12, 2007, 14:23:57 pm »
Другото което е че има една приказка че които е минал през школата на Слави е постигнал нещо...повечето от набора актьори певци сценаристи и тн...всички те малко или много добиха известност от неговото предаване....кой щеше да знае Алекс Раева ако не беше пяла в КуКу бенд,или Лили Йончева...или още куп народ...да Любо Нейков и Краси Радков са театрални актьори но едва ли бяха толкова известни преди да се появят на екрана на Слави,балетите-Сатен,Дива...дали някой щеше да ги знае?ами Нина Николина...тя тръгна от Хъшове...първият и албум който излезе е продуциран и записан от БМК,народния ансамбъл Етника....КуКу бенд..всеизвестен факт е че няма по добър бен от тях в България...там са най големите професионалисти!!!поклон пред тях! и всички останали...Сценаристи режисьори оператори...за да тръгнат със Слави след Каналето значи има защо...
за да е на екран вече 7 години при това всяка вечер и все още да има какво да покаже..може да го гледате 1 път на 2 седмици но винаги има нещо което да се гледа

Невероятен патриот...помня когато му бяха на гости Lord of the Dance..танцуваха играха...а накрая не можеха да си затворят устите защото Слави им изкара Етника и им показа че ние,БЪЛГАРИТЕ,не сме под тяхната класа и ниво!!напротив че спокойно можем да ги конкурираме на музикалната сцена....и не само повечето от чужденците идват за ден 2...нямат време да усетят България-по един или друг начин Слави им я показва..било то с Етника,било навремето с Деси и Алекс или дори с онова момиченце на 12 години което затапи всички с изпълнението си на гайда,било с Краси Радков и неговия невероятен талант....

Тази година вярвайте ми на концерта на Слави в София станах свидетел на това как 35 хиляди души се разплакаха включително и аз! Как цялата публика беше непрекъснато на крака и как се надигаше адреналина във вените на всеки един човек...Колко от другите бг изпълнители било то чалга поп или рап могат да постигнат това???Откри концерта с Българска народна музика и картини на видеостените от България,завърши пак с българия и песента "Къде си вярна ти" .. Накрая публиката плачеше,крещеше и молеше за още и още,а Слави направи 35 минутен бис....
Не мисля че един прост човек може да постигне всичко това...
Може и да няма висше и да не знае езици но знае нещо много по важно...как да докосне душите на хората!!!!!!

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Слави Трифонов
« Отговор #68 -: Октомври 28, 2008, 10:28:33 am »
1
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен pIsaNcH{}

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1583
  • Пол: Жена
  • Too Beautiful to Die,Too Wild to Live [!]
Re: Слави Трифонов
« Отговор #69 -: Ноември 21, 2008, 03:56:06 am »
Обичам Слави [inlovee]
И аз се разплаках на турнето ...
"I guess I'm just a girl wrapped in a mistery inside a bitch ... "

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Слави Трифонов
« Отговор #70 -: Април 22, 2009, 18:53:16 pm »
Слави отвя конкуренцията





Слави Трифонов хвана цаката на отцепници от екипа си, като ги победи в битка на общата медийна арена. (Не)очакван зрителски интерес към новото му риалити "Бягство към победата" провокира невиждани досега промени в програмата на bTV. Телевизията размести целия си вечерен блок, за да пусне проекта на Дългия в праймтайма. Отнесоха го бившите му съдружници, а сега конкуренти. Така след рокадите Трифонов отвя не само отлюспилите се Любо Нейков и Евтим Милошев с техните "Комици". Младите бунтари Иван и Андрей, които измъкнаха продуцирането на "Мюзик айдъл" под носа на Дългия, също го отнесоха. Третият сезон на музикалното им шоу ще трябва да отстъпи най-гледания часови пояс, от 20 часа, на "Бягство към победата" и в четвъртък да стартират в 21,30. Комедийните скечове в петък също се изтеглят с час назад и започват в 21. Преместването на състезанието, организирано от Трифонов, съвсем не означава, че редовното му шоу няма да се излъчва. То си остава в 22,30.
По-младите предавания също нямат шанс да избуят над Дългия. "Хипнотизаторът", другата продукция на Иван и Андрей, е с неясна съдба и все още й търсят подходящо време. "Ясновидците", които миналата година се радваха на приличен зрителски интерес, не могат да постигнат същите резултати. Вероятно затова ги местят в събота от 20.

Иваничка ТОДОРОВА
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен NoMore

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1022
  • Пол: Мъж
  • The smile in my dream... I Found on your face!
Re: Слави Трифонов
« Отговор #71 -: Април 22, 2009, 19:52:35 pm »
Който го може, го може. А който не може, гледа този който може :)
Ние сме щастливи тогава, когато за всичко в нас има съответствие извън нас.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Слави Трифонов
« Отговор #72 -: Април 23, 2009, 13:08:47 pm »
По-добър  шоумен не познавам. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Слави Трифонов
« Отговор #73 -: Април 29, 2009, 10:40:23 am »
Слави е велик!!!!

Неактивен Eminceto_94

  • Новак
  • *
  • Публикации: 32
  • Пол: Жена
  • След теб друг за мен не съществува
Re: Слави Трифонов
« Отговор #74 -: Юни 25, 2009, 12:11:05 pm »
мНоГо ХаРеСвАм Слави!!Може Да сЕ КаЖе чЕ С НеГо ИзРаСнАх..г0тино предаване...ТОЙ си е №1 ...МнОгО сИ Го ОбИчКаМ [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] пЗ-Neli Petkova i Slavi Trifonov-Tova e  [svirr] [svirr]
Липсваш ми! Просто,безкрайно ми липсваш!
Такъв е животът ми днес и сега -
две шепи с илюзии тихо угаснали
и цяла вселена от мрак и тъга.