Автор Тема: Интервю със SavageGarden  (Прочетена 4023 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Интервю с SavageGarden
« Отговор #30 -: Февруари 23, 2006, 10:31:10 am »
Кое е най-щурото нещо, което си правила...?  [hey sexyy]
:> :> :> уф,не знам...аз съм емоционална и по принцип много щури неща правя  [666t tiho] най-щтуроро... [mhmm] веднъж с моята приятелка(която вече не е сред нас за съжаление) танцувахме поне три часа под дъжда,беше лято и всички ни гледаха,а нас не ни интересуваха погледите на останалите,беше толкова красиво,бях толкова щастлива... [reevvv] [hapiness] [hapiness]
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Интервю с SavageGarden
« Отговор #31 -: Февруари 23, 2006, 22:45:35 pm »
Ето и едно вапросче от мен

Какво мислиш за виртуалните приятели и имаш ли такива и били се запознала с тях някой ден на живо

Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Интервю с SavageGarden
« Отговор #32 -: Февруари 24, 2006, 11:22:30 am »
Ето и едно вапросче от мен

Какво мислиш за виртуалните приятели и имаш ли такива и били се запознала с тях някой ден на живо


(: Ти не смяташ ли че си мой прятел?Имам много виртуални прятели(:3-4) , на които обаче мога да разчитам много!
Разбира се че бих се срещнала с тях на живо ... ти да не би да искаш да се видиш с нас? [pleZz]
Намери си 5 лв и ела до Бургас,чу лииииииииииииииииииииии?(и да водиш сервитиорката)  [smeeh] [namigG]
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Интервю с SavageGarden
« Отговор #33 -: Февруари 24, 2006, 11:59:12 am »
как ми се смееш само за са нестава просто са такива обстоятелствата по нататака ще видим :)
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен merito13

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 966
  • Пол: Жена
  • Give yourself to me....
Re: Интервю с SavageGarden
« Отговор #34 -: Февруари 25, 2006, 22:42:21 pm »
толкова ли си запалена по Райна и Дарън Хейс
Oт уморените листа, които знаят,
че само миг и ще са вече спомен.
На нещо мило идва вече краят,
но пак ще се завърне.Свят огромен.
             {by Gentiana}

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: Интервю със SavageGarden
« Отговор #35 -: Февруари 26, 2006, 00:20:10 am »
Кажи ми един човек ( от форума ) , който най-много те кефи и му се възхищаваш ?! Но само един !!! И да е честно !!! :)
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Интервю със SavageGarden
« Отговор #36 -: Февруари 26, 2006, 10:01:59 am »
Милуту ми котинце :) [heart__] Аз искам да те попитам... как искаш утре да се събудиш? :)

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Интервю с SavageGarden
« Отговор #37 -: Февруари 26, 2006, 11:59:44 am »
толкова ли си запалена по Райна и Дарън Хейс
Райнчика да(: кефи ме,но аз писах някакъв такъв отговор,че за мен Savage Garden и Darren Hayes са нещо много значимо!!!
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Интервю със SavageGarden
« Отговор #38 -: Февруари 26, 2006, 12:01:41 pm »
Кажи ми един човек ( от форума ) , който най-много те кефи и му се възхищаваш ?! Но само един !!! И да е честно !!! :)
с риск да обидя другите аз се ВЪЗХИЩАВАМ точно на двама човека... няма да назовавам никове защото не искам да засягам никой...те знаят кои са   :flyingkiss: :flyingkiss: :flyingkiss:
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Интервю със SavageGarden
« Отговор #39 -: Февруари 26, 2006, 12:03:24 pm »
Милуту ми котинце :) [heart__] Аз искам да те попитам... как искаш утре да се събудиш? :)
утре?!!за утрешния де ли,диди?!или за утре като цяло?! [mhmm]
аз искам като отворя очи да виждам моят англе,който е с мен и ме търпи независимо каква съм,искам да е до мен и да ме гледа...тогава съм НАЙ-ЩАСТЛИВА
  :lovetogether:
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Интервю със SavageGarden
« Отговор #40 -: Февруари 26, 2006, 14:34:46 pm »
ами време е да продължаваме към следващата жертва :)  :>  [evil]  [oh kotioo]
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Интервю със SavageGarden
« Отговор #41 -: Февруари 26, 2006, 16:04:17 pm »
ами време е да продължаваме към следващата жертва :)  :>  [evil]  [oh kotioo]


що жертва бе брат ми то забавно да ти задават хората вапроси :)
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.