Автор Тема: Най-тъжната ви любовна история....  (Прочетена 44881 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #90 -: Март 14, 2011, 21:34:16 pm »
За nocomment

1. КИРИЛИЦА. Горката Мими, в нейня раздел най-много работа се отваря  [confused]

2.Като пораснеш ще разбереш. Който и каквото да ти каже няма да е правилно. Явно си прекалено емоционална. Честно казано съм поразена от това, че въобще има такова нещо, но вяно има.

3.Изживей си го и остави времето да покаже.

4.! Обачеее ако наистина за теб собственият ти живот струва толкова малко в очите ти, наистина е ужасно жалко, че въобще го имаш. Аз ако държах като тебе когато бях на твоте години, майка да ми е олющила шамарите и тогава да ме пита за какво рева. Да се стягаш! Ако знаеш още какво те чака, бедна ти е фантазията, чак се приятеснявам каква жена ще излезе от теб, ако сега не се вземеш в ръце.

5. М/у др. на непълнолетните не им ли сложиха вечерен час  [oops] ?? или пак нищо не зная?!


Ралс, капки пот ми избиха по челото [lol]

« Последна редакция: Март 15, 2011, 17:01:20 pm от MiMiToOoOo »
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен nocommentt

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #91 -: Март 14, 2011, 23:01:48 pm »
kakwo nishto ne razbiram
Живей така, че да те е срам да разказваш, но да ти е хубаво когато си спомняш ... 。◕‿◕。

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #92 -: Март 14, 2011, 23:10:22 pm »
kakwo nishto ne razbiram

 [lol] Ok

Първо пиши на кирилица, всички тук пишем само на кирилица и второ стягай се. Цял живот те чака! заради момче вени режеш тука и по болници ходиш... какви са тези детинщини?!
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен nocommentt

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #93 -: Март 14, 2011, 23:13:41 pm »
да дабре.. разбрах.. чакай ти сериозно ли прочете всичко това което написах..?

ох тоя сяйт е много сложен .. не мога да разбера нищичко
Живей така, че да те е срам да разказваш, но да ти е хубаво когато си спомняш ... 。◕‿◕。

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #94 -: Март 14, 2011, 23:15:17 pm »
ами случва ми се да прочитам всичко написано от хората... особено ако ме впечатлят по някакъв начин.

Мерси за кирилицата. Така е много по-добре :)
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен nocommentt

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #95 -: Март 14, 2011, 23:38:27 pm »
Няма проблем.. все някога ще свикна да пиша и така.. :) .. Въпроса е че при мен нещата са много много сложни.. А и от това което съм написала мисля че си останала с впечатлението че наще знат за всичко това обаче те и идея си нямат.. и нещата в семейството ми стоят много сложно.. с две думи не ми е лесно .. Ох тоя сяйт е наистина много сложен ;d ..
Живей така, че да те е срам да разказваш, но да ти е хубаво когато си спомняш ... 。◕‿◕。

Неактивен reinbow

  • Златна четка
  • Начинаещ
  • *******
  • Публикации: 87
  • Пол: Жена
  • С вдъхновение духът не знае граници!
    • Душа на птица
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #96 -: Март 15, 2011, 14:51:38 pm »
Няма проблем.. все някога ще свикна да пиша и така.. :)

Миличка, ако на 15 години тепърва се надяваш да се научиш да пишеш на български, мисля че имаш много по-голям проблем от това, че някакъв недорасляк не ти обръща внимание!!!!
А иначе по темата - от това, което с мъка прочетох мога само да ти кажа, че проблема е в това, че се впрягаш за нещо, което изобщо не си заслужава!!! За 4 месеца имате няколко излизания и една целувка... Боже, това ли ти е голямата любов [mhmm]?!?! Да не говорим, че животът е пред теб и ще срещаш още много такива като този и само един, които в действителност ще е единствения, но  не мисля, че си готова да го откриеш, да го приемеш и да бъдеш с него!!!! Живей си живота и не се оставяй на такива използвачи!!!
Този те ползва като резерва, защото знае, че го чакаш и го мислиш и му ревеш.. Съвет – просто спри да му обръщаш внимание – така има много по-голяма вероятност да срещнеш някой, който си заслужава, а пък кой знае, може на него да му дойде акъла и да те оцени [a taka]... Само че това няма да ти се случи ако продължаваш да ревеш, да мислиш за глупости и да чакаш да ти се обади...
Стегни се, гледай си уроците и мисли позитивно [namigG]
ОБИЧАМ ТЕ НЕ ЗА ТОВА КАКЪВ СИ ТИ,
А ЗА ТОВА КАКВА СЪМ АЗ, КОГАТО СЪМ ДО ТЕБ!



Неактивен nocommentt

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #97 -: Март 15, 2011, 16:04:45 pm »
Първо - Мога да пиша на български просто пиша по-бавно защото не съм свикнала..
Второ - Целувката не е една просто там написах само за първата ни целувка..
Трето - Да за мен това е голямата ми любов защото това нещо наистина го изпитвам за първи път.. Когато той е щастлив и е добре и аз съм така..Когато е зле и аз съм зле..Когато има проблеми аз ги изживявам все едно са мои..Той е по същия начин с мен..
Четвърто - Няма да спра да му обръщам внимание и няма да се откажа защото за него дадох толкова много минах през какво ли не преживях толкова трудности за да стигна до тук.. Борих се и не се отказах преди а няма и да се откажа.. Винаги съм се борила до край никога не се предавам а и лесните неща в живота не са ми нито интирисни нито забавни..Това е човека за когото си давам дори и живота..Дали съм му резерва не знам но едва ли съм му безразлична щом се притеснява за мен .. търси ме ..разпитва мои приятели когато не съм в настроение и му се зъба и така на татака има още много неща.. А и той още като се запознахме ми каза че иска наистина сериозна връзка явно му трябва време за да се опознаем..И аз вече не знам..!
И пето - Не съм тук за да ми казвате да се откажа да не мисля за него и така на татака а ако може да ми дадете съвети за това какво да направя за да го спечеля яко не разбрахте от цялата тази история че нямам намерения да се отказвам точно сега а да се боря..Просто искам малко подкрепа защото така наречените  ми приятели правят всичко за да се откажа от него говорят ми какво ли не а не мислят какво щяха да правят яко бяха на моето място.. Никога не са били и не искат да ме подкрипят а ме настройват срещу него без да правят сметка че така ми става още по-зле и че имам нужда само от малко подкрепа.. В това число е и най-добрата ми приятелка която е и моя братовчедка тя го мрази и го убижда постоянно и той започна да я убижда и ме поставят в едно ужасно положение.. Това е .. : ) ..
Живей така, че да те е срам да разказваш, но да ти е хубаво когато си спомняш ... 。◕‿◕。

Неактивен reinbow

  • Златна четка
  • Начинаещ
  • *******
  • Публикации: 87
  • Пол: Жена
  • С вдъхновение духът не знае граници!
    • Душа на птица
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #98 -: Март 15, 2011, 16:35:58 pm »
... а ако може да ми дадете съвети за това какво да направя за да го спечеля /quote]

Само едно ще ти кажа - любов на сила не се печели!!!! Нея или я има, или я няма!!!! Всичко друго са самозаблуди...
ОБИЧАМ ТЕ НЕ ЗА ТОВА КАКЪВ СИ ТИ,
А ЗА ТОВА КАКВА СЪМ АЗ, КОГАТО СЪМ ДО ТЕБ!



Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #99 -: Март 15, 2011, 16:36:24 pm »

Един съвет от мен. За годините, в които съм имала отношения с момчета, съм се научила, че като става въпрос за друго - трябва да си упорит и да не се отказваш, но когато става въпрос за връзки - няма смисъл. Човекът или иска, или не иска да е с теб. Насила хубост не става. Мъжете /и жените ест/ обръщат внимание единствено, когато ти не им обръщаш, иначе стават големи тежкари..Пък и меко казано си е леко досадно някой да те моли и да ти ходи зад г*за...Това винаги ме е отблъсквало и отдръпвало...Така че напълно подкрепям съвета, който ти е даден по-долу. Остави го, гледай си живота и ако той иска да е с теб, ще го разбереш. Да му се молиш през сълзи, определено не е начин. Думата "борба" във една връзка не се разбира по това, да му звъниш през 5 мин по телефона и да го следиш, метафорично казано:) Никой не ти казва да се откажеш от него, имай си достойнство и го накарай той да те преследва :) Успех!

П.С:...а сега продължавам да ти оправям първия пост, защото е прекалено дълъг и го оправям на почивки [lol] И се опитай да използваш запетаи, защото доста двусмислени са ти някои изречения ;)

Едит: Готова съм.  [confused] Таа..може ли да те помоля да ми обясниш - какво значи, че ти е най-добър приятел? И щом ти е близък, значи е нормално да поговориш с него за това, какво става м/у вас... Повярвай ми, сега ми е леко смешно, но на твоите години и аз съм се вживявала, че друг не съм обичала така и т.н... [oops] Е, до такива крайности с рязане на вени и т.н не съм стигала, смятам, че имам достатъчно акъл. Бил ти казал да се бориш за него и да не се отказваш?! После върви обяснявай, че не иска да ходиш след него... Забелязвам, че не ти пука, че той излиза с други, че бил тръгнал с някаква, ЗАЩОТО не си успяла да отидеш ти /обвиняваш себе си явно/. Постави себе си на първо място и недей се излагай. Горе главата и не позволявай да те правят на луда
« Последна редакция: Март 15, 2011, 17:47:32 pm от MiMiToOoOo »

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #100 -: Март 15, 2011, 17:59:47 pm »
 [lol] Лелеле яко тема!

Аз продължавам да твърдя, че докато не си разбие главата и сърцето няма да се откаже. Според мен просто трябва да й мине от самосебе си, а не да се насилва да мисли и чувства други неща. Сигурна съм, че след време ще е на друга вълна, просто трябва да си го преживее.

Обаче това с вените и болниците... нямам думи. То бива, бива мазохизъм, но това по никакъв начин не оправдавам. Всичко си има граници, дори и любовното изглупяване.
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен nocommentt

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #101 -: Март 15, 2011, 18:23:42 pm »
Въпроса е че той не ми казва нищо, дали ме харесва или не, какво мисли да прави нататак, не ми казва нищо.. Вчера си говорихме и му казах че все някога трябва да реши какво да прави и той ме пита дали искам бързо решение, аз му казах не..Каза ми че ще си събере малко мислите, защото сега има наистина много и при това сериозни проблеми и че както съм била виждала никоя не си е хванал..Мисля че нещата ще станат но след известно време..Той и преди ме беше казал че има много проблеми и аз съм наясно с това и че за сега не му трябва връзка, защото няма да може да отдели време за момичето, наистина има проблеми, работи и един куп разправии и с това си е прав..Пре това доста момичета за тези 4 месеца отряза всяка която му се сваля и така на татак той я реже..Затова мисля че ще стане нещо защото само с мен се занимава..Не се обвинявам за това че на нова година е започнал отношения с онова момиче защото не отидох, просто знам че ако бях там нямаше да стане така, защото толкова много искаше да сме заедно на този ден.. След като той скъса с нея разбрах че не е имал абсолютно нищо към нея, просто тя беше най-добра приятелка на малката му братовчедка и чрез това момиче той контролирал братовчедка си защото тя тогава тръгнаа с момче от лоша компания.. За това той е тръгнал с нея, зящото така е бил с братовчедка си по цял ден.Но това вече е минало..

Пука ми че излиза с други но това се е случвало много малко пъти и то преди да започнеме да излизаме, е да и случея с това момиче преди няколко дни но това е било за да ревнувам даже и е казал да напише нещо на стената му в Фейсбук и постигна целта си :D

Осъзнавам че това с вените и така на татак беше грешка и не мисля че някога ще я повторя :)

И съжалявам за първия пост, не знаех че тук се пише само на кирилица
Опитвам се да слагам запетаи обаче не ми е навик и забравям така че съжалявам ако продълдавам с двусмислените изречения :S
Живей така, че да те е срам да разказваш, но да ти е хубаво когато си спомняш ... 。◕‿◕。

Неактивен r0nchuu

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #102 -: Май 17, 2011, 21:44:46 pm »
м здравейте на всички... търсих каде да си споделя мъката затова ще го направя тук..
Преди 2 месеца ... точно 2 месеца.. се запознах с едно момче... по тъп начи се запознахме .. смисъл от скайп.. а и не бяхме се виждали .. учихме в едно и също училище .. имахме общи приятели..  писахме си 3-4 дена .. видяхме се в училище но аз просто го подминахав защото незнах какво да му кажа... през тези дни си говорихме ии писахме постоянно (по телефона или по скайпа.. ) неможех да се отделя от компютъра ..  защото знаех че той е на компа и исках да му пиша... след седмица от нашето запознанство се видяхме... излязахме на разходка.. за мен беше някак вълшебно.. приказно.. естествено.. и прекрасно.. харесах му характера .. харесах визията му .. харесах го цялия.. много от саученичките ми го харесваха но той испитваше симпатии към мен.. е сещате се станахме си гадженца.. нещата вървяха добре.. караници мараници .. всичко си имаше..  бяхме 1 прекрасен за мен месец.. ;( но за жалост го загубих... загубих човека на който имах доверие.. за който бих направила всичко.. който ... обичах.... ;( загубих го завинаги.. ;( от 11 дена не сме заедно ;( а аз неспирам да плача.. когато го видя просто искам да го гушна и да не го пускам .. искам да му кажа  че е всико за мен .. че искам да съм с него.. че го харесвам такъф какъвто е  ;( че немога без него .. че ми е адски трудно да продължа напред .. просто0 искам да върна времето назад.. ;( искам да му кажа "ОБИЧАМ ТЕ" мисля че това би било достатъчно .. знам че ще си кажете .. "тая го обича а са ходили месец? " ем да повечето момичета казват обичам те просто ей тей .. а когато аз му го кажех .. чувствах... как всичко по мен истръпва просто чувствах любов.. ;(

е това е моята история накратко.. \\ извинете ме за грешките.. но пиша всичко със сълзи..

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #103 -: Май 18, 2011, 11:25:44 am »
Мислех да си трая, но от мен да мине.

В такъв случай като товя - клин - клин избива. Практиката го е доказала. Имам чувството, че си прекалено малка, за да е нещо много по-сериозно отколкото изглежда. Горе главата и давай напред. За да не е с теб има причина, ако не можеш да я поправиш, значи не сте един за друг и толкова. На сила хубост не става! (мн мъдра и правилна поговорка).
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен Petia

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 409
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #104 -: Май 19, 2011, 00:12:20 am »
nocommentt, здравей.
По някаква странна причина ти пиша в момента .. даже не съм сигурна, дали все още имаш тези изключително сложни взаимоотношения с това момче или вече е минало ..  Както и да е.
Прочетох всичките ти коментари, но знаеш ли какво не мога да си обясня. Казваш, че знаеш какво е да обичаш и т.н, как ще направиш всичко за него ( моля те, не прави ВСИЧКО за когото и да е , но това е друга тема) та .. искам да се замислиш, ама наистина да се замислиш .. ако той изпитваше същото, каквото и ти, мислиш ли, че за 4-ри месеца нямаше да сте заедно и в момента да четем постове в които описваш колко си щастлива ??
Видях, че си на 15 години .. на тази възраст всичко изглежда много истинско.. недей така .. едва на 15 години си. Едва ли мойто мнение по някакъв начин ще промени нещо .. и не се знае дали ще го прочетеш ..
А и другото което исках да ти кажа .. Относно това, че ще се бориш за него и си твърдо решена, вече ти казаха, че на сила хубост не става .. ама .. Да посегнеш на живота си ?? Момиче, моля те .. След време толкова много ще съжаляваш за всички тези глупости, че идея си нямаш ..
Еми това .. и умната .. и да си учиш уроците в училище.. :)
"Look, how many stories have I broken? Hundreds.
How many have proved to be untrue? There isn't one"
Jude Law