Автор Тема: Най-тъжната ви любовна история....  (Прочетена 44874 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #75 -: Юли 24, 2009, 16:40:42 pm »
Очаквах нещо по-пиперливо. Но си прав. И аз останах без коментар.

Дано има надежда
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #76 -: Юли 24, 2009, 16:45:18 pm »
Боже...водки, коли, е*ане...аз много, много не схванах кой кой е в историята [lol]
И...не, не мога да го оправя този пост, съжалявам [lol]

Неактивен Kristo

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2766
  • Пол: Мъж
  • У шумЯн Йе супЯр бря дите!
    • Вторият ми блог
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #77 -: Юли 24, 2009, 19:13:10 pm »
Интересно ми е тва последното признание, как ли завършва? Според мен има няколко варианта:

Момчето го прави с момичето и я зарязва
Момчето го прави с най-добрата и приятелка и заживява щастливо с нея
Момчето е гей и го прави с приятеля си
Момчето отива в клиника за алкохолици
Момичето отива на (нов) концерт на Ивана и забива друг тип и историята се повтаря
Главната героиня става монахиня, разбрала на 14г. колко е гадно да си влюбен
Момчето се самоубива от хаоса в живота си
Маняците от Нова ТВ филмират историята в рамките на 300 серии бозици
САЩ бомбардират Каварна заради гадните метъли, които застрашавата ю-ес-сигурността
Момичето участва в масова оргия с 10-20 цигани на турнето на Пайнер
Всички са отвлечени от извънземни, за опити
Полицията арестува момчетата за побоя, момичетата - за проституция, а циганите - за съучастие
Цунами залива северното черноморие и спира мъката на тези тийнове там
Открадват всички пейки в областите Добрич, Варна и Шумян - откриват ги в Румънски склад за вторични суровини
и т.н.

Давайте други идеи?
Игра на безумна фантазия - новото ми електронно издание, сваляне като pdf-файл...

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #78 -: Юли 24, 2009, 20:16:53 pm »
Аз се опитах да го прочета, ама се предадох. И все пак явно си струва, като ви чета коментарите. [lol]
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #79 -: Юли 24, 2009, 23:51:47 pm »
 [oops]

Останах страшно замислена, а уж влязох да се забавлявам ...  [lol] [lol] [lol] :> :p

Неактивен Inspired

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 240
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #80 -: Юли 25, 2009, 00:24:58 am »
I posle nabiha edin piqnica...Beshe zabavnooo....




Неактивен glorka

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #81 -: Февруари 22, 2010, 05:02:50 am »
много са интересни тези истории., ;д сега и аз ще ви разкажаа една...,
Всичко започна в училище, въпросното момче (А) беше нов в училището.., седеше на едни столчета до дирекцията а аз случаино минавах от там, погледнах го, и тои мен и не знам дали на 13/14 това може да се нарече любов от пръв поглед но имашее една тръпка., направо като магия [lol] таа отминах го аз след дълго гледане, и после се засекохме пак.., аз бях с една приятелка и тя забеляза че ме гледа., извикаго и го пита "ти харесваш ли я" и тояя (А) много гордо каза "да много ясно.." след което аз бях шокирана и избягах.., после се указа че ще бъде в нашия клас., и на всичкото отгоре седеше до мен.. [shame] като всяко пубер момче мн се закачаше много се заяждаше..но аз никога и не му казах че го харесвам., а тои винаги ми намекваше и не веднъж ми предлагаше, но аз отказвах защото казвах че не го харесвам., и всиички приятели ме караха да тръгна с него но аз не и не.., това продължаваше 1/2 години, а аз още криех чувствата си.. в последния ден от училище си искарахме чудесно., излезнахме целия клас и двамата се целувахме и прегръщахме [shame] аз бяхх силно влюбена в него но все не ми достигаше кураж да му кажа.. лятото излизахме но много за кратко.. обещавахме си винаги да сме заедно да не се разделяме.., макар и да бяхме заедно аз никога не изрекох думите "обичам те" ., тоо защото и характера ми е такъв  но както и да е.,[lol] малко по късно аз и семеиството ми се преместихме в др квартал и училище.., реших че няма смисъл да продължаваме връската си защото няма да се виждаме толкова често.,(или общо взето не знам и аз защо го скъсах...:д) както и да е, аз продължавах да си го обичам но започнах нов живот от които бях доволна и не тъгувах мн за него.., от тогава не сме се бяхме виждали близо 1/2 години а за това време вярваите ми се бяхме променили ужасно много., та това лято бях канена на рд на един братовчет и отидох с гаджето си, тои (А) беше там, но от начало вообще не го познах,,погледнахме се.. беше толкова силно чее пеперудките в стомаха ми летяха като луди  [lol] сякаш го виждам за пръв път и се влюбвам отново.. НОО бях с гаджето си.. :Дд аз попринцин отбягвам всякакви връски с бъвши но този път беше друго..погледнах го само веднъж повече не успях.. не си казахме нито здрасти нито нищо.. рд-то си мина добре., разни стари приятели намекваха на гаджето ми за този (А) да бил внимавал и разни.. след няколко дни го видях в мола [lol] бях с приятели(мом4ета) но пак нищо не си казахме., пък и аз се направих че не го виждам.. Послее някакси тои ми се обади по телефона които номер аз омело бях опазила от него.. питаме дали може да се видим а аз отговорих НЕЕЕ., :Д държах се мн студено нз защо.. но пък после ме намери в скаип, нз от каде :question: и ми каза че мн съм се променила.., и иска да ми каже нещо важно но трябва да се срещнем.., с300 зора приех :Д., защото знаех какво ще ми каже но неисках да се повтаря историята.. и отидох видяхме се.. каза ми че чувствата му не са се променили даже ме е заобичал повече но не аз все съм го отбягвала,, и каза че всеки път като ме виждал съм с нов.. само с него не [oops] а разбрах че през това време е ходел с всички мои предишни приятелки дори и с 1 братовчетка., :Д после ме пита сега дали имам чувства към него  [lol] но аз си премълчах.. и си отидох., [lol] не спирах да мисля за него и да размишлявам дали да тръгнем.. обадих му се и казах че и аз имам чувства към него,.. НО стигнах само ДО ТАМ.., сега тои ми звъни аз не вдигам.. отбягвам го и всякаш ме е страх да съм с него и да разкрия чувствата си.. не знам не знам какво да правя.. ;(

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #82 -: Февруари 22, 2010, 05:57:54 am »
УУУУУУаУ! [oops] Значиии мила, поста е пълен с грешки, които няма да тръгна да оправям в 6, нооо утре..може би [lol]
Като си се запознала с това момче си била на 13-14, както каза, после 1-2 години сте били в един клас, след това не сте се виждали още 1-2 години...значи си на? Указва се, че си на 16-17-18?!  [oops] Малко по-грамотно се очаква да пише дете на такава възраст, дано е от бързината  [oops]

И кое му е тъжното в тази история? По-долу набиха пияница и било много забавно, сега тука си разменяте приятели, близки и познати и кой с когото свари "ходи", ако е ходене това :)

Ще ме разплачете  [reeeev]

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #83 -: Февруари 22, 2010, 07:43:08 am »
Абе, Миме, спри да се караш на хората [lol]

За нея си е тъжна, щом я е споделила тук.. На колкото и години да е - замисли се, че ние сме били същите - нима ти не си страдала заради глупости, които сега са ти смешни - всички сме. Но за времето си са ни се стрували най-тежките неща. Винаги се поставяй на мястото на другия преди да критикуваш. Толеранс трябва да има :)

За правописа те подкрепям с две ръце :)
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен independent95

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #84 -: Февруари 22, 2010, 10:42:39 am »
Eto kakva e moiata istoriq...
Minalata godina kandidatstvah. Prieha me v novo u4ili6te i zapo4nah na4isto.Vsi4ko be6e tolkova oburkva6to o6te neznaeh koi sa mi priqteli ,koi ne sa... PO koridorite ne se pozdraviavah  s po4ti nikogo.... No edin den vidqh nego... Neznaeh kak se kazva, za tova go nari4ah Kiflioto , a vsu6nost be6e smuknat... BIahme samo na zdravei. Ne sled dulgo na6iqt hor ima6e u4astie na edin konkurs... Preobli4ahme se v staite na u4ili6te i widqh nego otnowo. Toi doide pri men, gu6na me i me iznese ot staqta. Po4uvstvah trupka.. Sled tozi den si razmenihme skypovete ,a posle i telefonite. Mina mesec, doide zimata. Okaza se ,4e toi hodi na kunki kudeto i az. POkani me i otodohme az toi ,moiata nai-dobra priqtelka i ob6ti poznati ot u4ili6teto... Karahme ,karahme i az re6ih malko da se pozabavlqvam. Nakarah nego i o6te edno mom4e da se celunat ,a moqta lubov kaza ,4e ako go celune posle 6te iska revan6.. E celuna go ,mnpogo se smiahme i toi si polu4i revan6a.. Imah 4uvstvoto 4e letq, 4e prejivqvam nqkakva nezbudnata me4ta... POsle zapo4nahme da se vijdame postoqnno. Doide vreme za Kolednata vakanciq i koledniq koncert. Az ne otidoh ,no se razbrahme da se 4akame pred zalata, te otidoha i nie ...
Celuvahme se dulgo vreme,padahme v snega ,diga 66e me ,pregru6tahme se ,a sled tova otidohme na kunk... Karahme taka se 1 sme samo az i toi na tozi svqt... Ne se vijdahme prez vakanciqta osven ,ako slu4aino ne se zase4em.. Edna ve4er toi mi zwunna po skype. Razgovarqhme dulgo..Toi kaza ,4e izpitva mnogo silni 4uvstva kum men, i 4e kogato obi4a6 istinski edno momi4e i tova e pravilnata 6te po4uvstva6 peperudi vuv korema. Toi kaza 4e gi e po4uvstval. Popitah go kakwo bi napravil za men, a toi otvurna: Bih umrql!
Sled niakolko dena otidohme na kunki ,toi mi kaza ,4e si ima gadje,no me haresva, a neq obi4a.
Az mu kazah da izbira, sled sedmica toi kaza asvoq otgovor,kaza mi ,4e ostava s neq.. Togava az otvurnah: ostava6 s neq.. DObre! Zaplakah silno, a toi me pregurna i kaza: nedei.. Haresvam te,no ne iskam da ostanem priqteli.. Pregurna me silno ,no az ne spirah da pla4a... Celuna me... Togava peperudite otletqha...
 [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__]
Mina dosta vreme,produljavahme da si izlizame,no v4era az i gadjeto mi,nai-dobrata mi priqtelka i o6te mom4eta otidohme v edno kafe.. I toi be6e tam... Gledah nego,gledah i gadjeto mi,razbrah ,4e o6te go obi4am ,no nqmam smelost da mu go kaja,nqmam sili,a gadjeto mi e prodsto utehata .. Toi e ujasno dobur i ne go zaslujava... No Kristian zawinagi 6te ostane moqta nai-golqma i edinstvena Lubov!!!


Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Февруари 22, 2010, 19:25:00 pm от MiMiToOoOo »

Неактивен reinbow

  • Златна четка
  • Начинаещ
  • *******
  • Публикации: 87
  • Пол: Жена
  • С вдъхновение духът не знае граници!
    • Душа на птица
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #85 -: Февруари 22, 2010, 13:49:28 pm »
Е, хайде кажете ми как се чете това  [mhmmmm]. Колкото и да ми е любопитно няма да си накажа очите с това мегаписание на МАЙМУНИЦА  [sradlio2]
ОБИЧАМ ТЕ НЕ ЗА ТОВА КАКЪВ СИ ТИ,
А ЗА ТОВА КАКВА СЪМ АЗ, КОГАТО СЪМ ДО ТЕБ!



Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #86 -: Февруари 22, 2010, 17:50:24 pm »
Не се чете просто...  [lol]

independent95, тук се пише на български, не сме в скайп :)
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #87 -: Февруари 22, 2010, 19:24:12 pm »
Абе, Миме, спри да се караш на хората [lol]

За нея си е тъжна, щом я е споделила тук.. На колкото и години да е - замисли се, че ние сме били същите - нима ти не си страдала заради глупости, които сега са ти смешни - всички сме. Но за времето си са ни се стрували най-тежките неща. Винаги се поставяй на мястото на другия преди да критикуваш. Толеранс трябва да има :)

За правописа те подкрепям с две ръце :)



Напротив, пък и да съм страдала, нищо тъжно няма в цялата тази история, то момичето не знае какво иска, какво е тъжното в това?!
Главната ми забележка беше за правописа, затова вметнах годините! И щом не искаш да се карам, ако искаш може ти да станеш модератор и да оправяш постове по цял ден :)


Неактивен TheOne

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
  • Пол: Жена
  • Единствена за теб ли съм?! ..
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #88 -: Май 12, 2010, 17:26:45 pm »
Разкажете някоя случка в живота ви когато наистина сте се почувствали прецакани от любовта.Давайте,пишете може и да ви олекне [mhmm]
По - скоро ще се натъжа отколкото да ми олекне ..  [cry5565]

Неактивен nocommentt

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #89 -: Март 14, 2011, 20:11:17 pm »
Моята история започна така:
Запознах се с едно момче в един сайт за запознанства съвсем случайно. Поисках му скайп, той ми го даде и се запознахме. На следващият ден той трябваше да ми пише, но беше забравил, а и аз също. Аз му писах след няколко дни, писахме си малко и се разбрахме да ми пише на следващия ден. Не ми писа, но не ми направи никакво впечатление, за мен тогава той беше просто едно момче. След няколко дни той ми писа и след това започнахме да си пишем всеки ден. Тогава въпросното момче си имаше приятелка, но се разделиха. Аз започнах да имам чувства към него, но това момче, може да звучи малко невероятно, е хипер харесвано. Един ден едно момиче ме намери по скайп с цел да ме заплашва, защото е влюбено в него от половин година. Но тя не тръгна със заплахите, а се държа съвсем човешки и стана така, че се сприятелихме и сега сме много близки. Нейната братовчедка, която вече е също една от най-добрите ми приятелки, го харесва от 2 години и така започнаха интригите. Понеже винаги съм отстъпвала моите момчета на приятелките си и те изживяваха моето щастие, реших този път да е различно. Двете мои приятелки разбраха, че го харесвам и че той ми обръща внимание, че всеки ден си пишем и виждаха моето име на неговия скайп и неговото име на моя. Момичето, което го харесва от 2 години, направи всичко, за да се откажа от него. Казваше ми, когато го е виждала да се целува с момичета, дори и тя се целува с него и след това веднага ми докладва с подробности, без да попитам. Аз не се отказах. Оказа се, че с него ходим в една и съща дискотека и му предложих да се видим. Видяхме се след няколко дни, после отново и ето, че един петък, който се срещнахме, аз се напих. Това беше вечерта на Коледа. той ме изведе отстрани на дискотеката, седнахме и цяла вечер се гушкахме. Тогава бях на седмото небе. След няколко дни на същото място последва и първата ни целувка. На Нова година трябваше да съм с него, но не можах да отида. Следователно имаше и последствия. Същата вечер той започнал да се занимава с едно момиче, започна да спи в тях и след време тръгнаха. От очите ми течаха сълзи всеки ден. Рязах си вените няколко пъти заради него. Един ден разбрах, че той заминава от Перник за Сандански за 3 месеца, за да работи. Бях съкрушена, обезводних се от плакане и постъпих в болница. Той замина, даже не се и сбогувахме. Въпреки съветите от близките ми да не плача, , за да се обезводня, пък аз не можех да се сдържам, имам чувството, че някой разкъсва сърцето ми на хиляди частици. На 3-тият ден, откакто замина, една приятелка ми каза, че се връща вечерта, но не се върна. Бях толкова разочарована и бях готова отново да посегна на живота си, но ме спряха. На следващият ден той се върна, това беше сряда. Разбрахме се в петък да дойде в дискотеката, чаках го цяла вечер, но не дойде...Вечерта му писах и се разбрахме да се видим на следващия ден. Излязохме, отидохме на кафе, след това се разхождахме в парка, седяхме на една пейка и гледахме звездите. Тогава бях най-щастливия човек на света. Това бече на 12-ти февруари, 2 дни преди Св.Валентин. На следващият ден пак се видяхме, отново бяхме в парка. Ако някой ни беше видял, щеше да каже, че ходим, но не беше така.
На другият ден беше Св.Валентин, аз плачех сама в нас, а той е бил на дискотека, защото седмици преди това му казах, че на Св.Валентин ще съм в дискотеката сама и ще се съсипя от пиене. Моите приятелки ми казват постоянно, че ме използва, че съм втора цигулка, че му ходя по гъза, а той не ми обръща внимание. Те не знаят какво е да обичаш толкова много и да дадеш толкова много, за да се откажеш така лесно. Наскоро той излизал с едно момиче, случайно ми я показаха на мача. Тя ми разказа, че той я е помолил да му напише нещо на стената във ФБ, за да види дали наистина имам чувства към него и че той и' е казал, че не може да ме разбере, защото уж него обичам, друг целувам, 3-ти галя и т.н. Казах му, че има грешно мнение за мен, а той ми каза, че не и' е казвал нищо такова. Не му повярвах, защото все пак тя ми прати хронология, а и нямаше да знае как стоят нещата м/у мен и него. С него се скарахме. Това се случи вчера, сега пиша това и отново плача. Откакто се запознах с него, плача. На 17.03.2011, т.е след 3 дни правим 4 месеца от запознанството ни. За тези 4 месеца няма ден, в който да не съм плакала за него. Най-лошото е, че той не ми казва нищо - дали ме харесва или не, дали иска да сме заедно или не. Аз съм в пълна неяснота и тъмнина, не знам нищо. Знам, че много го обичам и ще направя всичко за него. Преди той ми каза да не се отказвам и да се боря. Не се отказах и няма и да се откажа. Ще се боря, защото никога не съм обичала някого толкова силно. Обаче не пожелавам на никого да преживее това.
Моля ви, кажете ми какво да правя? Много го обичам, искам да съм с него и ще направя всичко за целта. Просто това е човека, който ме кара да съм истински щастлива, който е го мен и ме разбира. Не него е моята усмивка, той е човекът, за когото бих дала живота си, това е момчето, което обичам най-много, най-добрият ми приятел


Все ми се акъла да ти оправям поста на кирилица. Дано не се повтаря занапред. [confused]


« Последна редакция: Март 15, 2011, 17:00:12 pm от MiMiToOoOo »
Живей така, че да те е срам да разказваш, но да ти е хубаво когато си спомняш ... 。◕‿◕。