Автор Тема: Най-тъжната ви любовна история....  (Прочетена 44963 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #60 -: Юли 14, 2008, 14:14:50 pm »
Ти си направила каквото трябва,споделила си чувствата си.Ако той не откликне,вината не е твоя ,нито негова.Просто явно не ви е писано.Оставяш нещата така и продължаваш напред.Живота продължава,може би на следващият ъгъл те чака твоята най-голяма и истинска любов. :) :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Krasimiraaa

  • Новак
  • *
  • Публикации: 24
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #61 -: Юли 14, 2008, 15:44:16 pm »
Мерси за помощта. Той не ми отговори (не каза абсолютно нищо). Но ти си права! Щом не ми отговори, значи не ни е писано да сме заедно. По-добре да го оставя да си живее своя живот и да не му преча повече. [namigG]
« Последна редакция: Юли 14, 2008, 16:06:24 pm от MiMiToOoOo »

Неактивен Kotencetyyy

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #62 -: Юли 15, 2008, 21:43:13 pm »
Здравейте на всички. Моята история е следната: Преди около половин година се запознах с едно момче, в което се влюбих безумно, но той така и не го проумя това нещо. Няколко дена след като се запознахме, аз му разкрих чувствата си към него. Тогава стана по-лошо, защото до тогава бяхме само приятели. След това той ми каза, че не иска да има нищо общо с мен. Бях потресена! Мислих си, че това не е той и все си казвах, че това не е човека, който познавам. След няколко месеца явно той е почувствал самота и ме потърси, като ми каза, че иска да излезем на кафе. Излязохме и не знам какво му стана, но ми каза, че ме харесва и иска да е с мен. Аз го попитах дали е сигурен и той каза твърдо ДА, но дали е било така, един Господ знае. След това тръгнах с него, не отричам - прекарах най-хубавите си мигове от живота, но след 6 месеца връзка, един ден ние скъсахме. Защо ли? Естествено заради намесата на други хора. Всичко ми падна като гръм от ясно небе, бях още повече потресена след като скъсахме. Затези 6 месеца, малко или много, аз наистина можех да му кажа, че го обичам! Скъсахме, заради уж наши приятели, които супер много са комплексарствали за нас иса говорели зад гърба ни. Но аз не повярвах на нито една тяхна дума, тъи като мразя хорското мнение. Естествено, както вече се досещате, той повярва, за жалост. И така, от половин година, аз е спирам да мисля за него, че има някаква надежда пак да сме заедно, но кой знае! Всяка вечер се замислям дали аз съм била виновна за това или хората?





Пиши на КИРИЛИЦА, ако обичаш! [confused]
« Последна редакция: Юли 15, 2008, 22:20:05 pm от MiMiToOoOo »

Неактивен SkitnicaVmoretO

  • Модератор
  • Master of disaster
  • *****
  • Публикации: 4176
  • Пол: Жена
  • I died to become immortal...
    • SkitnicaVmoretO
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #63 -: Юли 15, 2008, 21:56:39 pm »
Всичкото хубаво... т.е не е хубаво, тъжно е, съчувствам ти, ама кирилицата ти къде е... ?  :)
"Светът ще свърши, казват, в огън,
а други - в лед.
Ако говорим за желание,
избирам огън без терзание.
Но ако пак му дойде ред
да мре, омраза съм поел
такава,
че и ледът за тази цел,
бих казал, става."

Робърт Фрост

Неактивен Krasimiraaa

  • Новак
  • *
  • Публикации: 24
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #64 -: Юли 15, 2008, 22:00:41 pm »
Мила, щом той е повярвал на хорските думи,  значи не е бил толкова сигурен, че те обича [reevvv] [reevvv] [reevvv] Ако наистина те обичаше, щеше да повярва на теб, а не на хора, на които им е все едно за него. Според мен той не те заслужава щом е постъпил така! Стегни се, недей да се мъчиш. Опитай се да го забравиш. Аз сам твоя приятелка и знам тази история от началото до самия край. Знам колко те нарани и не смятам, че трябва да продължаваш да се мъчиш заради него. Знам, че е трудно и не можеш просто така да го забравиш, но опитай! Той не заслужава да лееш сълзи за него!!! [reevvv] [reevvv] [reevvv] Обичам те! [burning heart] [burning heart] [burning heart]  [i love youuuu] [i love youuuu] [heart-4eta] :flyingkiss: :flyingkiss:  [hey sexyy]
« Последна редакция: Юли 15, 2008, 22:22:34 pm от MiMiToOoOo »

Неактивен Kotencetyyy

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #65 -: Юли 15, 2008, 22:07:38 pm »
апффф забраих сорка lol smile
Да права си ти знае6 за него аз колко плаках а особено след като ме напсова на маика тфа напрао е супер лапе6ка история.
Определено 6те ми е трудно да го забравя но 6те трябва като се замисля реално :)


----------------------------------
Сливай си всички мисли в един общ пост, моля.
Ако не можеш- препоръчвам терапевтична намеса.

vanilla_g
« Последна редакция: Юли 15, 2008, 22:16:54 pm от vanilla_g »

Неактивен БебинЦе

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #66 -: Октомври 20, 2008, 21:46:29 pm »
Здравейте на всички.. ами значи всичко зашпочна така.. случайно намерих този сайта като търсех любовни истории.. трябваше да съберем за часа ни по английски....и докъто си четях изпитах странното желание да споделя с вас и моя проблем... та дано някой най-после ми помогне... значи всичко тръгна много отдавна... имаше е дно момче... бяхме заедно, обичах го безумно ,но един ден разбрах от приятели ,че се е напил и се е целувал с друга... той започна да се оправдава с алкохола.. каза че за миг е забравил за мен после се е сепнал и се е отдръпнал... но аз не го слушах.. просто се чувствах ужасно наранена и .. се разделихме... от тогава всеки ден ми се моляше д аму простя с обещание,че ще се промени... че ще бъде нов човек... после спря... сега е с друга! и аз съм с друг ... но през цялото време не спирам да мисля за НЕГО... всеки ден когато съм навън се озъртам с надеждата ,че пак ще видя М. дори само за миг... но не се случва... непрекъснато го сънувам.. оше от последния ни ден заедно ми липсва ужасно ... но ме е страх,че той вече няма чувства към мен ... не знам какво да направя... всичко това ме изяжда от вътре... опитвах се всячески да го забравя... И от всичо най-много ме боли ,че ТЯ знаеше , че той си има приятелка,знаеше колко държа на него и ОТНОВО... защо част от жените са такива ...(кучета от женски пол) .... не съм го споделяла с никой ,но сега ви моля за съвет... благодаря на всичко ,които отделиха време за да прочетат това!!!



Дано скоро получа отговор!
Целувки,БеБиНцЕтУ [hugs and kisses] [tihoOo] [reeeev] [not fair]

Неактивен NoMore

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1022
  • Пол: Мъж
  • The smile in my dream... I Found on your face!
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #67 -: Октомври 20, 2008, 22:08:49 pm »
Моята история няма край от 9 години, не бих казал че е тъжна, но е изморителна вече, а да започнеш да мразиш за да забравиш... не става...
Ние сме щастливи тогава, когато за всичко в нас има съответствие извън нас.

Неактивен Annyyy

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 394
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #68 -: Октомври 21, 2008, 00:11:10 am »
Невъзможно е да забравиш, а омразата не е начинът ;)

Тази, която убивам преди да се е родила.
Noli dicere "Ego te amo".
Permitte mihi ut hoc sentiam!

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #69 -: Октомври 21, 2008, 11:25:51 am »
Здравейте на всички.. ами значи всичко зашпочна така.. случайно намерих този сайта като търсех любовни истории.. трябваше да съберем за часа ни по английски....и докъто си четях изпитах странното желание да споделя с вас и моя проблем... та дано някой най-после ми помогне... значи всичко тръгна много отдавна... имаше е дно момче... бяхме заедно, обичах го безумно ,но един ден разбрах от приятели ,че се е напил и се е целувал с друга... той започна да се оправдава с алкохола.. каза че за миг е забравил за мен после се е сепнал и се е отдръпнал... но аз не го слушах.. просто се чувствах ужасно наранена и .. се разделихме... от тогава всеки ден ми се моляше д аму простя с обещание,че ще се промени... че ще бъде нов човек... после спря... сега е с друга! и аз съм с друг ... но през цялото време не спирам да мисля за НЕГО... всеки ден когато съм навън се озъртам с надеждата ,че пак ще видя М. дори само за миг... но не се случва... непрекъснато го сънувам.. оше от последния ни ден заедно ми липсва ужасно ... но ме е страх,че той вече няма чувства към мен ... не знам какво да направя... всичко това ме изяжда от вътре... опитвах се всячески да го забравя... И от всичо най-много ме боли ,че ТЯ знаеше , че той си има приятелка,знаеше колко държа на него и ОТНОВО... защо част от жените са такива ...(кучета от женски пол) .... не съм го споделяла с никой ,но сега ви моля за съвет... благодаря на всичко ,които отделиха време за да прочетат това!!!



Дано скоро получа отговор!
Целувки,БеБиНцЕтУ [hugs and kisses] [tihoOo] [reeeev] [not fair]
защо не опиташ да поговориш с него,ако той се чувства като теб, защо не се съберете [confused] :)

Неактивен tanatos_f

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 135
  • Пол: Жена
  • Nothing last forever
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #70 -: Ноември 03, 2008, 23:33:14 pm »
Моят проблем е в това, че не знам какво искам, или по-скоро не ми стиска да направя това, което искам.
Имам връзка, а мисля за друг.  [uuuUuu] [aaaaaaaaaa] ужасно е, не го пожелавам на никого. Всичко е прекалено сложно и объркано, излишно е да го коментирам, но основното го казах.
I'm lost there,where I've been searching myself many times

Неактивен Danityu

  • Новак
  • *
  • Публикации: 20
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #71 -: Май 04, 2009, 17:10:27 pm »
секи има изживяни и не изживяни любови както и такива с лош или хубав край естествено никой не страда от от хубавите иживяни изчерпани връзки,а от тези така объркващи и нараняващи,убиващи сичко светло е теб тъжни истории.Моята започна отдавна още преди три можеби и половина години .. Беше нешо което не бях очаквала,че ще сторя..да се влюбя в момче от друг град а в последтвие да го обикна ..беше трудно разделяхме се и се сабирахме няколко пъти секи път с много сълзи и много болка наранявахме се и се обичахме и въпреки сичко не успявахме да сме заедно ..дадох цялата си любов на въпросното момче, а той на мен своята..обичах го толкова силно и безумно ..чак сърчицето ми се свива като се сетя ..бяхме щастливи,бяхме различни,бяхме двоика каквато рядко се среща,бяхме оптимисти,вярвахме в любпвта си макар наглед невъзможна и си бяхме верни бях едва на 14 но той бе всичко за мен смисъла да продължа след толкова болка и разочарования ми даде той .. беше ми приятел може би най истинския беше до мен,знаеше как да ме накара да се усмихна и да забравя за проблемите си ..от които бях толкова обгурната че един ден просто му позволих да си отиде,да немери вниманието което не успявах да му дам при друга,и аз безсилна и глупава го оставих..оставих го да си тръгне..не беше моя собственост ,беше човек,личност мислех че постъпвам правилно като го оставям да е щастлив с друга и въпреки че знаех че още ме обича и имам шанс да го задържа просто го пуснах...незная защо слаба ли бях и уморена или се заблуждавах че ще го забравя и така ще е по добре не знам ... един ден прекрати сичко тя го беше променила каз ами неша които ме докараха почти до лудост...знаех че го губя...знаех че сди отива за винаги от мен,от любоета ми ..знаех че всичко свършваше...а как не исках .. и как го обичах ... и така една година не си приказвахме тругвах с други и ги оставях и не за тях а пак за него съьалявах..плачех понякога вечер и държах негова снимка в ръката си ...с всеки нов "прител" мислих че съм го забравила ,знаех че няма смисъл ,но сърцето беше на друго мнение ..днес доста време по късно,една година от както скъсахме ..аз отново съм тук ..сдобрихме се преди седмица .. (като приятели) и днес се видяхме ..на сущото това място на което по същото време преди година ,го оставих мислеики че постъпвам правилно...не се върнах въпреки че ме болеше виждайки сълзите му..не се върнах въпреки че ме молеше и го обичах...днес сценария беше същия ..но ролите разменени ... палачът беше той-жертвата бях аз .. моите сълзи се стичаха по бузите и падаха в краката ми на прашната пътека до пейката .. неговия гръб видях как се загубва в далечината и изчезва .. днес година по късно разбрах колко много го обичам все още и как бих дала всичко което мие останало за да си го върна ...да си върна него и любовта му ... утре тръгвам отново ..ще се кача на зеленото бмв на маика ми и ще се прибера в малкия комплексиран град на 300 км от него където хиляди пъти ме отвеждаше стария шумящт влак ... ще мина покрай пейката пред блока до която ме изпрашташе той преди да си събера багажа и да се кача няа влака ...ах този влак колко го мразя,колко обичаше да ме отвежда далеч от него ... ще мина ,но този път сама нарамила сака си и спомените които отнасям с себе си за пореден път...ще си замина с лика му запаметен в главата му с усмивката му и хубавите му трапчинки които няма да забравя никога .. ах как обичам това момче .. колко е трудно  да го осъзная ... да осъзная че го изгубих ,че грешката беше моя и вината също .. ах как ми липсва вече ...  [sorryyy] [uaaaaa] [cry5565] [cry5565] [cry5565]



Пиши по-грамотно [confused]
« Последна редакция: Май 05, 2009, 01:03:38 am от MiMiToOoOo »
..надежда няма,последната искра загасна,тъмнината грозна пак погълна сянката прекрасна,целувка истинска и страстна но само блян, а аз съм сама в самота обляна з амного грешки ме е срам,но знам 1е сама съмс е родила и в гроба пак ше съм сама ... незнаеш през какво съм минала и колко сълзи съм изляла з ада стана тва което виждаш днес и без да забравя кво е стрес не загубих даже капка чест,вижеем в два,два съвсем различни свята,грозното го знам добре,но в теб намирам красотата ..

Неактивен NoMore

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1022
  • Пол: Мъж
  • The smile in my dream... I Found on your face!
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #72 -: Май 05, 2009, 00:35:15 am »
ЕеееемммммИИИиии това е част от нещото наречено "Живот" всеки преминава през това. Рано или късно.
Ние сме щастливи тогава, когато за всичко в нас има съответствие извън нас.

Неактивен RoZoFkAa

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #73 -: Юли 24, 2009, 13:35:58 pm »
[cry5565] [reeeev] Taka... Iskam da si razkaja istoriqta...Vsi4ko zapo4na na 02.06.2009 g ve4erta naa koncerta na Ivana v grad shabla...Nai dobrata mi priqtelka be6e s edno mom4e i nai dobriq mu priqtel..Az si haresah nai dobriq priqtel na mom4eto koeto be6e s moqta priqtelkaa...Sled tfa iskah skaipa na tova mom4e koeto haresah ot  R* i tq me dobavi s nego v edin 4at i po4nahme da si pishim...Dori i prqkori si imahme Rozofko i Rozofka....I sy6to taka i rozofa pesen na Briqna-Iskam sex.... [crying] [i'm sorry] Na 13.06.09g Toi i nai dobriq mi fr doidoha v shabla...Bqhme 4 4oveka toi az i  R* L*...Kupihme si Vodka,Kola iii otidohme na edna peika..sednahme tam i piehmee..edinstvenoo  na mene ne mi se pie6e...Doidoha edin mangalii i po4naha da se pravqt na vajnii....Na6te mom4eta iskaha da gi biqt,no nii ne gi ostavihme...Premestihme se na druga peikaai...sled tfa R* trqbva6e da se prebira i nii q izpratehme do tqh..Sled tfa az ostanah s nego i s  L*...I beshe mn veselo..Hodihme na 4are6ataa ii Toi se ka4i da mi bere 4are6e koito mi be6e obe6tal...i trygnaha da me izpra6tat noo az se otkazah i posle pak trygnahme da obikalqmee.... Smeehme see mnogo....I posle nabiha edin piqnica...Beshe zabavnooo.......Te trqbvashe da si hodqt za kavarna... I doidoha da me izpratqt do nas......Sled tfa pak v skaipa pishehme si..... Edin den edno momi4e mi kaza 4e go obicha i az kazah 4e nqma pre4a...Ve4erta tq mu kazala kakvi 4ustva ima kam nego...ii taka..Na dr den mi pishe i mi kazva 4e nqma 4ustva kym neq....I togava mi kaza 4e vse o6ti ne iska vryzka s nikoe momi4e i taka...na 02.07.09g  az otidoh v kvn s semeistvoto na moita nai dobra priqtelka....i togava mu se obadihme i izlqzahme s negoo..Niii nosehme vodka posle toi kupi bira i kola.....otidohme na edna peika i piehme :D ...no na mene kakto vinagi ne mi se pie6ee..Po4nahme da se ligavim i az vzeh vodkata i po4nah da q izlivam toi trygna sled mene i me mole6e zema kolata a nee vodkata da izlivam...no az mu q dadoh sled tfa... i moita fr q vze pak....i telefona mu be6e v nas.... toi iz4aka L* i o6ti edno momi4e... I nii s R* trygnahme da bqgame s tela mu i vodkata... nooo te ma hvanaha i az ne davah vodkata i R* doide ama te mi vzeha vsi4ko.. :D Trygnahme da gi gonim iz centara na kvn..R* gi hvana i mu dade tela mu zamqna na vodkata ama toi ne q dava6e R* go hape6e...sled tfa az trygnah da go hapqq i mu nahapahme rykata :P  [confused]sled tfa mu dadoh vodkata.....S R* trygnahme kym babinii.I sled tfa s maika i ba6ta i i sestra i otidohme na Scorpions na koncertaa,I az mu zvynnah na Nego i ii toi mi kaza 4e sa boqdisval s rozofiq mi lak i ne iska6e mi go dava ama si go vzeh...Sled tfa v skaipa si pisahmee..... i si pishehme...Kogato zaminah za Shumen ot togava ne sym 4uvala za nego stana 6 dena i se poqvi edno momi4e koeto me razpitva6e za nego i nai naglo mi kaza 4e sa se ebali i 4e toi hodi s neq.....Az mu pisah sms...  [uaaaaa] denq mi stana ujasen....Nz dali tfa momi4e lyje ili e istina.....No mene me boli za6toto imam 4ustva kym nego  [crying] [crying] [crying] [crying] [crying] [crying] [crying] [crying] [crying] I taka tova e za sega...... [crying] [crying] Ujasno mnogo me boli .... [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev]
« Последна редакция: Юли 24, 2009, 13:39:51 pm от RoZoFkAa »

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #74 -: Юли 24, 2009, 16:24:37 pm »
Супер!  [lol] [lol] [lol]
“God has no religion” - Mahatma Gandhi