Автор Тема: Най-тъжната ви любовна история....  (Прочетена 44882 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #45 -: Април 08, 2008, 22:50:43 pm »
Гаджето ми от гимназаията стана гей- докато ходехме :question:

 [oops] Това наистина е било кофти [confused] [lol]

 :arrow: Аз...аз едва ли някога ще имам смелостта да пиша в тази тема...

Неактивен Ellectra

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Жена
  • It'S mY lifE!
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #46 -: Април 08, 2008, 23:48:55 pm »
Пътищата ни се пресякоха съвсем случайно и непринудено.И всичко между нас стана от първата вечер, както по филмите.Беше едно от малките неща в живота ми, които ми носиха радост, спокойствие и сигурност.Но беше за кратко.Изгубих се някъде в спомените си, в миналото си, което все още не бях преживяла напълно..и така изгубих него - един човек, който ме обичаше, който вярваше и държеше на мен.А аз го оставих да си иде, защото в мислите ми често се прокрадваше мисълта за другия, предишния.Направих много грешки в живота си, но тази не мога да си простя.Винаги ще бъде пред очите ми последната ни вечер, последните ни думи, последната ни целувка..последвана от раздялата.Повече от половин година след раздялата ни не спирах да се чувствам виновна, че сложих края между нас, че в желанието си да бъдем щастливи по отделно, аз нараних и двама ни.И не издържах...намесих се отново в живота му, пожелах да бъдем заедно както преди.Трябваше да чакам неговия отговор, но в същото време започнах да виждам истината, която той не посмя да ми каже.В сърцето му вече няма място за мен, а за друга.А аз му вярвах, вярвах, че той никога няма да ме подведе, няма да ми вдъхне празни надежди, но уви...Много хора се "изплюваха" в лицето ми, от него не го очаквах.Но и той се подигра с мен.От него исках само истината и нищо повече.Е, оказа се страхливец.Сега не знам как да го погледна в очите без укор.Може би не трябваше да правя повторен опит..но не съжалявам.Аз направих грешка и не ме беше страх да я призная.След случилото се ми е трудно да вярвам в хората, трудно ми е да бъда толкова добронамера и всеотдайна, както преди.Въпреки всичко искам да запазя образа си за него такъв какъвто беше в началото.Защото той е един от малкото истински хора в живота ми, но аз го изгубих..
Но понякога ще се връщам в реалното,
ще те търся незрима в нощта,
ще се спъвам и ще падам понякога...
и ще плача... но пак ще вървя...!

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #47 -: Април 09, 2008, 13:53:41 pm »
Гаджето ми от гимназаията стана гей- докато ходехме :question:

 [oops] О,да доста неприятно,но какво да се прави [lol] [oops]
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен DOBESTO

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 439
  • Пол: Жена
  • и в най-хубавите мигове от живота ни има болка
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #48 -: Април 09, 2008, 13:58:05 pm »
Гаджето ми от гимназаията стана гей- докато ходехме :question:

 [oops] О,да доста неприятно,но какво да се прави [lol] [oops]

и гаджето му е на 16 по-дяволите...и иска да излизаме по двойки с тях двамат и моето гадже, понеже още сме си ,,приятели'', а и по-лошото..иска да се преструвам за негово гадже пред колегите му, за да разберат, че е гей.
И ПРЕД МОРНИТЕ НИ ВЗОРИ,
ЧУЖДИ ЗА БЕЗСМЪРТЕН ГРЯХ
ВЕЧНОСТТА ЩЕ СЕ РАЗТВОРИ
СРЕД МОРЕ ОТ ЗВЕЗДЕН ПРАХ

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #49 -: Април 09, 2008, 14:21:05 pm »
 [oops]  
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен Ky4ka_B_Kapy4ka

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 213
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #50 -: Април 09, 2008, 22:54:32 pm »
ам то... не е баш най-тъжната, защото в момента съм с него [lol] през много скандали и обещания преминахме докато си стъпим на краката и усъзнаем, че не можем един без друг... за повечето може би ще изглежда странно, но каквото и да ти каже и както и да те е обидил партньора/ката... ако имаш такива чувства като моите... няма да ти пука и отново ще си с него. най-пресния ми пример е от тази седмица - настъпах по мазола моя и в рамките на няколко часа ме беше намлял тотално... имах усещането, че ако бях до него щеше да ме пребие от бой... и 8часа по-късно ми се извинява... естествено, че ще приема извиненията му и че ще съм пак с него... просто това, което се крие в сърцето ми е толкова силно, че трудно нещо би ми попречило да го оставя...

Неактивен merita

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 728
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #51 -: Април 14, 2008, 19:33:07 pm »
Всеки който е обичал истински е изпитал и болки къде големи къде малки. Аз също ме е боляло много хиляди пъти съм си казвала за мене живота свърши но пак съм тук и пак с него и пак го обичам :) когато си щастлив бързо се забравя миналото.

Неактивен for3v3r_young

  • Новак
  • *
  • Публикации: 10
  • Пол: Жена
  • Может быть, эта грусть утром растает...
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #52 -: Май 15, 2008, 18:09:05 pm »
Zdraveite na vsi4ki,dokato 4etoh va6ite tujni istorii,re6ih da spodelq i moqta  [sad3]
Predi 2 godini se zapoznah s edno mom4e (6te go naricham *)koeto vposledstvie razbrah 4e me haresva,togava az obi4ah drug "D"(no se bqhme razdelili ve4e) i priqtelite mi mnogo mi govoreha za * no az misleh 4e nqma da se polu4i ni6to mejdu nas za6toto obi4ah o6te "D" ,mina izvestno vreme i re6ih 4e trbqva da produlja napred i da dam 6ans na *,i taka sled 2 meseca nqkude go zaobi4ah mnogo silno,no zapo4naha i problemite da idvat,za sujelenie * ima6e problem s pieneto,v na4aloto misleh 4e si vuobrazqvam no po kusno,po4naha golemite skandali na sred ulicite,navsqkude i po vsqko vreme,mnogo obidi ot negova strana,i taka dnite si minavaha na ediniq den me obijda6e na sledva6tiq me mole6e da prostq,izvinqva6e mi se kazva6e 4e 6te se promeni...toi me obi4a6e mnogo,az nego pove4e ot vsi4ko,oburnah se sre6tu semeistvoto mi,zabravih priqtelkite si zaradi nego,no tozi ad taka i ne svur6i,ne6tata se promeniha za okolo 3 meseca i toi otnovo po4na da pie,da si go kaja, taka i ne se promeni,v produljenie na godina i nqkolko meseca az turpqh obidi,i obi4ah slqpo 4ovek koito ne me zaslujava6e,az napravih visi4ko za nego,ne6ta koito ne sum mislela i 4e 6te napravq za mom4e...vmomenta stradam adski mnogo ,za6toto ako az ne bqh slojila krai na vsi4ko tova to 6te6e do produlji ne znam kolko vreme o6te,i bolkata koqto toi mi pri4ini nz dali 6te moga da q zabravq nqkoga,otkakto se razdelihme mina mesec i polovina,dnes dori ne iskam da go vijdam,za6toto vsi4ko me vru6ta nazad,kato si spomnq kak me e celuval pregru6tal,vsi4kite romanti4ni izjivqvaniq s nego,malkite ne6ta koito e pravil za men,a v sledva6tiq moment si spomnqm kakvo mi e pri4inil,kak se durjal s men,kak me prevurna v nai tujnoto momi4e ....ne pojalavam na nikoi ne6tata koito izjivqh az  [reeeev] dano edin den se suvzema sled vis4ko tova [reevvv] [cry5565]

Пиши на кирилицааааа!!!  [confused]
« Последна редакция: Май 15, 2008, 21:35:38 pm от MiMiToOoOo »
Only God Can Judge Me !

Неактивен Babsyy

  • Новак
  • *
  • Публикации: 43
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #53 -: Май 22, 2008, 21:58:45 pm »
Моята история е дълга.... и много болезнена!!!
Всичко започна края на октомври 2005,бях с родителите ми на рожден ден на наша семейна приятелка.Там се запознах с майката на въпросното момче.Тя ми каза за него,тогава той беше в казарма на 10км. от моя град.Показа ми негови снимки и ми даде телефона му.На другия ден/неделя/ просто му кликнах,и той започна да ми праща смс-и.Каза ми,че майка му,му е разказала за мен.Започнаха се луди смс-и.... В петък /04.11.2005/ му беше клетвата той искаше да отида с майка му...така и стана!За първи път се видяхме на клетвата му,помня като дойде как силно ме прегърна и ме целуна по челото...наистина е незабравим този момент...вечерта бяхме в тях / моите родители също бяха там / но ние дойдохме в нас за да останем малко на саме.И от този ден започна всичко...леко по леко той си изнесе багажа в нас...всяка седмица излизаше от казармата...няколко седмици след като тръгнахме отидохме на гости в София на брат му,там разбрах,че той употребява наркотици....даде и на мен ...това се повтаряше всеки път,когато ходехме...чудех се по какъв начин да го накарам да спре...но просто не се получаваше...а го обичах до БОЛКА!Минаваха месеци.... а нещата не се променяха...Един ден /тогава беше във военна болница/ говорих много сериозно с него....но пак не стигнахме до някакво решение... и той ми каза да се прибера в нас да помисля и да му се обадя.... тогава си тръгнах и на входа на болницата той ме спря хвана ме за ръка и ми каза "искам да знаеш,че те обичам" .... но аз неможех да продължавам така.... да живея с тези ГАДНИ наркотици.... и просто реших,че това ще бъде края...2-3 дни след последния ни разговор отидох и му занесох документите.... това беше деня на нашата раздяла 25.03.2006....седмица след това той дойде в нас и си изнесе багажа.... седях на леглото и гледах как стаята бавно се опразва.... как човека за който умирам си отива... и няма да се върне...той си замина.... замина си завинаги!!!Разказах на родителите ми всичко,защото неможех да крия....след раздялата с него имах връзка 1 година с едно много добро момче,което наистина даваше и правеше всичко за мен,но в сърцето ми беше той.... моето войниче...не се бяхме виждали 11 месеца , и февруари 2007 идва на гости на майка му и се видяхме.....когато дойде и ме прегърна просто усещах как умирам в ръцете му....прекарахме деня заедно и вечерта когато си отиваше...го изпратих да си хване тролей за гарата от една спирка от която го изпращах за казармата.... когато той се качвахе в тролея се обърна и ми каза "сега все едно ме изпращаш в казармата" и си замина....отново не се виждахме дълго време... и февруари месец тази година се видяхме... пламъчето в мен още гореше....за рожденния ми ден март месец му бях на гости в София...но нещата са различни,той не иска да е с мен.... иска да ме само приятели....Той никога няма да бъде пак моето момче.... неиска нищо повече от приятелство....а когато сме заедно ме прегръща така нежно... целува ме по онзи начин както преди... държи се с мен все едно сме най-влюбени на Света.... но НЕ !Не иска и това е... и ето .... от 2 години не съм с него.... а пламъка гори!!!Като изключим историйте с наркотиците.... наистина си живеехме стахотно......беше много много хубаво... но.... всичко хубаво си има край ! Сега трябва да се опитам да загърбя всичко... и да се отдам на момчето което срещнах ...за да съм щастлива... и да продължа напред заради самата себе си ! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

need_for_love

  • Гост
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #54 -: Май 22, 2008, 22:16:39 pm »
 [reevvv] [reevvv] [reevvv]

sim4y

  • Гост
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #55 -: Юли 08, 2008, 15:45:57 pm »
Тъжното беше.. че на нова година ми каза "Обичам те и 10 дена след това ме резна... от тогава обеца на ухото" Няма да повтарям като малоумна на всеки срещнат "Обичам те"!" от тогава минха има няма 2 години и ми е мноо кяр като не казвам тая глупост!

Неактивен Krasimiraaa

  • Новак
  • *
  • Публикации: 24
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #56 -: Юли 14, 2008, 10:22:46 am »
Здравейте. Казвам се Красимира и от половин година страдам по едно момче [reevvv] [reevvv] Миналата година, една уж приятелка, която в последствие ме накара да му пиша в скайпа и да му кажа нещо хубаво за нея, защото  го харесваше. Така и направих, писах му. И така, ние продължихме да си пишем и един ден се бяхме сближили до толкова, че той ми предложи да ходя с него. Тръгнахме ,но аз отидох на море. Преди да тръгна с него, обичах едно момче до полуда, той ми беше постоянно в акъла. Когато бях на море не спирах да мисля за тях двамата и реших, че не искам да наранявам това момче, с което ходя и му писах смс, че не мога да продължавам да ходя с него, защото харесвам друг [reevvv] Върнах се от морето и един негов приятел ми писа, че ме харесва и иска да ходи с мен, но аз не го харесвах и не тръгнах с него. След 1 месец започнах пак да си пиша с въпросното момче. Тогава той ми каза, че не може вече да ходи с мен, защото приятелят му ме харесва. Първо трябвало да говори с него. След 2 дни той ми писа, че е говорил с него и ме попита дали искам да ходя отново с него. Бях най-щастливото момиче на света. Започнахме училище и той учеше много, почти нямаше време за мен. Идваше вечер пред нас и се виждахме. Но аз исках да го виждам колкото се може повече и пак скъсах с него. Не помня точно какво стана, но отново тръгнах с него за мн кратко време и пак скасахме. Тогава той си намери друга както и аз друг. Но мина почто година, а аз още не мога да спра да го обичам. Желая да сам с него както преди, но той си има друга и аз не мога да направя нищо. [reeeev] [reeeev] [reeeev] Как да му кажа, че направих най-голямата грешка, и че още го обичам така силно, както преди...дори и по силно? Как? [heart-4eta] [heart-4eta] [heart-4eta] :fireheart: :fireheart: :fireheart: [burning heart] [burning heart] [burning heart] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev]
« Последна редакция: Юли 14, 2008, 11:25:15 am от MiMiToOoOo »

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #57 -: Юли 14, 2008, 12:06:43 pm »
Отиваш и му казваш:
Още те обичам силно,даже по-силно от преди.Искам да съм с теб!Направих най-голямата грешка и съжалявам сега.Обичам те.


И го оставяш той да мисли сега. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

sim4y

  • Гост
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #58 -: Юли 14, 2008, 12:51:30 pm »
Гаджето ми от гимназаията стана гей- докато ходехме :question:


въх И моя! да не би вината да е в нас?  [oops]

Неактивен Krasimiraaa

  • Новак
  • *
  • Публикации: 24
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #59 -: Юли 14, 2008, 13:39:44 pm »
 [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] Де да ставаше така лесно [reevvv] [reevvv] [reevvv] [reevvv] [reevvv] [reevvv] Направих го, но не вярвам той да изпитва още нещо към мен [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev]
« Последна редакция: Юли 14, 2008, 16:04:51 pm от MiMiToOoOo »