Автор Тема: Най-тъжната ви любовна история....  (Прочетена 44870 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mishleto_

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1291
  • Пол: Жена
  • Човек осъзнава какво е имал, когато го загуби
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #30 -: Април 16, 2006, 16:24:27 pm »
аз съм му казвала, че иам един човек, който пречи на връзката ни, ние бяхме разделени преди около 7 месеца и той понесе раздялата доста тежко и аз се върнах при него, защото и на мен ми беше малко гадно де :(
Не знам дори да се разделя с него не искам да му казвам, че е заради друг, защото ако разбере че съм била с него, а съм си мислила за друг това много ще го нарани не мислиш ли така ?
Днес, когато те видях с нея,
почувствах че те губя .
Въпреки, че никога не си бил мой,
аз те загубих !
Загубих човека от мислите си !
Загубих човека от мечтите си !
Загубих човека от сънищата си !
Загубих човека,
в когото бях влюбена,
и в който още съм !
Загубих ТЕБ !!!

Неактивен ToHuTy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 765
  • Пол: Жена
  • Ще Те ГлЕдАм ДоКаТо ОчИтЕ ИзГоРяТ ..
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #31 -: Април 16, 2006, 19:35:18 pm »
Ами така е обаче ако го погледнем от друга страна ти ходиш сега с него..мислиш си за друг..още по-кофти е..пък и ако наитина държиш на него трябва да му кажеш истината,сигурна съм че той я заслужава..  [confused] :)

Неактивен mishleto_

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1291
  • Пол: Жена
  • Човек осъзнава какво е имал, когато го загуби
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #32 -: Април 16, 2006, 20:42:15 pm »
найстина много си права :)
мерси много за съвета :)
Днес, когато те видях с нея,
почувствах че те губя .
Въпреки, че никога не си бил мой,
аз те загубих !
Загубих човека от мислите си !
Загубих човека от мечтите си !
Загубих човека от сънищата си !
Загубих човека,
в когото бях влюбена,
и в който още съм !
Загубих ТЕБ !!!

Неактивен ToHuTy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 765
  • Пол: Жена
  • Ще Те ГлЕдАм ДоКаТо ОчИтЕ ИзГоРяТ ..
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #33 -: Април 16, 2006, 21:54:14 pm »
moля  :)

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #34 -: Април 16, 2006, 22:50:15 pm »
Ясно е,че момчето те обича ама не разбрах сега ти момче ли си или момиче?Като гледам знака под ника ти излиза ,че си момче,а всъщност май си момиче.
Иначе какво да ти кажа-човека е сериозен,отдай се и това е,любовта ще ви води където трябва. [inlovee]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #35 -: Април 16, 2006, 23:18:52 pm »
 :)Мм...четох постовете по няколко пъти...надявам се само най-тъжните любовни истории да не ни предстоят [saddd]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #36 -: Април 17, 2006, 10:26:46 am »
Определено предстоят.Това щом е минало,не е тежко толкова колкото това ,което предстои.Кураж ви желая! :) [inlovee] [inlovee]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен ToHuTy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 765
  • Пол: Жена
  • Ще Те ГлЕдАм ДоКаТо ОчИтЕ ИзГоРяТ ..
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #37 -: Април 17, 2006, 18:04:41 pm »
Цитат на: tonnny_bg в Април 16, 2006, 03:28:24 pm
Ясно е,че момчето те обича ама не разбрах сега ти момче ли си или момиче?Като гледам знака под ника ти излиза ,че си момче,а всъщност май си момиче.
Иначе какво да ти кажа-човека е сериозен,отдай се и това е,любовта ще ви води където трябва.

Ами момиче съм ..

Неактивен slunce

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3277
  • Пол: Жена
  • ~Сърцето вижда преди очите~
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #38 -: Април 19, 2006, 11:52:47 am »
Моят живот е една толкова тъжна история,нека ви я разкажа!
Всичко започна когато за пръв път се запознах с моя клас.Бяха надути фуклъовци които не знаеха какво искат.Започнаха да ме тормозя

Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете...

Неактивен slunce

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3277
  • Пол: Жена
  • ~Сърцето вижда преди очите~
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #39 -: Април 19, 2006, 12:17:59 pm »
ооопа ще почна наново,,,,,
Всичко започна когато се запознах с моя клас.Бяха едни надути фуклъовци които не знаеха какво искат.Започнаха да ме обиждат и да ме тормозят.Влюбих се в едно момче от класа си.Беше толкова хубавнаистина го обичах,и така 8 години.Аз търпях всичко.Но ми писна.Намразих ги толкова много.Това което направиха беше непростимо.Зарекох се да им отмъстя.После уж забравих онова момче и започнах да харесвам други.Тази година всичко вървеше добре.Докато моята приятелка не хареса едно момче,не беше много хубав,-не беше мой тип.После тя си хвана друго гадже,а аз изведнъж харесах това момче,започнахме да си пишем смс-и.Исках да станем гаджета.А той все повече се отдръпваше от мен.Не искаше да тагъвам за него,когато той замине за Канада.Наистина добър човек.Винаги мислеше за другите.Плачех постоянно,това не можеше да се случва точно на мен.И така дойде 3-ти март и той замина .Сбогувахме се и си обещахме да се видим отново другото лято. Вече го няма близо 2 месеца и ми липсва много.Скоро ще имам рожден ден и толкова много исках той да е тук.Но такъв е животът. А моите приятели са щастливи,знам.Винаги са ми завиждали,за дрехите ,за парите,гаджетата.Казаха че не  може аз да имам всичко ,а те нищо.Вече парите не могат да ми помогнат,загубих любовта си.Завиждаха ми и за това че леля ми е в Америка,и ми праща много подаръци от там,но те не ми трябват.Има двама приятели на гаджето ми в моя клас.Единият го познавам откакто съм се родила,а другия от училище,те се държат много добре с мен.Наричат ме'' тъжната царица'',но ми казват че той ме обича и накрая,всичко ще свърши добре.Дали?Понякога не ми се живее-няма за какво.В последните години умряха доста мои близки,гаджето ми замина и т.н.Той ми обеща че ще се върне.и никой няма да ни раздели докато сме живи.А колкото до моя клас ще ги чакам в ада :arrow: :arrow: :arrow: [saddd]
е това е моята история,не е тъжна приказка или измислица-а моят живот. [sad3] [reevvv] [reevvv]

Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете...

angel4e_f

  • Гост
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #40 -: Април 19, 2006, 14:24:41 pm »

Макар,че вече осъзнах ,че те изгубих,че онази раздяла бе последната,и че повече няма да се върнеш...понякога адски много ми липсваш.
Понякога изпитвам силна нужда да ти се обадя,да те видя,да поговоря с теб и дори...да поплача...в прегръдките ти,както преди...
Понякога адски много се нуждая от ласките ти,когато ми е трудно,когато ме боли,защото ти ме разбираше.
Знаеше как да ме накараш да се усмихна  и неведнъж изтри сълзите ми.Истината е,че  не мога да се науча да губя!
Чувствам се ужасно,когато някой ми обърне гръб и не ме последва.Може би това  означава,че не съм достатъчно силна,за да продължа сама...но преди ти харесваше това в мен,защото винаги беше до мен,за да ми помогнеш...така двамата   ставахме по-силни и компенсирахме слабостите си...
Аз бях твоето момиче,твоята мечта,твоето диво цвете.Тогава ти изпитваше нуждата да ме виждаш всеки ден,да ти се усмихвам...но сега вече е много по-различно...имаш си друго момиче,различни мечти,и друга усмивка за която копнееш...аз вече не съм ти нужна.
Ти знаеш,че аз съм различна от нея и може би точно това те плашеше...Знаеш ли..аз вярвах!
Вярвах,че можем да бъдем щастливи заедно.Може би през цялото онова време съм чувствала обич...толкова се страхувах самата аз да не те нараня...,ти също се страхуваше...
Затова предпочете да ми обърнеш гръб...на мен и на мечтите си.
Страхувах се от думите ти ,защото те означаваха много за мен..а сега дори не вярвам в тях...
Ако знаеш колко ми се иска да изкрещя в лицето ти колко ме нараняваш с думите и привидното ти щастие...
Може и да греша,но мисля че никой човек не е истински щастлив,когато го нараняват..
Сега,когато мина толкова време ,след като ти направи своят избор и поиска от мен да те забравя..все още си лягам с мисълта "къде сгреших?Защо избра нея?" Вървя по пътя си,но отново понякога се обръщам назад...виждам пряката в която ти спря да ме обичаш и търсиш.Онзи кръстопът на който ме  остави сама-безмълвна и наранена...
Може би не е имало толкова сив и мрачен ден в живота ми.Денят в който видях как си тръгваш от мен...завинаги...
Не можех и да те спра...
Дни наред живях в надежда и безумен гняв..
Сега вече зная,че ти няма да се върнеш,дори нямам право да те виня,след цялата болка,която ти причиних...още усещам горчилката на вината...Ти тръгна по своят път,затова е време и аз да поема по  моя...
Но не съжалявам,че те срещнах,не съжалявам за времето прекарано с теб.Ти бе един от малкото истински хора в живота ми.Обичах те по мой собствен начин...държах на теб,страхувах се,плачех,възхищавах ти се,критикувах те и те жадувах...Ще запазя всики прекрасни спомени за теб,за нас,за любовта и приятелството...Убедена съм ,че и ти няма да забравиш...че помниш нашите песни...
Ти ми даде много и аз го пазя дълбоко в себе си...
Искам тази нощ да е различна..искам в тази нощ да умре гневът,надеждата и всичко да свърши...завинаги..


да преживях не6то подобно и аз [reeeev]

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #41 -: Април 07, 2008, 19:33:05 pm »
И аз ще ви напиша моята най - тъжна любовна история така може и да ми поолекне :)

Значи, в 7-ми клас се запознах с едно момче, моята най-добра приятелка беше ходила с него преди това и аз и казах ти луда ли си как си ходила с този грозния и само половин година след това аз се влюбих лудо в това момче(Г), а най-добрият му приятел(Н) беше влюбен в мен, но аз не му обръщах никакво внимание. В десети клас, се запознах с едно момче,което беше влюбено в мен и 1 месец след като се запознахме тръгнахме (на мен мии беше само симпатичен). 7месеца след това, отидох на един рожден ден и се целувах с най - добрия приятел на момчето в което бях влюбена, излизахме заедно мен започна много да ме кефи, но няколко дена след това, момчето в което бях влюбена започна да ми праща някакви смс-и че е влюбен в мен и такивата некви и аз потдадох, няколко дена се виждахме, целувки, прегръдки, през това време се бях разделила с гаджето си, дори за малко щях да не се върна при него заради това момче (Г), но разбрах, че за него съм просто играчка. Върнах се при моето гадже и малко след това започнах постоянно да мисля за най - добрия приятел на момчето в което бях влюбена, малко след това разбрах, че всъщност съм влюбена в най - добрия приятел на момчето, в което бях влюбена. И вече 1 год и половина ходя с моя приятел, а всъщност съм влюбена в това момче (Н). Направо е убииство да ходиш с един, а постоянно да мислиш за друг. Тази седмица, бях при това момче (Н) и му признах, че съм влюбена в него от много време и той ми каза и какво ще правим като аз си имам приятелка и ти си имаш приятел? И аз ми не знам, колкото и да съм влюбена в него, обичам гаджето си и той ме обича много и прави всичко за мен. А с това момче (Н) се селувахме и прегръщахме, когато бях с него направо бях на седмото небе от щастие. И аз не знам как да постъпя.

Надявам се да не съм се изразила много объркващо и да успеете да разберете за какво става въпрос. И ако някой може да ме посъветва нещо, ще му бъда много благодарна :)


ако щеш вярвай, прочетох го 3 пъти и пак не разбрах кой кого [oops]

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #42 -: Април 07, 2008, 23:04:42 pm »
Не знам дали е тъжна,но става въпрос за един от най-добрите ми приятели.Познаваме се вече 5 години.В началото бях луда по него,но тогава той беше несериозен и не искаше да си разваляме приятелството,което все още не беше толкова силно както стана след време.Приех,че ще си останем приятели и така.Но след един период от време ми каза,че много ме харесва и аз съм човека за него.В този момент изтръпнах,чух думите които исках да чуя.Тогаво имах връзка,но изведнъж забравих за нея.И естествено мен ме хвана страх...Колко силно исках този човек,а когато можех да го имам се отказах...Казах му всичко в очите-за чувствата ми,за страха,за желанията ми.Той също си призна доста неща и на края решихме да остовим нещата такива каквито са.И сега сме си най-добрите приятели,които изпитват силно привличане един към друг.Хем минуси,хем плюсове в такава ситуация...Но поне нямаше сцени и лоше намерения.
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #43 -: Април 08, 2008, 01:28:15 am »
:)Мм...четох постовете по няколко пъти...надявам се само най-тъжните любовни истории да не ни предстоят [saddd]
направо съм потресена от куража и смелостта на това,което съм писала...направо не вярвам,че това съм била аз ...може би тъжна,наранена...не знам...но  ми хареса написаното от самата мен..тази чувственост и откровение....,поглеждайки се вече като друг човек:)
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен DOBESTO

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 439
  • Пол: Жена
  • и в най-хубавите мигове от живота ни има болка
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #44 -: Април 08, 2008, 22:10:15 pm »
Гаджето ми от гимназаията стана гей- докато ходехме :question:
И ПРЕД МОРНИТЕ НИ ВЗОРИ,
ЧУЖДИ ЗА БЕЗСМЪРТЕН ГРЯХ
ВЕЧНОСТТА ЩЕ СЕ РАЗТВОРИ
СРЕД МОРЕ ОТ ЗВЕЗДЕН ПРАХ