Автор Тема: Ранена от любов  (Прочетена 233 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ¤§¤ DAMNED^ANGEL ¤§¤

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3537
  • Пол: Жена
Ранена от любов
« -: Август 27, 2006, 16:38:26 pm »
Защо ми каза,че след време може да се получи нещо между нас?По-добре да не го беше изричал,да беше замълчал.Можеше да спестиш празните думи.Може би направи го от съжаление,не искаше да ме нараниш,но го стори.Защото от празни надежди сърцето боли повече...Така не ми направи услуга,не ми спести мъки,напротив,нарани ме.Донесе ми разочарование.Ако наистина ме обичаше щеше да искаш да бъдем заедно-сега и веднага,а не след време.Нямаше да имаш търпение да впиеш жадните си устни в моите,нямаше да ми позволиш да те напусна,да си отида от теб.Ако имаше чувства не би ме изоставил така лесно,с празни ръце,измръзнали без твоята топлина,молеща те за капчица любов и малко нежност.Позволи ми да живея в един собствен,измислен свят,свят на мечти,копнежи за теб и мен.Но за жалост носещи само болка и огорчение,несбъднати мечти...
Думите ти,че ще бъдем заедно не са значели нищо може би,но за мен означаваха толкова много.Те ме крепяха през цялото това време,в което те чаках,те бяха моята надежда.Помня погледа ти-толкова пленителен и омайващ,погледът ти,който говореше толкова много,който дори когато ти мълчеше издаваше мислите ти.Но явно и той е бил фалш,една голяма измама,просто театър.Да,точно това беше всичко за теб-театър,в който ти така умело играеше ролята си.Накара ме да вярвам,че всичко е красиво и истинско.
Копнеех за деня,в който ти щеше да ме дариш с любовта си.Но така и не го дочаках,този ден никога не дойде.Ти ме забрави.Забрави обещанието си.Забрави дори,че съществувам.Нима това правят истински влюбените хора?!
Но не те обвинявам.Аз бях глупачката,която сляпо повярва в теб,вярвах на всяка една твоя дума и не си дадох сметка,че за теб съм само едно забавление,една игра,нищо повече.Сякаш кукла на конци,марионетка,която ти разиграваше...Казват,любовта е сляпа,да истина е.И аз бях сляпа за всичко.Виждах и чувах само това,което исках,живеех във въображаем свят,в който съществувахме само ние двамата,само ТИ и АЗ...
Но ето че дойде момента,в който се осъзнах.Разбрах що за човек си.Какво направих?Може би някъде сгреших?Но къде?Та аз те обичах така силно и безрезервно,а в замяна какво получих?Едно нищо...Не,не те мразя,но не те и обичам.вече си ми безразличен...
Все пак благодаря ти,че отдели от скъпоценното си време,за да ме залъгваш.Благодаря за щастието,което ми донесе,макар и за кратко.Бях щастлива,че този път любовта ми ще бъде споделена.Но,ето че пак съм разочарована...Любовта пак ме нарани и аз съм сама...Отново...!!!









Неактивен taina_maina

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1715
  • Пол: Жена
  • ..::I mIsS You::..
Re: Ранена от любов
« Отговор #1 -: Август 27, 2006, 23:23:35 pm »
 [mhmm] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev] [reeeev]
                                    Отново....

 :arrow:Браво,много е красиво... [sad3]

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: Ранена от любов
« Отговор #2 -: Август 28, 2006, 20:13:36 pm »
тва съм го преживяла и още харесвам въпросното момче [reevvv]
а за самото произведение нямам думи [inlovee]
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен poliii

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 158
  • Пол: Жена
  • Ако поискам да те имам - идвам и те взимам...
Re: Ранена от любов
« Отговор #3 -: Август 29, 2006, 04:16:25 am »
преди време и аз получих такова обещание,но още го няма  [reevvv]
[hearts4]Празен е сега денят ти [hearts4] Празен е без моят смях [hearts4] Животът си без мен ти пожела-и го получи на мига  [hearts4]  Омръзнала ти бях до болка [hearts4] Омръзнали ми бяха твойте номера Но виждаш ли сега?!-какво получи-омраза,хлад и самота... [hearts4]
Празен е сега денят ти [hearts4]
 [hearts4] Пълни са очите ти със сълзи,но празно е сърцето ми за теб-Разбери... [hearts4]
Едни очи,една душа-лъжа,сълзи и пак лъжи-ТОВА СИ ТИ!!!

Неактивен Reni_ty

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 77
  • Пол: Жена
  • NqMa LuBoo0oV ImA SaMo PrEvLi4aNe... :(
Re: Ранена от любов
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2006, 14:12:18 pm »
bravy milаа  [reeeev] [reeeev] [sad3]

Неактивен mishleto_

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1291
  • Пол: Жена
  • Човек осъзнава какво е имал, когато го загуби
Re: Ранена от любов
« Отговор #5 -: Ноември 05, 2006, 16:30:10 pm »
просто нямам думи  [reeeev] [reeeev] [reeeev]

прекрасно е  [bravisimo] [bravisimo] [bravisimo]
Днес, когато те видях с нея,
почувствах че те губя .
Въпреки, че никога не си бил мой,
аз те загубих !
Загубих човека от мислите си !
Загубих човека от мечтите си !
Загубих човека от сънищата си !
Загубих човека,
в когото бях влюбена,
и в който още съм !
Загубих ТЕБ !!!

Неактивен ¤§¤ DAMNED^ANGEL ¤§¤

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3537
  • Пол: Жена
Re: Ранена от любов
« Отговор #6 -: Ноември 05, 2006, 16:51:04 pm »
Благодаря ви,милички!!! [heart__] [heart__] [heart__]

Неактивен mecho

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
  • Пол: Жена
  • Сълзата не е рана !!!
Re: Ранена от любов
« Отговор #7 -: Ноември 07, 2006, 21:30:55 pm »
И на мен много ми харесва, браво  [a taka], но също така е и много трогателно. И аз сега се намирам в такова положение, но няма кой да ми помогне.  [reeeev]
O4ite pak sa nasalzeni
i v tqh blesti edna salza.
Az pla4a moje bi za tebe,
zatui 4e ti me izigra.
Igrata be6e prosta
i na vluben se prestori ti.
Az povqrvah i se vlubih dosta,
a moje bi 6testliva bqh dori.
E,az sam sviknala da pla4a,
v o4ite vinagi blesti salza.
Kato olovo mi tejat klepa4ite
i ustnite proklinat LUBOVTA! ! !

Неактивен ¤§¤ DAMNED^ANGEL ¤§¤

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3537
  • Пол: Жена
Re: Ранена от любов
« Отговор #8 -: Ноември 07, 2006, 23:54:04 pm »
Мерси много! [heart__]
Съжалявам,че и ти си в подобна ситуация.Съчувствам ти най-искренно.Но бъди силна!След време и ние ще срещнем някой,с когото ще сме истински щастливи. :flyingkiss: