Автор Тема: Какво привлича вниманието ви?  (Прочетена 479 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Какво привлича вниманието ви?
« -: Август 20, 2006, 14:12:29 pm »
Какво трябва да притежава един предмет, човек, дейност...като качество...за да ви привлече вниманието? Какво смятата за интересно днес, какво ви привлича вниманието.. Нещо ново, необикновенно? И когато си харесате нещо, някой.. започвате ли да се занимавате с него, или да опознавате човека. Нещо като хоби..? Не знам дали разбрахте въпроса ми..  [shame]  Всеки знае, че през ваканцията има известна доза скука. Как се справяте с нея? Някакво хоби ли си намирате..или спортувате? Знам, че станаха много въпроси, но просто ми е любопитно :)
« Последна редакция: Август 21, 2006, 11:30:16 am от Arinna »







Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен Unforgotten`feeling`f

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1490
  • Пол: Жена
  • ~Леден полъх...разпръсква огнени целувки~
Re: Интересно. . .
« Отговор #1 -: Август 20, 2006, 14:25:50 pm »
Аз лично си разнообразявам дните през ваканцията, като пиша стихчета или си разглеждам форуми с фотография.Това може да се каже, че ме развеселява.А,музиката също има много голямо значение за мен...
А иначе това, което най много ми привлича вниманието в песен, в човек, в предмет... е,да ми въздейства по някакъв начин.Знам, странно звучи, но именно излъчването на един човек може да ме плени.Начинът му на живот, на мислене.Ако го намирам за вълнуващ,за интересен,този човек ми допада.А музиката...Трябва да ме грабва, да ме кара да си мисля, да чувствам...Обичам да затвярам очи и слушайки дадена песен, да си представям как би изглеждал клипа,най - подходящ за нея...Обичам,когато чуя някоя смислена фраза,нещо,докосващо душата  :)
~Time now to spread your wings, to take to flight.Aim for the burning sun.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Интересно. . .
« Отговор #2 -: Август 20, 2006, 17:05:00 pm »
Оправете заглавието на темата.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: Интересно. . .
« Отговор #3 -: Август 20, 2006, 17:11:46 pm »
Оправете заглавието на темата.

Е, какво му е?  [confused] Темата е какво привлича интереса ти.. Заглавието си е добре..
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен {dulgokoska}

  • Гений
  • ****
  • Публикации: 8771
  • Пол: Жена
  • Няма нищо по-голямо от малките неща.
    • `Квiти в волоссi`
Re: Интересно. . .
« Отговор #4 -: Август 20, 2006, 17:16:13 pm »
Ави... защо не зададе въпроса така... "Какво ти възбужда... интереса" [lol] [lol] [lol]
"- Как ты с ним справляешься?
- Я его люблю."


Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: Интересно. . .
« Отговор #5 -: Октомври 14, 2006, 14:15:23 pm »
Ави... защо не зададе въпроса така... "Какво ти възбужда... интереса" [lol] [lol] [lol]

Емии . . . Май няма много голям интерес към темата така или иначе  :)
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

PaolaRey

  • Гост
Re: Какво привлича вниманието ви?
« Отговор #6 -: Октомври 14, 2006, 14:28:13 pm »
Може би просто никой не е стигнал до нея от купищата други теми  [gu6]

Какво трябва да притежава един предмет, човек, дейност...като качество...за да ви привлече вниманието?
-Незнам просто да ме привлича,но нямам определен идеал...всичко е в сърцето!

 Какво смятата за интересно днес, какво ви привлича вниманието.. Нещо ново, необикновенно?
Обикновенно компютъра и излизанията с фр са ми интересни,ааа и музиката :)

И когато си харесате нещо, някой.. започвате ли да се занимавате с него, или да опознавате човека.
Нещо или някой  [lol] Ми когато си харесам някой просто се старая да го гледкам  :) а ако си харесам нещо казвам на "Мама и тати" и след 1-2 дена го имам  :)
Нещо като хоби..? Не знам дали разбрахте въпроса ми..    Всеки знае, че през ваканцията има известна доза скука. Как се справяте с нея? Някакво хоби ли си намирате..или спортувате?
-Попринцип се събираме 1 групичка от хора иии си бъбрим...пушим...пием...някои се е*ат  [lol] а когато не се съберем си вися пред компа и се ровЪ ф яки форумчета кат тФа :)

Неактивен Niqnkata

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
  • Пол: Жена
  • Нали те виждам... още ти пука!
Re: Интересно. . .
« Отговор #7 -: Май 24, 2007, 21:36:13 pm »
Аз лично си разнообразявам дните през ваканцията, като пиша стихчета или си разглеждам форуми с фотография.Това може да се каже, че ме развеселява.А,музиката също има много голямо значение за мен...
А иначе това, което най много ми привлича вниманието в песен, в човек, в предмет... е,да ми въздейства по някакъв начин.Знам, странно звучи, но именно излъчването на един човек може да ме плени.Начинът му на живот, на мислене.Ако го намирам за вълнуващ,за интересен,този човек ми допада.А музиката...Трябва да ме грабва, да ме кара да си мисля, да чувствам...Обичам да затвярам очи и слушайки дадена песен, да си представям как би изглеждал клипа,най - подходящ за нея...Обичам,когато чуя някоя смислена фраза,нещо,докосващо душата  :)