Автор Тема: kakви прически си правите:))))))))))))))  (Прочетена 4011 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен menti4ka

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 227
  • Пол: Жена
  • ~Не вярвайте в чудеса-разчитайте на тях!~
Re: kakви прически си правите:))))))))))))))
« Отговор #15 -: Февруари 17, 2006, 09:38:27 am »
ммм аз моята косичка не я третирам много но или я изправям или краищата ги извивам назад със сешоера и малко лак
друг път просто се реша и излизам [lol]

Когато често се срещаме с дадени хора, те стават част от живота ни. И като станат част от живота ни, започват да се опитват да го променят. И се сърдят, когато не правим това, което те изискват от нас. Понеже всеки си мисли, че знае как другият трябва да живее живота си, но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен.

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: kakви прически си правите:))))))))))))))
« Отговор #16 -: Февруари 17, 2006, 10:24:00 am »
ето една снимка в гръб как стои косата ми като не я пипам,а само я мокря(:
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: kakви прически си правите:))))))))))))))
« Отговор #17 -: Февруари 17, 2006, 20:20:15 pm »
Ам .. моята коса преди беше адски права .. и често си я къдрех ... толкова бях обзета от манията да имам къдрава коса,че дори исках да си я правя с къдрин .. но нито майка ми ми позволи,нито фризиорката ми ..защотот съм щяла да си опропастя косата  [confused] Но от 2 години насам сякаш че по някакъв план косата ми започна да се научпва.. и сега като изляза от банята ..първия ден ми е адски чуплива .. после следващите 2 дни се изправя .. Преди или я изправях с пресата .. или я накъдрях с пяна .. Но понеже в последно време започна много да се изтощава сега не си я правя нищо .. просто я оставям да си бъде такава каквато си иска.. :) Иначе лятото почти винаги ми е начупена  :)
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен VENI

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 354
  • Пол: Жена
  • I love you
    • http://C:\Documents and Settings\user\My Documents\My Pictures\kiss.JPEG
Re: kakви прически си правите:))))))))))))))
« Отговор #18 -: Февруари 18, 2006, 10:26:13 am »
ами аз си правя косата накъдрена ситно с преса,изправям я или я правя с пяна начупена.Ама като искам да си я изправя с сешоар вместо да се изправи тя почва да стърчи някой ще ми каже ли как прави така че като си я изправя с сешоар да му стои гладка :kissoflove
« Последна редакция: Февруари 18, 2006, 21:37:06 pm от Kelly »

Неактивен Ellectra

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Жена
  • It'S mY lifE!
Re: kakви прически си правите:))))))))))))))
« Отговор #19 -: Февруари 18, 2006, 17:35:59 pm »
Оххх то мойто косище е с характер така чее....много и е зор на горката да стои както я направя.По принцип ми е чуплива и последно време след като се изкъпя я издухвам и се поизправя.А иначе прически..ми мачкам я с пяна или я къдря с ролчици понякога.Също така си я връзвам на опашчица или като си я намачкам с пяна отпред вместо венче слагам обикновени фибички за да я вдигна назад...става много сладко.
Но понякога ще се връщам в реалното,
ще те търся незрима в нощта,
ще се спъвам и ще падам понякога...
и ще плача... но пак ще вървя...!

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: kakви прически си правите:))))))))))))))
« Отговор #20 -: Февруари 21, 2006, 22:15:01 pm »
мойта косичка попринцип е чуплива, а пак като се изкапя си е направо къдрава...попринцип си я правя всякак...например много се харесвам като я накъдря на ситни къдрички, и я вържа с една шнолка..и стои мн сладко:)
или пък със ластички назад....с преса(но много рядко), на плитчици, с пяна начупена...абе общо взето почти всичко съм правила с косата си ]
а тази снимчица си ми е снормалната косичка..даже тук е доста правичка:)))

Неактивен n@fuK@n@_p1kl14k@

  • Новак
  • *
  • Публикации: 48
  • Пол: Жена
  • Tq E MalKa i SladkA innTriGa,Tq umE 4ArvnO da Miga
разнообразиее.Всекидневни прически
« Отговор #21 -: Май 13, 2006, 21:55:23 pm »
бе мацки аиде даите ми някви интересни идеи за всекедневни при4ески че вече ми писна чупих с косаа с пяна но не ме кефи искам като с еначупа да ми е като мокра или несхто вдигната коса но как?чакам идеи
Pr1qT3lk0 vn1m@v@i, n3 v1n@1 s1 pr@v@ n@L1? VyrV1 n@ pr3d i pr0dyL@v@i , n3 0st@v@i myk@t@ d@ t3 sl0m1..! V j1v0t@ 1m@ trudn0s1 i 0b0lk@ , n0 im@ i sv3tl1 dn1 , i pyT1shT@ z@0b1k0Ln1 i pyTishT@ 0bL3n1 v sv3tl1n1.  I vs3 p@k , @k0 skypT@ t3 nal3gn3 , i vs3 p@K @k0 z@tyj1sH  p0mn1 shT3 T1 p0m0gn@  d0r1 @k0 n3 pr0stiSh

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: разнообразиее.Всекидневни прически
« Отговор #22 -: Май 13, 2006, 22:32:49 pm »
Ами каква ти е косата?Дължина ,цвят,каква е опиши я?Това на аватара ти ли си? :) :p
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен n@fuK@n@_p1kl14k@

  • Новак
  • *
  • Публикации: 48
  • Пол: Жена
  • Tq E MalKa i SladkA innTriGa,Tq umE 4ArvnO da Miga
Re: разнообразиее.Всекидневни прически
« Отговор #23 -: Май 13, 2006, 22:47:16 pm »
ми дължината е наи късото отпред-до раенете,най-дългото 10 см под тях..ако не и повече.Боядисвах я черно но ся оставих да падне цвета и нз къв цвят искам...вече маи на нищо не прилича...даваите идеи че съм канена на балове и направо искам да съм зашеметяваща хихи
Pr1qT3lk0 vn1m@v@i, n3 v1n@1 s1 pr@v@ n@L1? VyrV1 n@ pr3d i pr0dyL@v@i , n3 0st@v@i myk@t@ d@ t3 sl0m1..! V j1v0t@ 1m@ trudn0s1 i 0b0lk@ , n0 im@ i sv3tl1 dn1 , i pyT1shT@ z@0b1k0Ln1 i pyTishT@ 0bL3n1 v sv3tl1n1.  I vs3 p@k , @k0 skypT@ t3 nal3gn3 , i vs3 p@K @k0 z@tyj1sH  p0mn1 shT3 T1 p0m0gn@  d0r1 @k0 n3 pr0stiSh

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: kakви прически си правите:))))))))))))))
« Отговор #24 -: Юни 25, 2006, 00:49:23 am »
Ами моята коса е много права по принцип [evil] И всеки ден я правя със сешоар като и придавам обем,защото без обем не стои на никъде.Пробвала съм да я къдря с ролки,преса,маша но с пресата не ми харесва,а с другите неща стои 1-2 часа и после пада [oops]
И мойта е така.. Приятелките ми казват, че аз съм човека с най-правата коса, когото познават..  [lol] Аз  мойта нищо не я правя.. в смисъл че не се боядисвам де.. Иначе сошоар задължително, че мн мразя да се моткам със мокра коса.. С преса си я праих по едно време ..само кичурчета или вътре горе в основата... С плитки също стават страхотни къдици - на 4 или 8 плитки (зависи от косата и от начина по който искаш да седят).. Сега нещо ме е ударила къдравата вълна малко... Напчупената  [lol] Иначе и си я вързват по 1001 различни начина - на опашка.. на нещо като кок.. със едно такова..аммм..забраих как се казва.. като пръчица е.. и с него.. на две плитки, на една настрани... право горе със шнолка, къдраво с шнолка... абе всякак.. аз много импровизирам.. [/b] [heart__] [heart__]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен BlackEyes

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 507
Гледам и не вярвам на очите си-с теб е друга някаква жена.
Гледам и на ум крещя на себе си "Не е истина!"
Кажи ми ти!
Вярвах че съм всичко във живота ти, в любовта ти убедена бях.
Евтини лъжи си ми говорил ти, как не го разбрах, кажи ми ти!
И няма нищо истинско във тебе.
Истината е, че си лъжа!
С мене просто си отбивал време.
Кажи ми как можа!...

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: kakви прически си правите:))))))))))))))
« Отговор #26 -: Септември 13, 2006, 16:42:42 pm »
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=30376&photo=23   ето малко виртуални прически :p
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: kakви прически си правите:))))))))))))))
« Отговор #27 -: Юни 09, 2007, 14:59:37 pm »
Повечепо пъти е пусната...също кок,опашка,с бананчето се правя,с диадемки,половината пусната половината хваната с шнолички...понякога я мачкам с пяна(ама издържа много малко време) А няколко пъти съм си я правила с плитка встрани(когато е за по-официални моменти)-много нежно стои :)

angel4e_f

  • Гост
Re: kakви прически си правите:))))))))))))))
« Отговор #28 -: Юни 09, 2007, 18:08:14 pm »
мм и аз си я изправям...и понякога я правя чуплива с  пяна...или пък с пресата и си връзвам назад само бретончето..става многу сладку [inlovee]

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: kakви прически си правите:))))))))))))))
« Отговор #29 -: Юли 10, 2007, 10:57:54 am »
изправям я с четка и сешоар или с преса - все по един и същи начин стои и изглежда,но я правя с преса когато нямам много излшно време.Понякога и вкарвам обем в корените пак с преса но с къдравата преставка.Когато ми е изправена понякога си хващам бритона назад с шнолка (както на приложената снимка),или пък си слагам някоя диадема или лента и придърпвам бритона напред(бритона ми е средно дълъг и  постриган на страни).Сега лятото по-често си я чупя с вакса,преди я чупех с пяна но ставаше много спластена и ужасна,а сега ползвам течна вакса и съм много доволна от ефекта.А в крайни случай като не ми се занимава с косата ми след баня я оставям да си стой както иска (а тя е доста буйна и леко чуплива) :p
« Последна редакция: Юли 10, 2007, 11:02:57 am от ^SeXyTo^^^ »