Автор Тема: Тазгодишните *студенти* ...  (Прочетена 298 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Тазгодишните *студенти* ...
« -: Август 17, 2006, 14:36:35 pm »
Много съм възмутена от факта, че голяма част от завършилите училище тази година са от части неграмотни *а някой не чак толкова от части ... *
Не казвам, че аз съм от най - най - грамотните, обаче как може хора, които на практика вече дори са приети в университет да пишат неща като :

абе,брат4е,каква паралелка те е патила?тък стсва дума за академия и суответно за дадено спецялности!врузкие или застраховането не е паралелка,както в даскало,а си е цяла специалност!!!!!!!!!!аиде прави ве4е разлика 6том си на права да ми става6 колега,а не да с еизлагаме и да се хвалим каква паралелка са те приели ,както в даскало!

******************************************************************************

според мен сви6тов е много по добро от тапото корунпирано унсс. нали знае6 за6то са сложили ограда на унсс? слу4аино да не влезе и някое ку4е и то да вземе диплома.ако трябва да избира6 според мен избери сви6тов.

*******************************************************************************

ас като се записах не ми искаха бележка от рабододателя,такаче не искат. очните почват от 12 сеп. и са две седмици а после изпитите не знам май са през една седмица ама не сам сигурна.

*******************************************************************************


Не знам за вас, обаче на мен ми е много чудно *по - точно ми е абсолютно ясно,как са приети тези хора ...*
И все пак нещо тази работа си е чиста излагация за мен ...


Междудругото, това е една мнооого минимална част от нешата, които намерих ...







Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: Тазгодишните *студенти* ...
« Отговор #1 -: Август 17, 2006, 17:08:19 pm »
Всъщност бисери е имало и винаги ще има....
Относно приемането на такива .... за всички е ясно как стават нещата...
Тати вади,пачката с парите и на сутринта онзи неграмотник,влиза в Университета взимайки мястото на  много по - способен от него.... [sad3]
Но пък с подобни "уникати" - тези избранниците,наистина се излагат пред хората...
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Неактивен GadNa_Ku4Ka

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 564
  • Пол: Жена
  • Where Is The love??? :((
    • myspace page
Re: Тазгодишните *студенти* ...
« Отговор #2 -: Август 17, 2006, 18:40:14 pm »
да ... кажете ми как човек,който е писал 16 листа малко или много е ясно че знае нещо по дадената тема да има 2.00 ?! т'ва е точно защото ей такива неграмотници на които бащите им имат парички заемат местата и за тези които наистина искат да учат к'фо остаа ...

Cat

  • Гост
Re: Тазгодишните *студенти* ...
« Отговор #3 -: Август 17, 2006, 22:20:37 pm »
Неграмотността е извинение само за гениалните. Колко от нас са такива?  :p

Неактивен iani4ka

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 685
  • Пол: Жена
  • ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
Re: Тазгодишните *студенти* ...
« Отговор #4 -: Август 17, 2006, 22:35:03 pm »
да ... кажете ми как човек,който е писал 16 листа малко или много е ясно че знае нещо по дадената тема да има 2.00 ?! т'ва е точно защото ей такива неграмотници на които бащите им имат парички заемат местата и за тези които наистина искат да учат к'фо остаа ...

Не е важно количеството, повярвай ми. Който се е подготвил добре влиза. И аз мислех, че влизат само тези, които си плащат, но ето че на 11.09. почвам в МУ-София.

А за неграмотността - нека са си неграмотни хората, нека да влязат, но искрено се съмнявам, че могат, а дори и да успеят да се "промъкнат" някъде едва ли ще просперират там..Освен това има университети и университети. Едно е да завършиш право или икономика в СУ, друго е да го завършиш в Русенския(моите извинения към университета в моя град)..Познайте ако един ден ми се наложи да отида при адвокат или да наема икономист, кого ще предпочета...

Look into my eyes - you will see
What you mean to me
Search your heart - search your soul
And when you find me there you'll search no more