Автор Тема: Имам талант ама как?  (Прочетена 692 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sladi4kata

  • Гост
Имам талант ама как?
« -: Август 16, 2006, 20:03:09 pm »
Здравеите. Значи, понеже виждам, че тука много помагате на хората, бих искала да ви помоля и на мен да помогнете.
 Та така, аз имам талант за пеене и много хора са ми го казвали, че пея хубаво, само че досега не съм учила в такова училище, нито пък съм получавала някакви уроци. Може ли да ми кажете къде мога да отида на прослушване или нещо от сорта, защото не искам да си пропилявам таланта на празно... Благодаря ви предварително :)
« Последна редакция: Септември 09, 2006, 09:10:40 am от Magic`Green`eyes »








Неактивен Livian Rain

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 173
  • Faber est suae quisque fortunae
Re: Имам талант ама как?
« Отговор #1 -: Август 17, 2006, 21:19:55 pm »
Здравеите зна4и понейе вийдам 4е тука много помагате на хората бих искала да ви помоля и на мене да помогнете та така аз имам талант за пеене и много хора са ми го казвали 4е пея хубажо само 4е до сега не съм у4ила в такожа у4или6те нито пък съм полу4авала някакви уротзи мойе ли да ми кайете къде мога да отида на прослу6ване или не6то от сорта за6тото не искам да си пропилявам таланта на празно.. Благодаря ви предварително :)
Няма да е лошо първо да се обърнеш към някой професионалист, разбирай преподавател, за да разбереш дали този твой талант има реализация и ако да в коя сфера защото едно е да пееш хубаво според близките и приятелите ти, друго е дали това "хубаво" означава и вярно. Консултирай се пък евентуално може и да те насочи къде да се обърнеш  :) и вместо да се чудиш на акъла на другите се почуди малко върху стила на изразяване в писмен вид
« Последна редакция: Август 17, 2006, 21:24:22 pm от Livian Rain »
- По скромното ми мнение това е идиотско...
- Щом си толкова скромен не се обаждай!

Неактивен uNiKaT

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 545
  • Пол: Жена
  • Justify my love
    • RIVAMODELS
Re: Имам талант ама как?
« Отговор #2 -: Септември 01, 2006, 22:34:36 pm »
пробвай с хит - 1
Обикновените хора не разбират необикновените неща!

Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: Имам талант ама как?
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2006, 14:23:52 pm »
Правиш запис на демо касета, и се яваваш на кастинги в съответната област в която искаш да пееш, когато се организират такива конкурси за млади таланти....
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Lucky

  • Гост
Re: Имам талант ама как?
« Отговор #4 -: Декември 14, 2006, 16:18:24 pm »
Здравеите. Значи, понеже виждам, че тука много помагате на хората, бих искала да ви помоля и на мен да помогнете.
 Та така, аз имам талант за пеене и много хора са ми го казвали, че пея хубаво, само че досега не съм учила в такова училище, нито пък съм получавала някакви уроци. Може ли да ми кажете къде мога да отида на прослушване или нещо от сорта, защото не искам да си пропилявам таланта на празно... Благодаря ви предварително :)

Миличка, аз също мога да кажа, че имам някъкъв талант.. влязох в музикално училище с 6:00 (с пеене). след това първата година изкарах едва 3-ка по солфеж и музикален анализ... и така искам да ти кажа, че щом имаш талант не е нужно да влезеш в музикално училище, който си го може си го може... :) трябва да се изявиш някъде.. аз работих 1 година като певица в един ресторант и сега по празници и банкети на много места ме викат .. така че ти сама трябва да се справиш и съм сигурна че ще успееш! това което ти си направиш за себе си, никой друг няма да го направи! [heart__]

Неактивен gospojica_Lubov

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 872
  • Пол: Жена
  • Only God Can Judge Me
Re: Имам талант ама как?
« Отговор #5 -: Януари 06, 2007, 01:50:31 am »
Не за вражда - за обич съм родена!

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Имам талант ама как?
« Отговор #6 -: Януари 07, 2007, 21:56:44 pm »
Малко силикон или обещание за такъв, къса пола и ярко червено червило + Payner Music = шанс за успех  [lol]
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен $tambeto

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 343
  • Пол: Мъж
Re: Имам талант ама как?
« Отговор #7 -: Май 28, 2007, 01:55:59 am »
Изпей нещо [lol] отговорите на твоите въпроси тук:  www.google.bg