Автор Тема: Когато бившата се появи на хоризонта........  (Прочетена 1521 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: Когато бившата се появи на хоризонта........
« Отговор #15 -: Август 15, 2006, 23:30:59 pm »
Изразът мое не се употребява спрямо хората, поне не и в една истинска връзка :)

Ако някой е твой, то е защото той така е пожелал.
Хайде да не филосостваме и да не изпадаме в буквализъм а ? На всички ни е известно , че много често се действа точно на принципа :клин-клин избива" ..много често когато някой е наранен и изоставен от любим човек се стреми/понякога и несъзнателно/ да избяга от болката като търси заместител . И този заместител в последствие на свой ред се оказва "жертва"


Хайде да успокоим тона, а?
Бай дъ уей, в буквализъм изпадаш ти, приемайки партньора си буквално и наричайки го мой :)
А това, че някои не могат, по-скоро не знаят как, да си решат проблемите, не означава, че трябва да демонстрират някакво поведение, защото много често не заместителят се оказва жертва, а човекът, решил да покаже, че може да си намери заместител.
Ако спрете да гледате телевизия и се гмурнете в живота, може да ви се промени малко светогледа, знам ли...


бе вие не гледате ли каква е темата ..прочетохте ли я изобщо?

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: Когато бившата се появи на хоризонта........
« Отговор #16 -: Август 16, 2006, 00:42:57 am »
Ами не ми се е случвало,но и да ми се случи,не мисля,че е нужно това да се превръща в чак такъв проблем.Никога не съм се страхувала от бивши,защото знам,че съм по-дбра от всяка друга и няма място за сравнения :> :> :>
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Rhiannon

  • Гост
Re: Когато бившата се появи на хоризонта........
« Отговор #17 -: Август 16, 2006, 00:48:49 am »
Важното е обаче и той да е на това мнение  [lol]

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: Когато бившата се появи на хоризонта........
« Отговор #18 -: Август 16, 2006, 01:50:58 am »
Той ако не е,няма да е с мен :) (Говоря конкретно в моите си случаи,иначе има всякакви други :p )
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Rhiannon

  • Гост
Re: Когато бившата се появи на хоризонта........
« Отговор #19 -: Август 16, 2006, 02:06:36 am »
Тогава се радвам за теб и се надявам да е така :)

Неактивен icegirl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1231
  • Пол: Жена
  • Fire In The Ice!
Re: Когато бившата се появи на хоризонта........
« Отговор #20 -: Август 16, 2006, 08:48:29 am »
Ами не ми се е случвало,но и да ми се случи,не мисля,че е нужно това да се превръща в чак такъв проблем.Никога не съм се страхувала от бивши,защото знам,че съм по-дбра от всяка друга и няма място за сравнения :> :> :>

всички си мислим че сме по добри от предната, но едно е да си мислим друго е да го знаем и да сме убедени
радвам се че ти го знаеш.........
моето предимство е в това че съм доста по голяма от нея, познавам го подълго и знам какво харесва и какво иска и мога да му дам това което тя не може (разбирайте секса) или по скоро не е искала и още не иска

D`Eva не съм пробвала да го зарежа точно тогава когато тя е тук, но идеята си я бива
ако следващия път пак започне със старата песен "ама вие може да сте приятелки , аз искам да я харесваш и да не се държиш така" ще пробвам да го видя колко време ще изкара
няма да му кажа в прав текст че го зарязвам но няма да му се обаждам няколко дни, пък да видим  [namigG]
пък и хората са казали че ако исакш да разбереш дали нещо е твое да го пуснеш на свобода а ако се върне, значи наистина е твое 
Imagination, life is your creation!

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Когато бившата се появи на хоризонта........
« Отговор #21 -: Август 16, 2006, 12:36:07 pm »
пък и хората са казали че ако исакш да разбереш дали нещо е твое да го пуснеш на свобода а ако се върне, значи наистина е твое 

Ами къде в този пъклен план видя пускане на свобода? Не мислиш ли ,че го задушаваш? Не мислиш ли, че си започнала да му налагаш с кого и кога да се вижда?

Земя вика космоса, стъпете си по-здраво на краката, моля :)
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен icegirl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1231
  • Пол: Жена
  • Fire In The Ice!
Re: Когато бившата се появи на хоризонта........
« Отговор #22 -: Август 16, 2006, 12:40:29 pm »
не мисля че го задушавам и никога не сам му налагала кога и с кого да се вижда
единственият ми проблем е че не искам да се вижда с нея
Imagination, life is your creation!

Неактивен Livian Rain

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 173
  • Faber est suae quisque fortunae
Re: Когато бившата се появи на хоризонта........
« Отговор #23 -: Август 16, 2006, 13:50:01 pm »
Права си да не искаш да се вижда с нея, след като по някакъв начин мисълта за това ти пречи на връзката и най-добре му обясни всичко това, изяснете се пък знаеш ли може да излезе, че всичко това е някаква ревност и го има само в твоите мисли  smile но за тази цел трябва да поговорите. А за секса не си мисли че е предимство, че ти му го даваш, а тя не защото недостижимото и недокоснато понякога е по-желано  :)
- По скромното ми мнение това е идиотско...
- Щом си толкова скромен не се обаждай!

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: Когато бившата се появи на хоризонта........
« Отговор #24 -: Август 16, 2006, 16:16:40 pm »
А за секса не си мисли че е предимство, че ти му го даваш, а тя не защото недостижимото и недокоснато понякога е по-желано  :)
Абсолютно   [a taka] [a taka] [a taka]
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: Когато бившата се появи на хоризонта........
« Отговор #25 -: Август 16, 2006, 16:54:10 pm »
Не ми се е случвало, аи дано да не ми се случи, но както повечето те съветват най-добре е да му кажеш, че не ти е приятно така и ако той те обича толкова колкото ти и казва..би трябвало да си вземе поука и дане се променя за тази 1 седмица :)
Успех!!!

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: Когато бившата се появи на хоризонта........
« Отговор #26 -: Август 16, 2006, 19:41:45 pm »
Ами не ми се е случвало,но и да ми се случи,не мисля,че е нужно това да се превръща в чак такъв проблем.Никога не съм се страхувала от бивши,защото знам,че съм по-дбра от всяка друга и няма място за сравнения :> :> :>

всички си мислим че сме по добри от предната, но едно е да си мислим друго е да го знаем и да сме убедени
радвам се че ти го знаеш.........
моето предимство е в това че съм доста по голяма от нея, познавам го подълго и знам какво харесва и какво иска и мога да му дам това което тя не може (разбирайте секса) или по скоро не е искала и още не иска

D`Eva не съм пробвала да го зарежа точно тогава когато тя е тук, но идеята си я бива
ако следващия път пак започне със старата песен "ама вие може да сте приятелки , аз искам да я харесваш и да не се държиш така" ще пробвам да го видя колко време ще изкара
няма да му кажа в прав текст че го зарязвам но няма да му се обаждам няколко дни, пък да видим  [namigG]
пък и хората са казали че ако исакш да разбереш дали нещо е твое да го пуснеш на свобода а ако се върне, значи наистина е твое 

Точно това имах предвид :) да не му казваш нищо ..просто да го оставиш и по този начин да му дадеш време за размисъл.Часът на истината така да се каже :)

Неактивен D`Eva

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2208
  • Пол: Жена
  • Danger zone !!!
Re: Когато бившата се появи на хоризонта........
« Отговор #27 -: Август 16, 2006, 19:44:51 pm »
Не ми се е случвало, аи дано да не ми се случи, но както повечето те съветват най-добре е да му кажеш, че не ти е приятно така и ако той те обича толкова колкото ти и казва..би трябвало да си вземе поука и дане се променя за тази 1 седмица :)
Успех!!!
Тя май каза ,че му го е казала това ...колко пъти да му го казва ?

Неактивен icegirl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1231
  • Пол: Жена
  • Fire In The Ice!
Re: Когато бившата се появи на хоризонта........
« Отговор #28 -: Август 17, 2006, 09:28:10 am »
Не ми се е случвало, аи дано да не ми се случи, но както повечето те съветват най-добре е да му кажеш, че не ти е приятно така и ако той те обича толкова колкото ти и казва..би трябвало да си вземе поука и дане се променя за тази 1 седмица :)
Успех!!!
Тя май каза ,че му го е казала това ...колко пъти да му го казва ?

вярно е че съм му го казала, но вече имам чувството че разговорите не помагат, защото всеки път е едно и също
слеващият път ще го оставя да прави каквото иска пък да видим до къде ще стигне дори да се разкъсвам от яд и ревност
в една от темите четох че който обича трябва да е луд за да не ревнува поне малко и сам напълно съгласна с това обаче това на което се чудя е защо когато ми каже че излиза с някое момиче на кафе аз казвам добре след това ми се обади или ела вкъщи и не изпитвам нищо от рода на ревност или недоверие а като стане въпрос за нея и откачам
Imagination, life is your creation!

Неактивен SLaDuR

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 429
  • Пол: Мъж
  • Donde miras chica !?
Re: Когато бившата се появи на хоризонта........
« Отговор #29 -: Август 17, 2006, 22:51:40 pm »
Защо трябва да се появява Бивша? Нали е минало. Значи няма повод и да я споменаваш дори пред друго момиче , защото има някой дето се засягат,  :) а  иначе не ми се е случвало да се засичам с бивша  :)