Автор Тема: Виж,трябва да ти кажа......  (Прочетена 170 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SexY_koTenCe

  • Новак
  • *
  • Публикации: 11
  • Пол: Жена
Виж,трябва да ти кажа......
« -: Август 13, 2006, 18:19:54 pm »
Виж,трябва да ти кажа нещо и те моля да ме разбереш.Знам,че ме обичаш и че за мен живота си ще дадеш.И аз те обичам,но не по начина по който искаш ти - моята любов е само приятелска.Разбери,ти не си момчето на моите мечти!Знам,че ми беше опора в трудните дни,но не те обичах аз както желаеше ти!Слушай ме добре - ти оставаш моето момче,мой верен приятел в светлите и мрачни дни!Има още много купони на които ще сме заедно и по дяволите - нашето приятелство ще е трайно!Заедно всеки ден със теб ще бъдем ръка до ръка,на сватбите и след това!Доверието ми спечели още от първите дни на запознанството ни.Аз зная всичките ти тайни,а и моите също съм ти поверила.Обичам те и те моля - мой вепен приятел ти бъди.Знам,че скоро ще намериш момичето на своите мечти и че дълго ще се обичате и никой няма да ви раздели!Но помни - не ме забравяй ти.До сега не съм те лъгала а и едва ли за напред ще го направя,но те моля също да ми простиш ако с нещо съм те наранила!Знам,че ще си с мен всеки ден и аз ще бъда с теб!Във всеки един момент ще си помагаме и прегради помежду си няма да слагаме!Спомни си как със теб се запознахме,така и НЕЯ може някой ден да срещнеш ти,но сега те моля прости!Дано не съм те наранила с думите за любовта си - но,по дяволите,не мога да понасям нечестността си.Сега те моля - помогни ми да си върна обичта МУ,а аз ще ти помогна да намериш своето щастие,своята голяма любов,за да бъдещ щастлив,както аз съм с моето слънце!







AnD I knOw tHAt hE knoWs I`m unFaithFul And iT kiLLs hIm inSide to kNow tHAt I`m haPpy wiTh soMe otHEr guY....