Автор Тема: Изгубено щастие  (Прочетена 340 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SexY_koTenCe

  • Новак
  • *
  • Публикации: 11
  • Пол: Жена
Изгубено щастие
« -: Август 13, 2006, 17:52:48 pm »
Ето пак усещам празнота в душата си и това е защото ти ме остави.Дълго време се опитвах да се подготвя за това,защото знаех че този момент ще дойде рано или късно.Виж аз ще оцелея по някакъв начин,знам,че ще боли и ще пролея много сълзи,но така или иначе няма никакво спасение!Може би ако те помоля ти ще се върнеш,но аз не мога - ти не ми остави сили.Сега едва дишам и едва вървя напред защото ти пречупи душата ми.Усещах как малко по малко ти се отделяш от мен,но не мислех,че ше е толкова скоро.Моля те,прости за всички грешки и ако с нещо съм те наранила кажи!Моля те поне да бъда с теб само още един ден за да се върнем назад във времето.Спомни си за първата ни среща.Сякаш вчера бе това!В онези дни бяхме много щастливи,може би лятото помогна да се съберем.И от краткотраен флирт нашата връзка прерасна в нещои по-голямо.Не знам защо,нито как се влюбих в теб и ти започна да означаваш всичко за мен!Помня още първата целувка и красивата ни любов,макар да си тръгваш вече.За жалост казах някои неща от инат и от това,да им покажа че съм силна!Но вече хората не ме интересуват...и вече ти не ми вярваш.А преди си имахме доверие един на друг,но май вече няма начин друг,освен да се разделим и поне да си простим.Моля те,прости ми за казаните думи в онзи късен час и аз ще ти простя за изневерите.Знам,че те не са значели нищо за теб и искам да знаеш че думите,които казах бяха пълна лъжа!Преди често се влияех от слуховете,но сега,като не си до мен разбирам колко малко значат те.Всеки казва неща под въздействието на алкохола и после адски много съжалява за това!Нека поне това достигне до сърцето ти!Защото нима някой друг те е обичал някога така както те обичам аз?Знам,че си имал дълъг списък от жени,а дали някоя от тях е означавала нещо за теб?Надявам се поне мен да ме запомниш,защото знам че другите си ги въртял на пръста си.Но аз не съм като тях.Преди да те срещна и аз бях така - само разбивах сърца.Но ето че се разби погрешното сърце.И дълбоко съжалявам за това.Но....вече можеш да тръгваш,не ми останаха сили - не мога да те спра,макар силно да желая това!Дано намериш щастието си някъде,защото аз моето не мога.Аз вече го изгубих!.....То си тръгна с теб..... [sad3]







AnD I knOw tHAt hE knoWs I`m unFaithFul And iT kiLLs hIm inSide to kNow tHAt I`m haPpy wiTh soMe otHEr guY....

Anonimus

  • Гост
Re: Изгубено щастие
« Отговор #1 -: Август 17, 2006, 20:40:12 pm »
Здр,
Искам да ти кажа, че не е такъв начинът ;) да се самонавиваш , че за нищо не ставаш и че сте се разделили с тоя бивш приятел и вече... се е свършил света! Я се стегни горе главицата ;)  :> 2 дена ще те боли и си готова за нови подвизи ;) и следващ път внимавай, да не се опариш от грешките които си правила преди ;). Всъшност , ти се чуда защо го пишеш в форум по- добре го сподели с най-добрата ти приятелка , така да речем :) а в форума кой ще ти сачувства.