Автор Тема: кецове?!?  (Прочетена 3291 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен `Amy_Lee`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2417
  • Пол: Жена
Re: кецове?!?
« Отговор #45 -: Септември 21, 2006, 17:12:49 pm »
О чак сега виждам темата..
и аз нося кецове..само кецове..не знам защо..
едните ми са Черни в момента с жълта и оранжева връзка,другите са сиво и розово..
Не са само за ХЕКЪРИ и СКЕЙТЪРИ ... много хора дори които си слушкат тайно чалгичка (и не тайно) си ги носят..
(Позйорчета искам да кажа) .. Аз вече от около година нося.. имам и едни черно-бели..с бели връзки,но тях вече не ги нося... (:

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: кецове?!?
« Отговор #46 -: Септември 21, 2006, 21:01:11 pm »
не ми харесват, ужасни са ми :)

Неактивен ®©Petia®©

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 828
  • Пол: Жена
  • People always leave!
Re: кецове?!?
« Отговор #47 -: Септември 21, 2006, 22:15:50 pm »
не ми харесват, ужасни са ми :)
Ем..всеки си има мнение [namigG]
http://www.fieggen.com/shoelace/lacingmethods.htm

Може да ви хареса това  :)
Леле..мерси мн..до сега си оправях връзките по един много готин начин..мн мерси че даде линка..са кецовете са по-яки [lol] [lol] [lol]

Неактивен srebarna_liliq

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1712
Re: кецове?!?
« Отговор #48 -: Септември 28, 2006, 11:25:11 am »
http://www.fieggen.com/shoelace/lacingmethods.htm

Може да ви хареса това  :)
супер са 10Х  :)

аз искам да си купа на глоб,ама наще не щат да ми земат  [evil] събрах 60лв. и сега ми трябват още толкова за едни много яки кецки на глоб,ама нз от къде ще събера  [crying] [crying] [crying] [crying] [crying]

Неактивен ®©Petia®©

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 828
  • Пол: Жена
  • People always leave!
Re: кецове?!?
« Отговор #49 -: Септември 28, 2006, 12:14:24 pm »
И аз исках на глоб...ама..Но не се отчаиваи [namigggggg] има по-хубави кецове от тези на глоб и са мн мн по-евтини [rolleyes] така че по-весело [namigggggg]

Неактивен srebarna_liliq

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1712
Re: кецове?!?
« Отговор #50 -: Септември 28, 2006, 20:02:56 pm »
дамммм ама аз съм инат и докато не си ги купа няма да мирна  :p та събрах вече 70лв  :p обаче има още многооооооо да събираммм   [evil]

Неактивен Kronshtad

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 145
  • Пол: Мъж
  • Льохман
Re: кецове?!?
« Отговор #51 -: Септември 28, 2006, 20:09:47 pm »
На това ли се вика вече кецове? И са станали култов моден аксесоар? Брех [lol]
sms:
от: Годо
Извинете господа, ще закъснея

Неактивен BeB4eTo

  • Новак
  • *
  • Публикации: 30
  • Пол: Жена
  • BeB4o
Re: кецове?!?
« Отговор #52 -: Септември 28, 2006, 20:27:30 pm »
Адски удобни са :) И зината си джиткам с тях и не ми е студено, както например с маратонки :) Мания огромна от вече 2 години ;) В момента нося едни на Globe. Не съжалявам и за парите който додох ( а те не са малко)  нито за нищо  [lol]

Неактивен srebarna_liliq

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1712
Re: кецове?!?
« Отговор #53 -: Септември 28, 2006, 21:12:55 pm »
Адски удобни са :) И зината си джиткам с тях и не ми е студено, както например с маратонки :) Мания огромна от вече 2 години ;) В момента нося едни на Globe. Не съжалявам и за парите който додох ( а те не са малко)  нито за нищо  [lol]
и аз искам на  Globe ама наще не искат да ми купат и се скарахме жестоко!!!  [crying] [crying] [crying] [crying] [crying] [crying] [crying] [crying] [crying]

Неактивен BeB4eTo

  • Новак
  • *
  • Публикации: 30
  • Пол: Жена
  • BeB4o
Re: кецове?!?
« Отговор #54 -: Септември 29, 2006, 00:11:21 am »
Адски удобни са :) И зината си джиткам с тях и не ми е студено, както например с маратонки :) Мания огромна от вече 2 години ;) В момента нося едни на Globe. Не съжалявам и за парите който додох ( а те не са малко)  нито за нищо  [lol]
и аз искам на  Globe ама наще не искат да ми купат и се скарахме жестоко!!!  [crying] [crying] [crying] [crying] [crying] [crying] [crying] [crying] [crying]
Е защо така? Те ваще не разбират. Кажи им, че това са едни от най- качествените кецки ( което си е точно така) и ги замъкни в някой представителен магазин на марката  :p

Неактивен srebarna_liliq

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1712
Re: кецове?!?
« Отговор #55 -: Септември 29, 2006, 09:07:59 am »
Адски удобни са :) И зината си джиткам с тях и не ми е студено, както например с маратонки :) Мания огромна от вече 2 години ;) В момента нося едни на Globe. Не съжалявам и за парите който додох ( а те не са малко)  нито за нищо  [lol]
и аз искам на  Globe ама наще не искат да ми купат и се скарахме жестоко!!!  [crying] [crying] [crying] [crying] [crying] [crying] [crying] [crying] [crying]
Е защо така? Те ваще не разбират. Кажи им, че това са едни от най- качествените кецки ( което си е точно така) и ги замъкни в някой представителен магазин на марката  :p
де да беше толко лесно  [reevvv] майка ми е инат и няма начин да стане толко лесно! [crying] [crying][crying]

Неактивен ®©Petia®©

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 828
  • Пол: Жена
  • People always leave!
Re: кецове?!?
« Отговор #56 -: Септември 29, 2006, 10:37:39 am »
Еее..недей така де [saddd]
Аз като гледам ти бързо си събираш пари и предполагам че скоро ще си събереш самичка..и тогава ще ти е по-готино защото ще знаеш че парите са си твои и т.н. [pleeeez] не се отчайваи така..ако те не искат да ти купят ти ще си ги купиш [namigggggg] а и помоли баби,дядовци..за малко пари и така даже по-бързо ще си събереш [biggrin] Надявам се скоро ще си ги купиш..стискам ти палци [pleeeez]

Неактивен srebarna_liliq

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1712
Re: кецове?!?
« Отговор #57 -: Септември 29, 2006, 10:39:28 am »
Еее..недей така де [saddd]
Аз като гледам ти бързо си събираш пари и предполагам че скоро ще си събереш самичка..и тогава ще ти е по-готино защото ще знаеш че парите са си твои и т.н. [pleeeez] не се отчайваи така..ако те не искат да ти купят ти ще си ги купиш [namigggggg] а и помоли баби,дядовци..за малко пари и така даже по-бързо ще си събереш [biggrin] Надявам се скоро ще си ги купиш..стискам ти палци [pleeeez]

мерси  [shame] и аз се надявам  [namigG]

Неактивен ^FReaK^

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 67
  • Пол: Жена
Re: кецове?!?
« Отговор #58 -: Октомври 01, 2006, 22:09:24 pm »
оооооо кецове! Най-удобното нещо, което съм обувала някога!! Едвам навих наще да си купя но успях и след като рабраха колко са читави и си заслужават парите изобщо не се противиха да си купя нови а и си бях събрала пари и сега се радвам на едни черни на Etnies [heart__]
There's no justice,there's no piece,there's no freedom FUCK POLICE!

Неактивен srebarna_liliq

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1712
Re: кецове?!?
« Отговор #59 -: Октомври 01, 2006, 22:24:23 pm »
оооооо кецове! Най-удобното нещо, което съм обувала някога!! Едвам навих наще да си купя но успях и след като рабраха колко са читави и си заслужават парите изобщо не се противиха да си купя нови а и си бях събрала пари и сега се радвам на едни черни на Etnies [heart__]
Супер  :) а наще не щат да ме спонсорират  [confused] радвам се поне че ти моес да си ги купиш  :)