Автор Тема: Отношението ви с класа?  (Прочетена 3433 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #15 -: Август 18, 2006, 23:45:51 pm »
Ние сме 20 момичета на 4 момчета.И сме се събрали все едни такива характери...Имаме често проблеми и често се водяд споове,но когато става дума за класа като цяло сме задружни...подкрепяме се...но определено има по-хубави клаове от моя... [shame]

И ние сме така..  20 момченца имаме :) Пълни идиоти,ама с момичетата се разбирам,слава богу !!!  [inlovee]

Неактивен gospojica_Lubov

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 872
  • Пол: Жена
  • Only God Can Judge Me
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #16 -: Август 22, 2006, 13:55:13 pm »
Ние сме 24 човечета, но вероятно тази година ще сме по - малко ... миналата бяхме 14 момичета и 10 момчета.
Аз се разбирам добре с всички ... не ми харесват 4 момичета ... тях никои от класа не ги харесва.
Иначе останалите сме задружни  :p [lol]
Не за вражда - за обич съм родена!

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #17 -: Август 24, 2006, 00:57:46 am »
Странен клас бяхме [lol] Приеха 26, завършихме 11  [confused]
В 8-ми клас  :arrow:разделени на 3 групички... тъпи, по-тъпи и най-тъпи :toofunny:
В 9-ти  :arrow:на момичета и момчета
В 10-ти  :arrow:се бяхме отцепили на групите, както бяхме по специалности
В 11-ти :arrow: заедно бягахме от час целия клас заедно цели 3 месеца почти не стъпвахме...тоест всеки час има по 3-ма и тези трима се сменят по различните предмети... но тези 3 месеца веднъж не сме се събрали повече от 3-ма човека в клас, всички бяха вдигнали ръце от нас..то и голямото ни у-ще..общо 5 класа [lol] но все ние за всичко бяхме виновни [oops] [evil]
В 12-ти вече разбрахме, че не остана време и така се заобичахме [inlovee] знаехме си и кътните зъби...да де... все пак бяхме само 11 човека. Всеки знаеше на останалите и болките, и радостите,и интиргите,и проблеми със семейство, пари, гаджета.... И понеже бяхме от различни градове събота и неделя хващахме пътя на някъде. Един казва айде в Плевен и тръгваме..другата седмица, накой казва ходи ми се във Варна и тръгваме...на някой му се пие кафе в Търново? нямам проблем отиваме в Търново...Лелеее, колко яко беше...Навсякъде бяхме заедно.. на кафе...на кръчма...на парти...на излет...на хижа ...ееех клас мечта бяхме....истории много имам, най-невероятните спомени за тези 5 год [inlovee]  [oops] [oops]даже и щяха да ни изключват целия клас наведнъж, но ни се размина [shame] за което пък наказаха класния ни и го свалиха от поста [confused] и ни сложиха за класна едно радио [evil]
             И НИЕ НЕ ПРОСТО ВЛИЗАХМЕ В ЕДНИ И СЪЩИ ЧАСОВЕ..5 ГОДИНИ ЖИВЯХМЕ ЗАЕДНО [inlovee]

И най-много ме радва факта, че и до днес не спираме да се търсим и адски много си се обичаме [inlovee] [inlovee] еех как ми липсват моите душички... [confused]
« Последна редакция: Август 24, 2006, 01:06:51 am от TallyWeijl »

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #18 -: Август 24, 2006, 15:41:46 pm »
 :)Ей мила,колко хубаво звучи всичко това [inlovee]
Харесвам си класа...дори понякога да ми се струва,че всички ме дразнят...но иначе ....определено момичетата и момчетата не сме особенно близки ,но според мен това ще се промени отминавайки евентуални им пубертет [lol]инче всички са сладурчета...когато ходим всичките момичета на кафе е голям купон...клюки [lol]лигавене,смях...и сега много ми липсват [shame]
остават ни 2 години заедно [inlovee]и съм сигурна,че на бала всичко ще е прекрасно [inlovee]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен slunce

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3277
  • Пол: Жена
  • ~Сърцето вижда преди очите~
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #19 -: Август 31, 2006, 21:11:38 pm »
аЗ ги обичам
те са моето семейство
Понякога деленето на групи не го одобрявам...
Но друг път сме толкова задружни.......
Ооооо толкова си ги обичам
Как ще ми липсват догодина като кандидатствам за Пловдив [confused]
Заедно можем да дигнем цялото училище [lol]
Ние сме ''а'' клас
Винаги сме били и такива ще ни запомнят

Казвали са ни много неща,че сме свине,простаци,разглезени богаташчета,умни,но лоши,че сме били прехвалени...
Наказвали са ни
Искха да ни гонят
А и не колкко учители сменихме,защото не ни харесват
Накрая всички вдигнаха ръце от нас  [lol]
Е сега сме си ''а'' клас и такива ще си останем  :)


Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете...

Неактивен edin_zabraven_mig

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 167
  • Пол: Жена
  • Трябва да се хвърлиш,за да провериш имаш ли криле!
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #20 -: Септември 18, 2006, 18:49:44 pm »
А ние сме 9 момичета и 17 момчета. От момичетата не се разбирам с 1-2. При нас пък има деление на готини и люхи :)) Е освен тез 2те момичета и още 2 момчета всички други сме люхи. И понеже съм със синя коса и слушам метъл постоянно ми се подиграват ;( Това разбира се ме изстрелва при "люхите". Досущ като онези комедийки в училищата ;) Иначе със всички други се разбирам перфектно. Дори и със т.нар "зубъри". Много се обичаме. И ние сме постоянно заедно. Понеже съм една от най-дребничките отначалото ме беше много срам, но моите съученици успяха да ме предразположат. Отначалото се чувствах като детето в класа, защото изглеждам по-малка, но моите съученици си ме възприемат такава. Дори в началото ми беше малко гадно като ме наричаха "Детски свят", но веднъж понеже се застъпих за едно момиче от нашия клас, което момчетата обиждаха понеже било осиновено и имало доброкачествен тумор на коляното ... Тогава сякаш всички започнаха изведнъж да ме уважават и започнаха да правят комплименти на моята нова приятелка :) Дори спряха да ме наричат "Детски свят". Сега съм "Бебето Философ" :)))

Аз тихо, потайно, съм седнала
в скута на свойта съдба.
Ръце към нея протегнала,
чакам я, търся я с гняв,
но този гняв е мълчание,
което капка по капка тече,
но по-скоро отчаяние,
на едно малко, страхливо дете!

Неактивен VLADISLAVA

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 426
  • Пол: Жена
  • NeveR Be The SamE aGaIn
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #21 -: Октомври 28, 2006, 15:02:55 pm »
Aми аз се разбирам много добре почти със всички,имаме си кавги, но не може всичко да е perfect обичам си много класа и изобщо не искам да се разделяме [inlovee]
Не прошу я ничего, пусть,
Что когда-то счастливa я былa,
Измотала душу мне грусть.
Ждать тебя уж больше нет сил.
Ты поверишь, я б других не замечалa лиц?
Live Your Life And Feel Free To Follow Your Dreams :)

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #22 -: Ноември 25, 2006, 15:35:15 pm »
Ооо0о0о и ние отначало бяхме адски разделени... Зубъри и незубъри, пушачи и непушачи.. Сега вече сме по-добре.. Пак има групички, но разделението не се усеща много.. А ако има такова то идва от отделни индивиди... Всяка година се увеличаваме пушачите  [lol] и всяко междучасие долу на трафа  [lol] Даже и непушачите идват с нас, щото им е тъпо иначе :p ...  [lol]

Даам...  [lol] в края на 9 и началото на 10 клас бяхме май доста зле... "Колектив" бяхме единствено, когато правихме лоши работи / примерно да избягаме целия клас [lol] /. После постепенно всички деградираха и стана по-весело и сплотено  [lol] Останаха само още някои за разваляне  :p :)

Неактивен Kronshtad

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 145
  • Пол: Мъж
  • Льохман
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #23 -: Ноември 29, 2006, 20:52:31 pm »
Ми имах си приказка с 5-6 души, после като завършвахме всички много се заобичахме, почнахме да се мъкнем в неподозирани конфигурации и да се чифтосваме в още по-неочаквани конфигурации... Сега пак поддържам връзка само с ония 5-6 души [lol]
sms:
от: Годо
Извинете господа, ще закъснея

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #24 -: Ноември 30, 2007, 20:56:48 pm »
Бяхме си 20 момичета с 6 момчета и продължаваме да си бъдем :) И вероятно и до 12-ти клас ще сме си в същия колектив :) Вече трета година сме заедно и сме супер..В нашата компания сме 8момичета и 4-5 момчета :) И точно ей тази групичка винаги е набедена за всичко,което става ( не че не го правим ние де  [lol] ) Винаги ние ядосваме учителите и заради нас викат директора  [lol] Заради нас казват на класа,че е невъзможен  [lol] Но стане ли нещо,никога никой не натопява виновника и всеки си мълчи.. Иначе горко му  [lol] :>
А отидем ли на екскурзия.. Майко,мила.. какво става тогава , просто не е истина... ;))
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен grozotia

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 253
  • Пол: Жена
  • This strange machinery is keeping U from seeing me
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #25 -: Декември 02, 2007, 03:19:36 am »
там, където има повече от 3 момичета - нема пълна хармония, но пък хаоса крепи света - бой, скубане и скандали и сняг на парцали  [lol]
..на една дълга и красива почивка..

Неактивен radit0

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #26 -: Декември 02, 2007, 16:24:17 pm »
еми разбирам се с класа ми,но понякога явно сме доста изнервени и си повишаваме тон и се зьбим за наи малкото и е доста дразнещо но се приживява... :)
Не е важно да получиш това, което цениш, а да оцениш това, което получаваш!!

Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #27 -: Декември 02, 2007, 16:57:33 pm »
Чак сега, в 12-ти клас започнахме да се обичаме...странно, но тази година всички лоши емоции, всякаква "спортна злоба" и скандали ги няма! Просто е невероятно...всеки осъзнава, че идва краят и повече едва ли животът ще ни събере отново в цял състав...сега ни е много хубаво, чувствам всички много близки, истински приятели!  [inlovee]
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда


Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #28 -: Декември 02, 2007, 18:02:06 pm »
Ех, ще ми липсват и глупостите, и споровете, и хубавите преживявания. :)
И на мен  [crying]

еми разбирам се с класа ми,но понякога явно сме доста изнервени и си повишаваме тон и се зьбим за наи малкото и е доста дразнещо но се приживява... :)
Ние винаги си повишаваме тон - всеки си отстоява мнението, но разговорите ни (в повечето случаи) са наистина пълноценни.
По котролни винаги с и помагаме. направо ги правим "общи" контролни  [lol]
Отстрани ако ни видите никога няма да познаете, че сме задружен клас - викаме си, псуваме се.  [lol] Нормални обръщения за класа са "к*рво" и "прасе", "тъпак" и т.н. Но вече значението им се е изменило до такава степен, че са си просто думи, с които се обръщаме един към друг  [lol] За всички е мн странно, но ние си ги обичаме.
В класа си наистистина се чувствам заобиколена от трезво мислещи и разумни хора, от приятели  [inlovee]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #29 -: Декември 03, 2007, 00:43:46 am »
амм доста тъпо... само групички  [confused]
« Последна редакция: Декември 05, 2007, 07:48:50 am от SkitnicaVmoretO »
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.