Автор Тема: Отношението ви с класа?  (Прочетена 3430 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Отношението ви с класа?
« -: Август 11, 2006, 01:09:37 am »
Какво е отношението ви с класа? Понасяте ли се с останалите или не? Аз само с 1-2 момчета не се понасям... с другите се разбирам криво-ляво  :) А с момичетата нямам никакви проблеми и без това сме само 4 как няма да се понасяме  [lol]








Неактивен FALLEN

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3585
  • Пол: Жена
  • Моля те,спаси ме...От самата мен...Спаси ме...
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #1 -: Август 11, 2006, 22:51:04 pm »
Ох,не ме питай мен първата година...
Не ме харесваха,защото не исках да бягам от часовете и колкото нескромно да звучи,учителте ме харесваха,защото не се обаждах без да трябва,и бях кротка.Те се дразнеха от това...
Лепели са ми дъвки по косата,местили са ме със стола,само и само да избягам,въпреки това аз не бягам...
Всичко отмина..сега вече не се караме,понасяме се,стнахме малко по-задружни...Ние сме 19 момичета и 7 момчета...питате ли ги нашите... [lol]
Сега всички сме си заедно,не се делим както преди...беше ад в началото,ама сега порастнахме явно [lol] :)
Не ме мрази! Аз достатъчно се мразя!
Сякаш чувствата сега не са модерни...
Но ден след ден не можах да си докажа,
че те мразя и пак те обичам неймоверно...

 
И аз бавно изчезвам...
Изчезнах...
Но ти във мен остана!...

Неактивен Ellectra

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Жена
  • It'S mY lifE!
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #2 -: Август 11, 2006, 23:36:42 pm »
Ние за първа година бяхме този клас..и сме 20 момичета и 7 момчета [lol] Първият срок беше един кошмар..разделени на лагери, интриги, скандали.Няма да си забравя един понеделник в час на класа(4-ти час) едни скандали едно чудо..но това не притихва само за този час..и 5-ти час преминава в скандал и 6-ти час имаме при класната и скандала продължава...жената се ошашави, не знаеше какво да направи, за да ни успокои.Но това се дължеше на факта, че почти целия клас сме индивидуални и различни..е в крайна сметка успяхме да преодолеем различията.Втория срок се сближихме..преди като имахме свободен и в кафето сме пръснати по сепаретата, а накрая се събирахме всички.Щом стигнахме до там сега лятната ваканция да се търсим по GSM-и и чатове, за да си направим една среща...и в крайна сметка всички, които бяхме в града се събрахме и отидохме на пицария [lol]
Но понякога ще се връщам в реалното,
ще те търся незрима в нощта,
ще се спъвам и ще падам понякога...
и ще плача... но пак ще вървя...!

Неактивен ^Poison_kiss^

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 413
  • Пол: Жена
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #3 -: Август 12, 2006, 00:04:32 am »
Общо взето с всички се понасяме, н опонякога има и моменти в които се караме.

Отмъщението не връща загубеното.

Неактивен ®©Petia®©

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 828
  • Пол: Жена
  • People always leave!
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #4 -: Август 12, 2006, 09:10:53 am »
A с всички се разбирам,нямам никакви проблеми [lol] Но най-добре се разбирам с още шест момичета,но и с всички останали съм ОК :)

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #5 -: Август 12, 2006, 09:34:30 am »
Ооо0о0о и ние отначало бяхме адски разделени... Зубъри и незубъри, пушачи и непушачи.. Сега вече сме по-добре.. Пак има групички, но разделението не се усеща много.. А ако има такова то идва от отделни индивиди... Всяка година се увеличаваме пушачите  [lol] и всяко междучасие долу на трафа  [lol] Даже и непушачите идват с нас, щото им е тъпо иначе :p ...  [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #6 -: Август 12, 2006, 16:14:19 pm »
Тази година за пръв път бях с тоя клас.. 20 момичета сме и 6 момчета ;) Честно казано... всички се опознахме много бързо и още преди коледната ваканция всички си бяхме много близки..За отрицателно време се сближихме..Няма чак такова голямо разделение..честно казано ..всички сме много задружни и не се делим на групички много много .. има само около 4-5 човека,които са си заедно..те никога никъде не идват с другите.. Но да си призная.. не ни и трябват много  [lol]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

need_for_love

  • Гост
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #7 -: Август 12, 2006, 20:55:28 pm »
На мен пък ми предстои да съм в нов клас и малко се притеснявам дали ще се харесаме [confused]

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #8 -: Август 12, 2006, 20:57:22 pm »
На мен пък ми предстои да съм в нов клас и малко се притеснявам дали ще се харесаме [confused]

Нямате избор  [namigggg] Ще сте заедно 5 години! По-добре е да се харесате  [lol]
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #9 -: Август 14, 2006, 10:47:40 am »
Може да се каже, че всички се разбираме и сме доста задружен клас, е разбира се има и моменти в който се караме по малко, но то не може и без това :) :) :) :)

Неактивен iani4ka

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 685
  • Пол: Жена
  • ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #10 -: Август 14, 2006, 12:04:49 pm »
Хах, ние бяхме 31 човека. С към 20 съм от първи клас, останалите дойдоха след седми. Когато бяхме по-малки постоянно се деляхме. Но като наближи да завършваме страшно се сближихме.. Дори сега след като всичко свърши се събираме през ден и не можем да се разделим..


Look into my eyes - you will see
What you mean to me
Search your heart - search your soul
And when you find me there you'll search no more

Неактивен angel_of_darkness

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 324
  • Пол: Жена
  • NoW iS yOuR TuRn... To CrY!
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #11 -: Август 16, 2006, 00:42:42 am »
Ох...с думи не мога да опиша моя клас! [inlovee]Ние сме 11 момичета и 15 момчета. Вече сме една година заедно. Отначало бях доста резервирана, мислех си колко ли надути ще са момичетата, какви ли олигофрени ще са момчетата... А какво се оказа. Няма делене на групи, всички сме заедно. Разбираме се много добре.Всички са много точни.Е, наистина спорове и скандали не липсват, но като цяло много се поддържаме.Класния ни също е страхотен! Абе въобщеее не смея да се оплача... Само стискам палци и през оставащите ни 4 години заедно да си останем така задружни! :)

Неактивен Gerry{}

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #12 -: Август 18, 2006, 10:57:13 am »
Ние сме 23 момичета и 3 момчета и се разбираме,задружни сме.Разбира се понякога се караме обаче не може без това

Неактивен FOD

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 72
  • Пол: Жена
  • Нямам Слънце,нито Луна.Това е моята съдба...
    • The seven kingdoms
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #13 -: Август 18, 2006, 12:36:18 pm »
Ние сме 20 момичета на 4 момчета.И сме се събрали все едни такива характери...Имаме често проблеми и често се водяд споове,но когато става дума за класа като цяло сме задружни...подкрепяме се...но определено има по-хубави клаове от моя... [shame]

Неактивен balrog

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3331
  • Пол: Мъж
Re: Отношението ви с класа?
« Отговор #14 -: Август 18, 2006, 15:04:55 pm »
Бяха и сега са отлични. Бяхме 26 момчета - коч-компания, но пък беше весело...