Автор Тема: Viber вече е достъпен в българския Marketplace за Windows Phone  (Прочетена 1001 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

• Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • Публикации: 8550
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!

Приложението Viber, което заедно с WhatsApp може да намали разходите ви за SMS-и, вече е достъпно и в Marketplace за смартфоните с Windows Phone.

Viber за Windows Phone ви позволява да изпращате безплатни съобщения и да звъните на контактите ви, които също ползват приложението. За целта е необходимо да имате връзка с интернет - през 3G или напълно безплатно през Wi-Fi. Към момента можете единствено да комуникирате със съобщения, но скоро Viber ще бъде ъпдейтнат и ще бъде добавена и възможността за гласови разговори, обещават създателите му.

По някаква странна причина Viber не е откриваемо от търсачката на Marketplace на телефона, но можете да го видите в уеб версията на магазина тук --> http://www.windowsphone.com/bg-BG/apps/f4631757-d1f6-4727-bd65-e6bc6c8e35da и да си го изпратите към телефона като линк, от който да го изтеглите.

източник: nixanbal.com

« Последна редакция: Май 08, 2012, 21:52:15 pm от Don_NUTSO »

Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.