Автор Тема: Моята България  (Прочетена 4689 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Моята България
« Отговор #15 -: Март 05, 2006, 22:21:36 pm »
Това е стара история като света.Много истинска и много наша.Който я знае,няма как да не се гордее с родината си.Може би от нея идва извода,че българите обичаме Родината си,а не обичаме страната си. [molitva]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен ani4kavt

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Моята България
« Отговор #16 -: Април 30, 2011, 14:51:48 pm »
Присъединявам се към всички които са писали за нашата прекрасна страна. Страна в която има четири сезона, море и планини !!! Често влизам в  Триваго и разглеждам снимки от Велико Търново, добавени от потребители, които освен фотографии, са написали и мнения за посетени от тях места, не само от моя роден град, но и в цяла България. :)

Неактивен Attention

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 981
  • Пол: Жена
  • ... amor vincit omnia
Re: Моята България
« Отговор #17 -: Януари 04, 2012, 14:30:09 pm »
България си е България. Имах щастието да обиколя доста страни и дори, когато се върнах от Америка България ми се струваше мрачна и грозна.. но всичко това отмина с времето, а България е чудесна страна - красива и горда. Жалко, че не го оценяваме и я мърсим, и бягаме далече... и..и.. и
Would you die for the one you love?

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Моята България
« Отговор #18 -: Май 08, 2012, 20:21:17 pm »
С какво е горда ? (в последно време)
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.