Автор Тема: Седем часа разлика  (Прочетена 783 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

• Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • Публикации: 8550
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Седем часа разлика
« -: Септември 26, 2011, 14:31:44 pm »

Власт, корупция и любов между Ню Йорк и София очакват зрителите на bTV от есента, когато тръгва новият сериал на телевизията "Седем часа разлика”. Абсолютно всеки герой е вдъхновен от реален персонаж, като съдбите на всички са свързани помежду си. Засегнати са хора от всички социални категории и поколения емигранти, заяви в студиото на "Тази сутрин” Любен Дилов-син, който е един от главните сценаристи на поредицата. 

"Мнозина от героите ни в Америка плюят по България, но тя е винаги в тях. Има го вътрешният конфликт и мъка по място, което са напуснали. Не са станали американци, никога няма и да станат”, разказа на свой ред Милена Фучеджиева, също главен сценарист на сериала, която от личен опит знае какво значи да си на "седем часа разлика”.

"Сериалът е семейна сага, въпреки криминалните елементи. В основата са личните отношения.  Почти няма българско семейство, което да няма близък, който да живее постоянно в чужбина. И докато ние получаваме достатъчно известия за материалното им състояние, тоест снимки пред автомобили, вили, пред служебния офис и т.н., какво се случва в душите им малко знаем”, заяви още Дилов-син. Той подчерта, че историята е доста фабулна и пропускането на дори един епизод ще е проблем за улавянето на детайлите около всяка история.

Сред героите на поредицата има висш съдия, руски мафиот и собственик на българско заведение в Америка, млад и неподкупен прокурор, емблематичен бизнесмен. Героинята на Ваня Цветкова – Таня Стоева, например, е корумпиран съдия с голямо влияние и има връзки с подземния свят. Дъщеря й обаче става гадже със сина на журналистка, която я разследва. Децата не знаят, че има конфликт между родителите и че те ще застанат между тях.

"Седем часа разлика” стартира през есента, като вече са заснети почти половината епизоди.

Нов български сериал тръгва от есента по bTV. "Седем часа разлика" ще ви изненада със заплетените истории, вдъхновени от действителни случаи в днешно време.

Действието се развива със седем часа разлика в София и в Ню Йорк. Там живеят две български семейства, чийто живот се върти около престъплението и наказанието. 

Снимките на "Седем часа разлика" вече са в ход. Ваня Цветкова е поканена за главната роля на жена, която има власт, но е принудена да прави тежки избори в личния и професионалния си живот.

btv.bg

« Последна редакция: Септември 26, 2011, 14:34:47 pm от Don_NUTSO »

Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Qween of the black hearts

• Master of disaster
  • Публикации: 4186
Re: Седем часа разлика
« Отговор #1 -: Октомври 06, 2011, 10:56:03 am »
никак не е лошо сериалчето и доста близо до реалността

Неактивен Don_NUTSO

• Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • Публикации: 8550
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Седем часа разлика
« Отговор #2 -: Февруари 24, 2012, 19:04:11 pm »
на 3-ти март започва втори сезон :)
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.