Автор Тема: Под прикритие  (Прочетена 2940 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Под прикритие
« -: Юни 05, 2011, 21:29:17 pm »




„Под прикритие“ е български криминален драматичен сериал на БНТ, чиито снимки започват през март 2011 година. Сериалът е проект на продуцентска компания „СИА" ЕАД и Студио „Екран" с продуценти Димитър Митовски и Димитър Гочев. „Под прикритие“ ще се излъчва в праймтайма на БНТ, като първият сезон е от 12 епизода. В главните роли зрителите на националната телевизия ще видят звездите на българското кино и театър Захари Бахаров, Владимир Пенев и Михаил Билалов, както и две нови лица, които екранът на БНТ има амбиция да превърне в звезди - Ивайло Захариев и Ирена Милянкова. Режисьори на лентата са Димитър Митовски, Димитър Гочев и Виктор Божинов. Екипът от сценаристи е от 7 човека и техен консултант е журналистът от „24 часа" Слави Ангелов.



Цитат

В главната роля на внедрен в престъпна организация полицай ще бъде младият Ивайло Захариев. Групировката се ръководи от бизнесмен (Михаил Билалов), в чиято съпруга (Ирена Милянкова) агентът под прикритие се влюбва. За нея това ще бъде дебютна роля, след като досега тя се е изявявала на модния подиум.

В сериала участват още Захари Бахаров ("Дзифт") като дясната ръка на престъпния лидер и Христо Мутафчиев, чиято роля остана тайна. Възстановилият се след инсулт актьор подсказа, че с образа си той "ще надникне в душевността на човек, постоянно сблъскващ с престъпността". "От другите ще е криминалната драма, а от мен любовните изстрели", пошегува се Мутафчиев.

Митовски уточни, че въпреки екшън моментите в "Под прикритие" ще има много психологизъм. Сериалът няма да документира престъпността, а съдбите на хората около нея.

Специално за "Дневник" Захари Бахаров каза, че "Под прикритие" ще представи нещо конкретно и познаваемо. "Успехът на сериалите е, че те се приближават до мястото, на което са правени. Хората гледат нещо, което говори на техния език, изглежда им познато, случва се в тяхната държава, в техния град." Историите в криминалната поредица са вдъхновени от истински събития.

http://www.dnevnik.bg/dnevnikplus/2011/02/17/1046071_pod_prikritie_-_bnt_puska_prez_april_bulgarski/

« Последна редакция: Юни 20, 2011, 18:27:50 pm от Don_NUTSO »







Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Под прикритие
« Отговор #1 -: Юни 05, 2011, 21:31:56 pm »
Звезда от „Октопод“ влиза в „Под прикритие“, БНТ бие bTV



Над половин милион гледаха „Под прикритие” по БНТ

Криминалната драма отново „отстреля” конкуренцията

По предварителни данни  над половин милион зрители са гледали „Под прикритие” в неделната вечер. Рейтингът на крими драмата  в часовия пояс от 21:20 до 22:20 е 7,3 %, а делът от аудиторията 20,8 %. При младата аудитория БНТ е постигнала рейтинг 6,1 % (18-49), а при активната 6,8 % (25-54). Данните ясно отчитат, че БНТ е изпреварила основните си конкуренти, които в същия слот имат рейтинг съответно 6,6 % за БТВ и 3,9 за Нова тв.

Новините за „Под прикритие” продължават. Микеле Плачидо най- вероятно ще се включи в антимафия войната на „Под прикритие”. Вече се водят преговори със звездата на „Октопод” за участие в хитовия сериал на БНТ. Филмът  събра нови почитатели на  Празника на българското кино в Рим, в специалната вечер посветена на новите филмови проекти на БНТ.

Голям интерес проявиха едни от най-големите италиански продуценти Марио Скуиланте и Масимо Теранова. Звездите на първия сезонен сериал на БНТ стъпиха на територията на хита в жанра – „Октопод”. Почитатели на „Под прикритие” дойдоха в римския Дом на киното специално за да се запознаят отблизо с любимите си герои.

Екслузивно пред БНТ в Рим Димитър Митовски каза: „Разработваме втория сезон. Мислим да разширим сюжета, ще се включи Интерпол и българската мафия в Европа.”
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Под прикритие
« Отговор #2 -: Юни 06, 2011, 10:11:42 am »
Страшно е сериалчето много добро

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Под прикритие
« Отговор #3 -: Юни 06, 2011, 17:06:57 pm »
Крайно време беше българското кино да се раздвижи :)
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Arinna

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2999
  • Пол: Жена
  • You can revive me again, only if you'll try it...
    • http://uk.youtube.com/user/Arinna171982
Re: Под прикритие
« Отговор #4 -: Февруари 22, 2012, 11:44:06 am »
Хубаво българско крими. :)
The memory of this still reminds        me
                 Stars in your eyes
                Did you take the time to realize?...

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Под прикритие
« Отговор #5 -: Февруари 24, 2012, 19:03:39 pm »
А Микеле Плачидо участва ли, че нещо май не го помня :) ?
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.