Автор Тема: Hell's Kitchen  (Прочетена 550 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Qween of the black hearts

• Master of disaster
  • Публикации: 4186
Hell's Kitchen
« -: Август 29, 2011, 11:26:48 am »
Какво ще кажете за това предаване?

За тези които не са го гледали от него и още едно се появи българското Lord of the chefs.

а на мен много ми допада макар че Рамзи бая крещи, наистина ми е интересно. Доста рецепти съм попила от там.

Той е главният готвач Гордън Рамзи, чиято цел е да подложи на нечовешки изпитания 16 готвачи аматьори, 16 невинни жертви … в най-гледаното риалити състезание на Америка – „Кухнята на ада”.
Всеки състезател трябва да покаже най-доброто, на което е способен под безкомпромисният и взискателен поглед на кулинарния експерт Рамзи, който не хаби средства и думи.
Наградата е петзвезден ресторант в центъра на Ню Йорк, и заплата от 250 000 долара годишно. Унижение, срам, напрежение, стрес! Кой ще оцелее? Кой ще успее да премине през най-горещите кръгове на ада, да покаже своите кулинарни умения при екстремни обстоятелства и под сипещите се гневни обиди на строгия надзирател Гордън Рамзи!

Е слушам за мнения и коментари

П.П. Информацията е за последния сезон

« Последна редакция: Август 29, 2011, 11:37:36 am от Qween of the black hearts »

Неактивен Don_NUTSO

• Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • Публикации: 8550
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Hell's Kitchen
« Отговор #1 -: Септември 04, 2011, 10:52:39 am »
не съм го засичал, но изглежда ми интересно :)
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.