Автор Тема: Забавни странности  (Прочетена 2815 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Забавни странности
« -: Април 17, 2011, 21:10:03 pm »
Изглежда, че ние хората не сме толкова различни и в странностите си. Попитахме няколко човека за техните странности и ето какво казаха те. Колко неща от списъка открихте, че важат и за вас?  [lol]



1. Обичам да си пея под душа, а това че съседите може да ме чуят ми действа като мотивация, а не обратното.

2. Вечерята може да е била много вкусна и в големи количества, но задължително тарашувам из шкафовете за нещо сладко.

3. Понякога проверявам по 1000 пъти дали вратата е заключена или печката е изключена, но понякога дори на хилядния път не съм сигурна!

4. Ако тръгна за училище и някъде по пътя се сетя, че съм си забравил някой учебник – няма да се върна, но ако се сетя, че съм си забравил слушалките за MP3 Player-а задължително ще се върна.

5. Когато си намеря някой подарък за Коледа или за рождения ми ден по-рано от датата, знам че не бива да го отварям и че после  няма да ми е интересно, но любопитството ми надделява. После се правя на изненадан – разбира се.

6. Твърдя, че не съм суеверен, обаче все пак не минавам под табели.

7. Вече отдавна не съм дете, обаче тъмното продължава да ме плаши.

8. Ям солено със сладко.

9. Когато не мога да заспя си пея или броя до 100.

10. Обичам да вървя по неотъпкан сняг, за да остават само моите следи.


Какви други странности имате?  :p







Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Забавни странности
« Отговор #1 -: Април 17, 2011, 21:57:16 pm »
Номер 3 важи и за мен.

На прима виста се сещам, че

като излизам от нас винаги излизам с гръб и прекрачвам прага винаги с си десния крак.
и
когато не мога да заспя си пускам в главата индиански барабани "тум тум тум тум" няколко пъти и ме няма  [lol]
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Забавни странности
« Отговор #2 -: Април 18, 2011, 06:24:50 am »
 [lol] Хубава темичка.

При мен важат правило 2 и 3. [lol] Когато тръгнем на път ,винаги се прекръствам и казвам:Бог напред и ние след него! [lol]
Каквото и да съм забравила,не се връщам или ако много се налага плюя три пъти и тогава правя обратен. [lol] Сигурно има и други неща ,ще пиша пак.
 [inlovee]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: Забавни странности
« Отговор #3 -: Април 18, 2011, 16:11:48 pm »
За мен важат всичките 10, защото аз си ги писах.  [lol]
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен SimonaShtonova

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1727
  • Пол: Жена
Re: Забавни странности
« Отговор #4 -: Април 18, 2011, 17:24:43 pm »
При мен важат второ и трето правило.  :) А другото, което правя и е много странно е подобно на третото правило - всяка вечер си пренагласям алармата поне по 3 пъти... Много ме е страх да не ми звънне телефона и да ми се объркат плановете.  [lol]

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: Забавни странности
« Отговор #5 -: Април 18, 2011, 17:48:28 pm »
Ааа, да.. за алармата и аз така правя, особено ако има нещо важно на следващия ден, което чакам с нетърпение!  [lol]
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен Petrov

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1504
  • Пол: Мъж
  • I'll do my crying in the rain !
Re: Забавни странности
« Отговор #6 -: Април 18, 2011, 20:31:50 pm »
За мен важи 4  [lol] само че разбира се вместо училище е работа  :p . А другото което е като легна вечер в леглото винаги лягам на дясанта страна и след 5 минути някаде се обръшам на лявата и заспивам  [lol] [lol]  [lol]
I'll never let you see
The way my broken heart is hurting me
I've got my pride and I know how to hide
All my sorrow and pain
I'll do my crying in the rain

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Забавни странности
« Отговор #7 -: Април 19, 2011, 08:00:56 am »
А,сетих се още едно. [lol]
Сутрин като си пия първото кафе ,обезателно е с кръстословица съчетано.Не пускам нито тв ,нито компа .Тишина ,кафенце с мляко ,кръстословица и Аз. [lol] [lol]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Забавни странности
« Отговор #8 -: Април 19, 2011, 10:57:02 am »
 [lol] Браво, Тони!

Това ме подсети, че когато пия кафето си никога не вадя лъжичката, а я притискам с показалеца към ръба на чашата, за да не ми пречи.
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Забавни странности
« Отговор #9 -: Май 03, 2011, 16:39:02 pm »

Тук ще ми се отвори работа... [lol]
За мен не са си точно странности, но за другите хора явно са [confused] Нищо не разбират! :p

Сега ще напиша само тези, които се сещам вмомента, друг път ще се включвам пак...

:arrow: Махам пълнежа на всичко, което ям...обичам кроасани, но махам шоколада и обирам само тестото отстрани...Като поръчам на някого кроасан с шоколад и той ми донесе с друг пълнеж с репликата "Ти така и така ядеш само тестото", много се изнервям, защото на кроасана с шоколад, ТЕСТОТО е различно, по-вкусно е...не знам защо, ама наистина е така [confused]
:arrow: По принцип обичам да говоря по телефона, но има хора, с които не обичам и бързам да претупам разговора...дори да са ми приятели или близки, с някои просто разговора ни не върви по телефон и се чудя как да затворя... [lol]
:arrow: Понякога, когато се скарам с някого /най-често с приятеля ми/, след час - два забравям точната причина за скарването и не мога да му я кажа, като ме пита...но знам, че аз съм била права и не отстъпвам веднага....
:arrow: Мразя да се оглеждам в огледала, когато е тъмно. Презнощта, като стана за вода или до тоалетна, най-демонстративно си извъртам погледа от огледалата, през които мина по пътя...и ако случайно има някаква сянка в огледалото да разбере, че не ми е до нея! [lol] [confused]
:arrow: В дискотеката винаги се оглеждам като побъркана и ме е страх някой да не си допре цигарата до дрехите ми, недай си Боже до косата ми [lol]
:arrow: Не обичам кукли с кръгли очи, от малка ги мразя. Майка ми имаше такава, брат и' и я беше подарил и като малка все си мислих, че ме наблюдава [confused]
:arrow: Обичам, докато карам кола да усилвам много музиката на някои по-специални песни, на които обичам да си се вживявам и по светофарите ме гледат странно все и ми се смеят [lol] Обичам и да карам вечер...често излизам просто, за да покарам /още няма година, откакто имам книжка и не съм се нарадвала/...Важно е да е вечер и да съм се подготвила с хубава музика за частните ми концерти в колата [lol]
:arrow: Имам списъци с нещата, които трябва да си накупя... [lol] Но този списък стои от 2-3 години и няма край..като купя нещо, допълвам ново и така :) Като наближат празници, семейството ми + приятеля ми, се опитвам да го намерят въпросния списък, за да им е по-лесно [lol]
:arrow: Когато гледам някои определени филми, се вживявам много и след това за известно време почвам да се държа по-различно [lol]
:arrow: Не обичам да срещам познати из града...ако са по-близки - ок, но ако са познати, с които и без това сме само на Здравей - Здрасти, нямаме какво да си кажем и е малко неудобно [lol]


...Дано не сте се отрекли съвсем от мен [lol] [shame]



















« Последна редакция: Май 03, 2011, 16:41:45 pm от MiMiToOoOo »

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: Забавни странности
« Отговор #10 -: Май 04, 2011, 11:39:06 am »
Не сме, но е забавно.  [lol]
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен SteeleR

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1705
  • Пол: Мъж
  • смъртта май е за предпочитане пред самотата...
Re: Забавни странности
« Отговор #11 -: Май 04, 2011, 15:00:50 pm »
ето и някои от моите :D

- мога да ям почти всичко с лютеница :)
- гледал съм "Friends" сигурно над 40 пъти и все още ми е супер забавен и си го гледам по 1-2 пъти месечно :)
- слушам балади и тъжни песнички, за да ми се оправи настроението, а по едно време като изобщо не можех да заспя си пусках техно - върши работа като удар с чук по главата :)
- обичам да си мълча с някого повече, отколкото да си говорим общи приказки
- треперя, когато пея на караоке въпреки, че познавам всички в заведението от години, но ако пея с някой от тях ми е супер готино и няма и помен от треперенето :)
- работя легнал в леглото на лаптопа :)

и ще спра до тука, че да не плаша повече народа :)

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Забавни странности
« Отговор #12 -: Май 04, 2011, 17:45:42 pm »
Steeler, никого не плашиш...Повечето от изброените неща са най-обикновени и нормални..:))
Аз ще се присъединя към гледането на Приятели /което не е голяма странност за мен [lol] /, работенето в леглото на лаптопа, и притеснението, докато пея...Наскоро бяхме в един приятел от компанията и направихме караоке по двойки, той си има някаква специална система...Просто не можех да си позная гласа...Точно като в сънищата ми, опитвам се да го изкарам и не може, и не може...


 :arrow: Ааа да..и това го сънувам най-редовно + когато бягам насън ВИНАГИ все едно е на забавен кадър и бягам едва едва... Не знам колко е странно, но имам няколко сънища, които сънувам от малка, някои от които дори не им разбирам смисъла и не мога с точност да обясня /пример: аз съм нещо като кубче и други..къбчета най-вероятно ме притискат малко по малко../  [lol]

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Забавни странности
« Отговор #13 -: Май 06, 2011, 13:52:15 pm »
 [lol] какви сте забавни  [lol]

аз се досетих още, че

 :arrow: не обичам киви и като видя някое и направо ми изтръпва езика

 :arrow: когато спя завивката трябва да е подгъната под краката ми и задължително ушите ми трябва да са завити

 :arrow: винаги си нося ластик за коса на ръката, въпреки че много рядко го ползвам

 :arrow: в чантата си винаги нося бъркалка за кафе (от онези, които са в пакетче) и мокра кърпичка с лимон за след ядене на риба или пилешко  [lol]

 :arrow: и аз като Мимето обичам да се моткам из града с колата и винаги си избирам най-дългия маршрут до точка Б, за да се насладя на шофирането

 :arrow: обичам да прегръщам големи дървета, защото вярвам че ми дават сила и енергия  [lol]

 :arrow: едно мн гадно сега: често си играя с косата с пръсти и в повечето случаи е несъзнателно  [oops]

 :arrow: винаги прочитам последния абзац от книгата преди да започна да я чета.

 :arrow: когато трябва да ходя по магазините за да си търся нещо определено се изнервям на макс

 :arrow: вярвам в проклятието на счупеното огледало, за това когато счупя някое изхвърлям парчетата в някоя река (да не ме съдят природозащитницие, моля!)  :p

 :arrow: когато седна в заведение за хранене хващам солницата и си хвърлям сол през рамо

 :arrow: ако се наложи да се върна за нещо до нас след като съм излязла преди секунди или минута, а ме очаква важна среща или събитие, се въртя и се плезя в огледалото.

 :arrow: преди да отида на фризьор поглеждам лунния календар в сайта на БТВ и се консултирам от колко до колко часа мога да отида и след това си запазвам час

 :arrow: мъчно ми е за загубена вещ, не защото вече няма да мога да я ползвам повече, а защото вярвам, че и на нея й е мъчно за мен  [confused]

има и още но и без това сега станаха доста...

A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Забавни странности
« Отговор #14 -: Май 06, 2011, 17:21:39 pm »
Хахаха лудото Рали  [lol]

Това за ластика, завивката и последния абзац го има и при мен [lol] А това за плезенето в огледалото наскоро го чух от една позната...какво ви има на вас бе?! [lol] [inlovee]
 
:arrow: Аз се сетих за едно мое..не знам дали е тъпо, ама си се получава и ми е по-добре [lol] Когато някой досадник тръгне да ме занимава...вмомента, в който усещам, че ще дойде при мен, почвам да се правя, че говоря по телефона [lol] [lol] [lol]