Автор Тема: На къде вървим, а къде отиваме?  (Прочетена 8639 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: На къде вървим, а къде отиваме?
« Отговор #15 -: Февруари 09, 2006, 10:19:49 am »
няма да позволя никои да се гаври с нея..
и какво от това ? ти няма, но твойто шевче кво прави? мене ли да ме следят и арестуват от НСБОП или и те не са запознати с мат'риала? Сигурно и те не разбират ... просто си е тяхна прищявка ... защо не можете да приемете действителността ? вярно е - истината боли ...

Още веднъж доказваш колко нищо не знаеш. Христо Григоров няма нищо ама нищо общо с нас. Той е директор на Български Червен Кръст, нашата организация се нарича Български Младежки Червен кръст. Аз не отричам , че може би е правил това, за което го обвиняват, но не е честно , цялата организация да бъде компроментирана по такъв нелеп начин. И естественият характер на Българина , дайте ще линчуваме човека , а какво преди това са направили , за нас... к'во значние има, че хора са стояли до нощите те да са добре, спирам спора аз съм до тук тънете в собствените си лайна и плюйте срещу хора, които и в момента се борят за тая проклета страна!
« Последна редакция: Февруари 11, 2006, 13:52:32 pm от KUKLI4KATA »
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: На къде вървим, а къде отиваме?
« Отговор #16 -: Февруари 09, 2006, 10:49:50 am »
това вече е лично:
В какъв свят живееш? ти въобще знаеш ли за какво говориш, в час ли си, и ако обичаш маааалко ама маааааааалко по възпитана бъди ....
аз пиша за БЧК, тя си намила за БмЧК и като се махне М-то кво се получава? извода е май, че ако няма БЧК, няма да има БмЧК, а че не можеш да приемаш фактите и го взимаш на лична основа си е твой проблем. Никъде нищо не съм казал против доброволците ...
А какво бил направил човека ми купил си е я вилички, я апартаментчета, я колички ходил е и по женички (то тия хиляди, да не казвам милиони защото едва ли е работил сам, не се харчат леснощ), да стоял е по нощите та дори и до ранни зори - но по заведенийца, по ресторантчета, хапвал си е пийвал си е и кво ли си е викал: има кой да бачка по нощите доброволците са добри хора ...

А ние ще си тънем в ЛАЙНАТА ...  дано да си доволна :) пък на пролет може да се подмиеме Га се стопли водътъ ...

блажени са вярващите е казано някога, ама истината е по тежка ... и ... нека да продължаваме да търпим и да се правим на: О' колко е зле нашата държава, и да си задаваме вечния въпрос: А, дали ще се оправим някога .... едва ли след като отхърляме действителността :)

ай да пекне слънцееееееееееееееееееееееееееее хай да дойде пролеттааааааааааааааа бос да тръгна ... по треватаааааааааааа да се измия аз от ла .... а а а а аамбада .... ай ай ааааааааай ....

ENJOY

Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: На къде вървим, а къде отиваме?
« Отговор #17 -: Февруари 09, 2006, 10:56:36 am »
 

Ето и нещо в защита на човека:




БЧК в защита на Христо Григоров

сн. Sofia news agency Споделяме болката си от безпрецедентния скандал, рушащ вече дни авторитета на най-старата и благородна обществена организация в страната.

Това се казва в обръщение на Общественото ръководство на столичната организация на Българския червен кръст.

В 127-годишната си история БЧК не познава подобно изпитание, заявяват червенокръстците.

По думите им с лека ръка се зачертават усилията на поколения българи, посветили се на грижата за по-слабите, бедните, болните.
Зачертава се човещина, от която днешният българин има нужда повече от всякога.

В обръщението се подчертава, че обществото не е получило яснота в какво е обвинен председателят на БЧК.

В продължение на 14 години Христо Григоров е всеотдаен член на Софийската организация, щедър дарител, човек с голямо сърце, милеещ за болките на хората. И те го познават, заявяват от столичната организация на БЧК.

Защо при недоказана вина в обществото се насажда предварително недоверие към невинността на Христо Григоров?
Защо безпардонно се поставя под съмнение и самата организация? – се казва още в обръщението на БЧК.

Междувременно от БЧК съобщават, че Консултативният комитет на “Партньорска мрежа за благотворителност” на Българския Червен кръст на редовното си месечно заседание единодушно е потвърдил своята ангажираност към програмата, която се реализира, както и подкрепата си за счетоводните и одиторските механизми за вътрешен контрол под наблюдението на консултантската компания “Ърнст и Янг” относно сътрудничеството с БЧК.

Членове на “Партньорската мрежа за благотворителност” са компании, между които са “М-Тел”, Първа Инвестиционна Банка, “Метро Кеш енд Кери”, “Публисис Марк Груп”, “ДЕФАртистс”.

Програмата се осъществява през последните две години и като пряк резултат от усилията на Парнтьорската мрежа ежедневно от 800 до 1000 нуждаещи се деца в областите Варна, Шумен, Силистра, Ямбол, Разград, Хасково и Видин получават топъл обяд.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: На къде вървим, а къде отиваме?
« Отговор #18 -: Февруари 09, 2006, 11:05:29 am »
Защо в България, когато се опитва да проработи някакъв закон, опитат се да въведат "ред и дисциплина" винаги има недоволства, дори и да е невинен, щом има арест значи има някаква основа, ако е невинен ще се докаже и ще се разбере ...  Но не, никой не иска да се замисли, той бил всеотдаен, той бил еди какво си ... ами той на това разчита може би ... на такава подкрепа от хора, които виждат това (и това им се казва), което искат да виждат ... човешката психика понякога е супер елементарна. Бил дарител ами и аз да му имам парите как няма да дарявам, че и хората ще ме обичат и ще казват той е дарил еди какво си еди къде си, той е добър човек ... а от къде са ми тези средства? От заплата 200-300-500 лева надали, и аз съм с голямо сърце ама като няма как да даде, как да дари.
В България има наченки да проработи някакво законодателство, но хората май не искат ... не му дават да диша, защото не им се иска да е така: ами тогава за какво си задават въпроса: кога ще се оправим ... то румънците вече са мноооого по добре от нас ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

илюзия

  • Гост
Re: На къде вървим, а къде отиваме?
« Отговор #19 -: Февруари 09, 2006, 13:21:03 pm »
това вече е лично:
В какъв свят живееш? ти въобще знаеш ли за какво говориш, в час ли си, и ако обичаш маааалко ама маааааааалко по възпитана бъди ....
аз пиша за БЧК, тя си намила за БмЧК и като се махне М-то кво се получава? извода е май, че ако няма БЧК, няма да има БмЧК, а че не можеш да приемаш фактите и го взимаш на лична основа си е твой проблем. Никъде нищо не съм казал против доброволците ...
А какво бил направил човека ми купил си е я вилички, я апартаментчета, я колички ходил е и по женички (то тия хиляди, да не казвам милиони защото едва ли е работил сам, не се харчат леснощ), да стоял е по нощите та дори и до ранни зори - но по заведенийца, по ресторантчета, хапвал си е пийвал си е и кво ли си е викал: има кой да бачка по нощите доброволците са добри хора ...

А ние ще си тънем в ЛАЙНАТА ...  дано да си доволна :) пък на пролет може да се подмиеме Га се стопли водътъ ...

блажени са вярващите е казано някога, ама истината е по тежка ... и ... нека да продължаваме да търпим и да се правим на: О' колко е зле нашата държава, и да си задаваме вечния въпрос: А, дали ще се оправим някога .... едва ли след като отхърляме действителността :)

ай да пекне слънцееееееееееееееееееееееееееее хай да дойде пролеттааааааааааааааа бос да тръгна ... по треватаааааааааааа да се измия аз от ла .... а а а а аамбада .... ай ай ааааааааай ....

ENJOY




Нутсо , съжалявам , че приемаш нещата лично, аз казвам вие, не визирам личност интересно защо ти реши че говоря за тебе :)
2 Много добре зная в каква страна живея , но знаеш ли заразлика от тебе аз правя нещо за нея :) И се Гордея с организацията част от която съм ! Говриш за света , какво знаеш ти за този свят? Някога стъпвал ли си само за миг в някое ДсЗ , усетил ли си чувството на смърт , на агония , повръщало ли ти се е само при мисълта , за тези деца ? И да си какво направи за тях?
Относно дали БмЧк би съществувало без Бчк да би , съшествувало е били са отделни структори и нищо не им пречи да бъдат.
ДА Григоров може да е правил това въпреки , че е невинен до доказване на противното..но защо ли не попиташ няколко човека благодарени на БЧК , който за живи ?
А дали има Българи в България , аз се имам За Българка и съм горда от това , но ако ти се срамуваш от соц си статус.... твои проблем

Илюзия

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: На къде вървим, а къде отиваме?
« Отговор #20 -: Февруари 09, 2006, 14:51:11 pm »
... момиче момиче ... много хляб имаш да хапваш още :) аз какво и говоря тя какво си пее ...

до тук съм аз
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Dumpster

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 559
Re: На къде вървим, а къде отиваме?
« Отговор #21 -: Февруари 10, 2006, 11:06:52 am »
Аз пък съм член на една друга младежка организация в кояго за последните 4 годни са постъпили 120 000 евро от които са оползотворени около 50 000. Какво се случва с другите 70 000 никой не знае. Ама тъй като става дума за жълти стотинки НСБОП не са и чули! Представете си от колко още места изтичат средства. Сега чувам ще се събират разделно отпадъци " Господи помогни! Амин! " Моят въпрос обаче е следният - сумите от рециклирането на тези отпадъци КОЙ ЩЕ ГИ ЛАПНЕ??? Не ме гледайте умно дами и господа и аз самия не знам но мога да се обзаложа че няма да отидат за екологични цели! Двамата арестувани подкупни полицай защо ги прибраха? Ами според мен защото не са си плащали данък печалба на шефа! В общи линии винаги прибират кокошкарите! Като става дума за ДПС и аз ги ненавиждам ама за онзи фашист Сидеров ли да гласувам??? Ами май на следващите избори точно така ще направя пък ако наистина излезе фашист ще трябва да търсим начин да му ритнем стола. И КВО? Ти живееш в мизерия и ринеш лайната с лопата за сняг а всяка година прииждат нови и нови! Като че ли най пълноводната река в България е мръсната канализация!

Послеслов : Дон Нутсо ако имаш конкретни идей казвай! Пък и аз като имам ще казвам! И накрая като ме хванат лудите не с лопата ами ако трябва и със снегорин ще рина. Па мога и водолазна екипировка да си намеря за мръсния канал. Да се гмуркам вътре! Па мога и компания да си намеря луди около мен дал Бог! Знаеш ли понякога и една птичка пролет прави ама требе да е орел а не гугутка!

Ivo Minchev

  • Гост
Re: На къде вървим, а къде отиваме?
« Отговор #22 -: Февруари 10, 2006, 20:08:08 pm »

Сънчо знаеш че обичам червения кръст не по малко от теб, но Иво е прав далаверите, които въртят в БЧК дори не стигат до БМЧК ние сме само работните пчелички винаги сме били. Ние сме тези които си спазват онези така познати 7 принципа, шефовете горе си прибират парите и никой не го базара : доброволността или неутралността като принципи. Затова въпреки, че съм доброволец смея да твърдя, че Иво е прав, защото Сънчо в София е по-трудно да го усетите, но когато има липса на средства за кампании в страната и всички се чудят къде са парите сме наясно, че те са изпратени до БЧК София и от там на татък..... не го приемай лично Сънчо ама понже ОБ си е в София те гледат винаги да сте добре, а ние тука в 10 глуха да се спасяваме по отделно, ако искаш ме линчувай за това, което казвам, но е от наблюдения мисля че 5 години в тази организация са ми достатъчни, за да правя такиви изказвания
Здравейте на всички,
Казвам се Иво Минчев. Член съм на въпросното ОБ на БМЧК за което става дума. Това мнение обаче не го пиша от името на ОБ, защото не ми е това работата. Пиша го като обикновен човек попаднал на този форум. Не знам защо си мислите че ОБ разпределя средствата по проекти или други дейности. Не знам защо си мислите че БМЧК - София получават повече средства и са едва ли не галеници на ОБ.
Много моля да се спре това грозно коментиране на организацията. Коментирайте личностите. Ако щете плюйте председателя, някой друг който ви нагрубил или обидил, мен но не плюйте организацията. Нямате право да коменнтирате нещо с което не сте запознати. Елате, вижте, проверет и тогава ще имате право да изказвате мнението си. Никой няма да ви спре или да ви затвори вратата.
Въпреки всичко аз се гордея че съм доброволец на организацията и ще се гордея защото знам какво съм направил и виждам какво правят доброволците. Ако ти DeTe_Ha_Xaoca не си усетила това, то не знам тогава как можеш да се наричаш доброволец.
Покланям се пред всички доброволци които работят неуморно и всеотдайно за подобряване на състоянието на нуждаещите се.

Иво Минчев

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: На къде вървим, а къде отиваме?
« Отговор #23 -: Февруари 10, 2006, 21:50:28 pm »
Цитат
Въпреки всичко аз се гордея че съм доброволец на организацията и ще се гордея защото знам какво съм направил и виждам какво правят доброволците. Ако ти DeTe_Ha_Xaoca не си усетила това, то не знам тогава как можеш да се наричаш доброволец.
Покланям се пред всички доброволци които работят неуморно и всеотдайно за подобряване на състоянието на нуждаещите се.

Усетила съм го Иво :) и занм че си от ОБ и не искам да коментирам личности, които не познавам лично аз си работя само на общинско ниво никога не съм задълбавала и правя всичко възможно да бъда добър доброволец, но знаеш ли може и така да е както казваш обаче, знаеш че всички си мият ръцете проблема може и да не е в ОБ проблема може и да е в нашия директор на кръста, може да е в нашия координатор, може да е в самите доброволци и т.н. ама само помисли как се обяснява пред доброволците защо няма пари ??? И един средностатистически такъв на кого да вярва на ръководството си в общината или на човек от ОБ който дори не е виждал. А и още нещо сега примерно за 14.02 ОК правим си кампанията, а защо аджаба в червен кръст няма презервативи и се търсят от ама най-невероятни места. Бих искала да те питам за някой неща аз така и така в момента се подготвям за кандидатстудентски и помагам когато имам време и възможност в кръста, но бих се радвала да ми изясниш някои въпроси, които никога не са ми били ясни, ако имаш желанието да го направиш пиши ми едно лично съобщение с координати з

You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: На къде вървим, а къде отиваме?
« Отговор #24 -: Февруари 10, 2006, 22:07:26 pm »
Мег навсякъде е така...знаеш ли ДОбри седя 10 часа в столичен за одобрение за програмата...и знаеш ли с какво ще се правим на нагели с костюми от операта и с пари на добровлците..щото не отпуснаха почти никакви пари..в момента се опитвам да направя крила...имаме 2000 презерватива за сф....а 9 пункта..........какво повече да кажа
Но честно казано несмятам , че тук е мястото за това...хоратя ТРЯБВА да виждат само помоща а не майната...пък нека после да си го отнасяме ние , че нищо невършим нека да е така... но аз заспивам с усмивка нощем
« Последна редакция: Февруари 10, 2006, 22:09:45 pm от ilusia »
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: На къде вървим, а къде отиваме?
« Отговор #25 -: Февруари 22, 2006, 17:25:13 pm »
източник news.bg Автор: Евгени Колев / дата: 22.02.2006 16:19

 Шефът на БЧК злоупотребил с лекарства за онкоболни

Христо Григоров Директорът на НСБОБ генерал Ванъо Танов обвини днес председателя на БЧК Христо Григоров в злоупотреба с лекарства за онкоболни в особено големи размери.

Според генерала по време на претърсване във фирма "Григоров и син" част от лекарствата са намерени в процес на преопаковане.

Разследването е установило внос на лекарства за онкоболни през 2002 година за 400 000 лева и четири вноса през 2004 година за 1.2 млн. лева.
Единичната стойност на една ампула от медикамента е над 2000 лева.

В последствие лекарствата са оформени като дарения през БЧК.
Но в министерство на здравеопазването документи за такова дарение няма.

По-късно Григоров прехвърля лекарствата на фирмата Търговска лига, която е спечелила търг по закона за обществените поръчки и тя от своя страна ги продава на здравното ведомство.

Генерал Танов отхвърля твърденията, че оперативната разработка не се води срещу БЧК и упрекна Григоров, че в последните си публични прояви се олицетворява с БЧК, а това не е така.

Според антимафиот №1 с постановяването на по-лека мярка за неотклонение съдът е дал възможност на председателя на БЧК да изготви документи с невярно съдържание и да прикрие следите от своето престъпление.

"Не виждам какъв политически момент има в моята работа и за каква поръчка може да става дума. Има поръчка от онкоболните, които чакат възмездие", заяви генерал Танов.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: На къде вървим, а къде отиваме?
« Отговор #26 -: Март 01, 2006, 11:04:40 am »
ммм една новина от 24 часа ме накара пак да намеря тази тема и да си продължа монологичните цитати ...


Цитат
Проф. Людмил Георгиев:
   24 май, не 3 март, да е националният ни празник
   Волен Сидеров е говорителят на кръговете, които не искат да влезем в ЕС, твърди психологът от ДПС


Как може да се допускат такива изказвания ... и то от "българин"  ... После ще се чудим и маем, ако имаме вузможността де, да се питаме как тъй Атака имат толкова много гласоподаватели ... А как пък не щом някакво си професорче иска да отмени или по точно предлага да бъде отменен национален празник ...



Цитат
Трети март - Национален празник на България
 

       
      За първи път 3 март се чества през 1880 г. като Ден на Възшествието на престола на император Александър Втори.
       
      От 1888 г. се празнува като Ден на Освобождението  на България от турско робство.
       
      Еднократно като национален празник денят е отбелязан през 1978 г. по повод 100-годишнината от Освобождението. 10 години по-късно той става официален празник.
       
      С решение на парламента от 5 март 1990 г.  датата е обявена  за национален празник.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: На къде вървим, а къде отиваме?
« Отговор #27 -: Март 01, 2006, 12:29:24 pm »
Започна се  ....


Цитат
В. “168 часа”: Турци искат ново име на държавата
23.02.2006

 
София. “Турци искат ново име на България” – това е челото на новия брой на седмичника “168 часа”, съобщи за Агенция “Фокус” редакторът на броя Иван Тропанкев. България да бъде преименувана на Българско-турска федерация или Федерална балканска република искат в нова декларация опитващите се да създадат етническа турска партия. “Българите са мулета и катъри” – твърди в скандално интервю стоящият зад инициативата Адем Кенан. В обширен материал по темата вестникът описва събирането на подписи под станалата известна като “турска подписка”, разпространяваща се из разградските села, която е на път да взриви етническия мир. Водачите на “Миллет Тракия” искат многонационална държава, признаване на турското национално малцинство, турски университет и всевъзможни промени в Конституцията и управлението на страната. За лидер на “Миллет Тракия” се провъзгласява Мендерес Кунгюн.

Източик: Фокус



Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: На къде вървим, а къде отиваме?
« Отговор #28 -: Март 01, 2006, 12:47:50 pm »
Цитат
Кунгюн измества Доган?

Сепаратистът иска паметна плоча

"На 3 март тази година пак ще има освобождение, но то няма да е същото както преди. Това е моят отговор на заплахите, които отправи към мен премиерът Сергей Станишев". Това заявява във вчерашния брой на кърджалийския вестник "Нов живот"  авторът на подписката за признаването на турско национално малцинство в България Мендерес Кунгюн.
По думите на турския сепаратист вече не можело да се говори за "схемата Доган", а за "етнически модел Кунгюн". "Само ако се изпълнят нашите искания за статут на национално малцинство, за признаване на турския за втори официален език, за откриване на Турски държавен университет, ще има разбирателство между етносите", заявява авторът на скандалната подписка.
Според Кунгюн той нямал последователи от Кърджалийско, а етническият мир в страната може да се наруши само от "кърджалийските орди на ДПС". По думите му Доган е "проказа за България" и насажда неадекватност в страната.
"Аз живея в село Шейново в подножието на историческия връх Шипка. Тук са погребани 45 000 османски войни, но няма нито една паметна плоча за това", оплаква се турският националист.
Според него не можело държавата да се бои от своите граждани и "един лист, каквато е подписката, да плаши правителството".
Подписката беше инициирана в Казанлък и за два месеца под нея са се подписали 6 500 турци и изселници в Турция. Според автора на декларацията и бивши член на СДС-Казанлък, Мендерес Кунгюн, в България има етническа криза, а "ДПС е туморно образувание в политическата система, което трябва да бъде отстранено хирургически преди влизането ни в ЕС".
В същото време ексдепутатът от ДПС във ВНС Адем Кенан обяви, че подписката, организирана в Казанлък, е идентична с тази на нерегистрираната Турска демократическа партия, чийто лидер е той. Кенан, който беше осъден на 600 лева глоба заради квалификацията, че българите са "нация от изроди", отново отправи обиди към "бившите си роби" - българите. Пред дни ДПС-лидерът Ахмед Доган обяви, че турската подписка е фалшива.




Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: На къде вървим, а къде отиваме?
« Отговор #29 -: Март 02, 2006, 17:19:40 pm »
да да ако тия турци постигнат своето до крак да ги изтребим и кадъните и тях не съм расистка нито националистка, по-скоро патриотка, но България е България и най-голямата грешка е че те са признати като малцинства и те и циганите нещастни и после всеки се чуди Накъде върви България ми ще върви на лошо ще върви
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again