Автор Тема: Интернационални връзки  (Прочетена 4918 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Интернационални връзки
« Отговор #15 -: Април 17, 2011, 06:09:09 am »
Еми тръгвайте по света бе момичета [lol] Няма какво да ви спира!

Малко не е точно по темата, но от скоро много си общувам с една групичка момчета от Турция. Учат тук, но на английски и българският им се вижда доста зор, но го знаят добре де. Онзи ден се майтапиха колко смешна била думата: ЗОО КЪТ  [lol] [lol] [lol]
И не могат да я кажат и викат: зукът [lol] [lol] [lol] Зукът ми [lol] [lol] Демек - Look at me [lol]

Иначе с Тим най ми е забавно, че много рядко ми казва името правилно, понеже не само мекото американско Р му пречи, ами и е азиатец, с произход точно от държави, в които Р няма изобщо [lol] [lol] [lol] Голям зор е докато докара дори само подобие на твърдото българско Р [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Интернационални връзки
« Отговор #16 -: Април 18, 2011, 07:54:06 am »
Миме,я кажи имаме ли прилики  с американците? [lol]
Разликите ги видяхме,сигурно има още много,но все пак би трябвало да има и прилики. :question:
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Интернационални връзки
« Отговор #17 -: Май 03, 2011, 02:47:54 am »
Приликите се броят на пръстите на едната ми ръка [lol] [lol] [lol]


Когато имат мнение по един въпрос - нищо и никой не може да го промени.
Псуват като карат [lol]

Не се сещам друго [oops]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Интернационални връзки
« Отговор #18 -: Август 11, 2011, 13:11:18 pm »
 [lol] Това с псувните по време на шофиране сигурно е по цял свят така . [lol]
Не знам,може и да има някоя спокойна нация  :question:.
Аз пък много им се чудя на навиците .Примерно по цял ден наливат кафе от една кана в огромни чаши.Като се съберат приятелски семейства и задължително сякаш се прави барбекю. [lol] А едно ми е много интересно:Как успяват в невръстна (за нас ) възраст да пуснат децата си да живеят самостоятелно  [oops].И защо нас ни е страх ?
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Интернационални връзки
« Отговор #19 -: Юли 10, 2012, 22:42:56 pm »
Та някой да намери любовта за тази 1 година? [lol]

 :arrow: Тони, колкото до живеенето - така са ги свикнали. Пък и имат финансовата възможност да го правят.
Може би и при нас щеше да е така, ако парите за наем не са 50% от средната заплата [confused]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.