Автор Тема: Кой къде е, как е и с какво се занимава? :))  (Прочетена 9764 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tramel

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 680
  • Пол: Жена
  • Обичана и отричана
Re: Кой къде е, как е и с какво се занимава? :))
« Отговор #45 -: Декември 22, 2010, 12:26:23 pm »
Пък аз си те обичам и да не си добре, Гаргамеле! :)

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Кой къде е, как е и с какво се занимава? :))
« Отговор #46 -: Декември 22, 2010, 12:27:18 pm »
Взаимно е, Тарамеле. :-)
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен SimonaShtonova

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1727
  • Пол: Жена
Re: Кой къде е, как е и с какво се занимава? :))
« Отговор #47 -: Декември 22, 2010, 13:11:59 pm »
Jane,  [a taka] Стискам палци! Много ме зарадва снимката в албумчето :)

Неактивен rockstar

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 973
  • Пол: Мъж
Re: Кой къде е, как е и с какво се занимава? :))
« Отговор #48 -: Декември 22, 2010, 16:25:21 pm »
мен ме мъчи творчески запек - имам в себе си идеи, обаче не мога да ги изкарам навън....

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Кой къде е, как е и с какво се занимава? :))
« Отговор #49 -: Декември 22, 2010, 18:52:26 pm »
мен ме мъчи творчески запек ...

 [xa xa xa2324] [xa xa xa2324]

Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен rockstar

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 973
  • Пол: Мъж
Re: Кой къде е, как е и с какво се занимава? :))
« Отговор #50 -: Декември 22, 2010, 19:27:18 pm »
мен ме мъчи творчески запек ...

 [xa xa xa2324] [xa xa xa2324]




Тони не е никак спешно, плачевно си е направо

Неактивен NiksY

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1631
  • Пол: Мъж
  • confront our own concern
Re: Кой къде е, как е и с какво се занимава? :))
« Отговор #51 -: Април 15, 2011, 01:14:26 am »
От известно време подминавам тази тема, избягвайки да се разписвам в нея, но тази нощ се зачетох и зарадвах как вървят животите ви, та също ще споделя накратко в случай, че някой се интересува.

Както доста съфорумци знаят, от три години вече живея в София - в момента единствено с котарачето, което се е излегнало в краката ми и тихо помърква. По-голямата част от следването вече мина и нещата малко по малко започват да клонят към четвърти курс. Междувременно започнах да работя в една софтуерна фирма и макар ангажиментите да ми идват в повечко на моменти, колегите и работата са страхотни и това е едно от най-положителните неща напоследък. През останалото време се опитвам да съвместявам разни хобита като поезията (предимно четене напоследък), псевдосвиренето на китара и губенето на време в разходки и мечти с подходящия soundtrack на плейъра. Какъв е сега?

http://www.youtube.com/watch?v=5DTFdpZrrso

"Но аз, беднякът...
имам само своите мечти."
"Ще разстеля мечтите си пред твоите крака."
"Пристъпи нежно,...
защото стъпваш в моя блян."

Неактивен Petrov

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1504
  • Пол: Мъж
  • I'll do my crying in the rain !
Re: Кой къде е, как е и с какво се занимава? :))
« Отговор #52 -: Април 15, 2011, 01:17:57 am »
Ми при мен най-новото и интересно е ,че вече официално съм чичо  [lol] . Имам племенница на година и половина , много откачена способна да събори 16 етажен блок за около 3-4 часа , просто трябва да бъде оставена на автопилот  [lol] . Все още си работя в Технополи Бургас .... ако някой лятото наминава през този странен град , може да мине да ме види  на работното място , ще съм много щастлив . Надявам се другия месец най-накрая да си купя кола и да мога спокойно да си бръмча из България и околните държави :) . Сполетяха ме и много любовни несгоди , то покрай мен само това да искаш  [lol] . Ама аз не спирам да търся жената на живота ми , колкото и трудно да ми изглежда това  :p . И както бях писал в един преден пост , в една друга тема .....

ВРЪЩАЙТЕ СЕ ВЪВ ФОРУМА МОЕ 2РО СЕМЕЙСТВО !!!! Че да не тръгвам да ви изваждам един по един от дупчиците където сте се наврели  [lol]

BTW  " Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше. " ..... Никсиии за момент ме върна 3 години назад , евала !  [ihuuu]
I'll never let you see
The way my broken heart is hurting me
I've got my pride and I know how to hide
All my sorrow and pain
I'll do my crying in the rain

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Кой къде е, как е и с какво се занимава? :))
« Отговор #53 -: Април 15, 2011, 03:56:20 am »
Никииииии, Никенцееееее [lol] [inlovee]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен dylgokoska

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1387
  • Пол: Жена
Re: Кой къде е, как е и с какво се занимава? :))
« Отговор #54 -: Април 15, 2011, 15:17:55 pm »
Мимииии, Мименцее  :p

А сега по темата...

Аз от три години уча в Пловдив,не казвам живея, тъй като всяка седмица бързам към вкъщи:) Уча си английската филология, тя ме учи на някои неща и така. От година, че и повече, вече хич не съм никаква дългокоска, но ... няма значение :Р
Една групичка колежки сме си постоянно заедно и много се забавляваме, като цяло...имам много и готини колеги, голям курс сме..
Очаквам и това лято да поработя на морето..и ще започвам сериозно да се замислям за магистратура.
Общо взето..няма някакви "големи" промени и случки :)
Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ. /Б. Силс/

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Кой къде е, как е и с какво се занимава? :))
« Отговор #55 -: Април 17, 2011, 06:14:24 am »
Ами любовта как е [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен {dulgokoska}

  • Гений
  • ****
  • Публикации: 8771
  • Пол: Жена
  • Няма нищо по-голямо от малките неща.
    • `Квiти в волоссi`
Re: Кой къде е, как е и с какво се занимава? :))
« Отговор #56 -: Април 17, 2011, 10:14:48 am »
Да, Весинко, как е?
'щото си ми много далеч и все не се виждаме [confused]
"- Как ты с ним справляешься?
- Я его люблю."


Неактивен Deli_Inko

  • Новак
  • *
  • Публикации: 8
  • ... с ново Аз
Re: Кой къде е, как е и с какво се занимава? :))
« Отговор #57 -: Април 17, 2011, 11:37:15 am »
 :)
Привет и от мен ... Виждам,че доста хора ги няма,но наистина минаха много години:)
За който ме помни - аз съм ПростоАз. През дългия период на отсъствие ..какво се случи - родих и поотгледах дъщеричката си,която вече е на три години и половина:) Претърпях тежка загуба,която преживявам все още,завърших магистратура в Свищов,записвам 2-ро задочно в София,стартирах няколко начинания и освен това отново пиша с пълна пара,защото бях в доста дълъг творчески застой през които ви наглеждах като тих гост от време на време.
Радвам се да видя всички стари и нови лица тук.
« Последна редакция: Април 17, 2011, 11:38:55 am от Deli_Inko »
Ако не знаеш къде да отидеш - ела на себе си!

Неактивен reinbow

  • Златна четка
  • Начинаещ
  • *******
  • Публикации: 87
  • Пол: Жена
  • С вдъхновение духът не знае граници!
    • Душа на птица
Re: Кой къде е, как е и с какво се занимава? :))
« Отговор #58 -: Април 17, 2011, 12:13:42 pm »
Здравейте сладурковци и сладурани, :)
Мислих, мислих пък реших и аз да се разпиша [shame]
... Какво ми се случи напоследък ли... ами през изминалата година имах чувството, че трябва да се боря срещу целия свят за да оцелея, останах без работа, водих съдебни дела, продължавам да водя война с общината и безхаберието, и некадърността на служителите там, но... мисля, че вече мога да си поема малко въздух :)
Делата ги спечелих (което пък води до това, че скоро ще си върна работата [lol]), а войната с общинарите ще продължа след като се появи малкото човече, което е на път [namigG]. Сега си почивам и се забавлявам с радостта на баткото и притесненията на таткото [xa xa xa2324].
Та с "две" думи това е... радвам се, че и на вас са ви се случили хубави и интересни неща и се надявам да успеем да възвърнем позавехналата слава на нашето мило форумче
[chatlove]
ОБИЧАМ ТЕ НЕ ЗА ТОВА КАКЪВ СИ ТИ,
А ЗА ТОВА КАКВА СЪМ АЗ, КОГАТО СЪМ ДО ТЕБ!



Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Кой къде е, как е и с какво се занимава? :))
« Отговор #59 -: Април 18, 2011, 14:54:26 pm »
Ох,че хубаво ми стана докато ви четох... [inlovee] [inlovee] Направо се размекнах от умиление.Много ми липсваше тази тръпка между редовете да прочетеш за човешки съдби и да ги почувстваш със сърцето си. [inlovee]
Никси,радвам се ,че се чувстваш добре в София.Аз не можах да свикна с този град.Много ми е забързан и динамичен. [inlovee] Радвам се ,че учиш ,работиш и от време на време твориш. [inlovee] Хубаво е.Дано не те мъчи много носталгията по родния Бургас. [inlovee]
Petrov,честито за племенницата -торнадо.  [lol] [lol] Точно от такива жени има нужда България. [lol] Да ви е жива и здрава !А на теб пожелавам любов.Тази година да те намери и завърти на 180 градуса. [lol]
dylgokoska- [inlovee],хубаво е ,че и ти си сред себеподобни. [inlovee]
Дъгичке,честито от мен!Надявам се една малка мома скоро да си имаш . [ya yaaa da daaa] Сигурна съм ,че много я искаш ! [lol] И пиши после .Не ни забравяй покрай бебка. [lol]
Deli_Inko или ПростоАз,надявам се скоро да се възстановиш напълно.Прозира много сила от теб . [inlovee]

Искам да кажа на всички ви,че където и да се намирате,каквото и да правите форумчето ще си остане важна част от живота ви и това е толкова хубаво. [dugaaaa]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!