Автор Тема: завиждате ли на мъжете?  (Прочетена 4685 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен valeria_07

• Новак
  • *
  • Публикации: 10
Re: завиждате ли на мъжете?
« Отговор #30 -: Декември 29, 2010, 17:39:09 pm »
няма какво да се лъжем -обществото е много по-несправедливо към жените -например е прието ,че жената винаги трябва да бъде домакиня ,да чисти ,пере ,готви , а мъжа след като се върне от работа може да си вдигне краката - ако например влезете в нечий дом  на мъж и жена и е разхвърляно или мръсно всички ще кажат - олееееееееее каква жена -никаква домакиня не е и всичките критики ще са към жената , а на никой няма да му хрумне дори да критикува мъжа - е това какво е? -да не сме длъжни -освен физическите си несгоди сме длъжни да понасяме и това и както казах и по-горе винаги да се стремим да се харесаме на мъжа и да му угаждаме  , защото много жени  за съжаление са на този принцип - ще правя всичко ,което казва и наче ще ме зареже или ще си намери друга , а мъжете изобщо не мислят така пораженчески - напротив ,те имат голяма самочувствие и предпочитат да се чувстват господари- еми разбира се ,че на тях ще им е по-хубаво и който го отрича просто не иска да види истината и предпочита да се самозалъгва , а за съжаление тя е в голям ущърб на жените и те винаги ще бъдат по-прецакания пол

Неактивен rockstar

• Експерт
  • Публикации: 973
« Отговор #31 -: Декември 29, 2010, 17:42:11 pm »
хаха
вече и на мен започна да ми става смешно

Неактивен valeria_07

• Новак
  • *
« Отговор #32 -: Декември 29, 2010, 19:57:15 pm »

Неактивен valeria_07

• Новак
  • *
« Отговор #33 -: Декември 29, 2010, 19:59:37 pm »
и коментарите отдолу са ясни - всички мъже се гордеят ,че са се родили такива и едва ли не се подиграват на жените ,че са прецакани

Неактивен valeria_07

• Новак
  • *
« Отговор #34 -: Декември 29, 2010, 20:16:14 pm »
 Ако мъж е спал с много жени, той е пич. Ако жена е спала с много мъже - тя е курва.

Пикаеш прав.

Не се налага непрекъснато да пазиш малоумни диети.

Не ти излизат пъпки, ако изядеш 2 парчета шоколад. Не ти излизат и ако изядеш цял шоколад.

Не ти трябва час и половина, преди да излезем до магазина и 3 – за центъра.

Шофирането ти идва отвътре. На много жени не им идва отникъде.

Нямаш целулит. Няма и да имаш.Мъжкият метаболизъм е в пъти по-бърз от женския.

С годините мъжът става по-привлекателен. При жената не е точно така.

Мъжкият мозък е с 250 грама по-тежък от женския!

Имаш две глави!

Не ти тече всеки месец по няколко дена кръв между краката.

Нямаш така омразния на всички мъже предменструален синдром.

Влизаш по-лесно в най-желаните университетски специалности.Не се очаква от теб да можеш да готвиш.

Не се очаква също така да переш, да простираш, да миеш, да чистиш, да гладиш и да подреждаш.

Не пиеш хапчета против забременяване.

Неактивен Don_NUTSO

• Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • Публикации: 8550
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
« Отговор #35 -: Декември 29, 2010, 20:25:36 pm »
„Ако ги нямаше жените, всички пари на света не биха означавали нищо.“ — Аристотел Онасис
„Уважението към жената е мерило на прогреса на нацията и социалния живот.“ — Юго
„Без жена не може да се живее също така, както не може да се живее без храна и вода. Родени и откърмени от жените, ние в значителна степен живеем техния живот и нямаме никаква възможност да се отречем от тях.“ — Мартин Лутър
„Без жените началото на нашия живот би било лишено от помощ, средата — от удоволствие, краят — от утеха.“ — Шамфор
„Днешните жени не могат да се държат по мъжки, но макар и много рядко, им се удава да се държат джентълменски.“ — Комптън Макензи
„Жената е покана за щастие.“ — Бодлер
„Жената има само една възможност да бъде красива, но за да бъде привлекателна има сто хиляди възможности.“ — Монтескьо
„Жената може да върши всичко, което може и мъжа, освен едно: да пикае права по стената.“ — Колет
„Жените приличат на дисертации, нуждаят се от защита.“ — Е. Кротки
„Женското предположение е много по-вярно от мъжката сигурност.“ — Ръдиърд Киплинг (1865–1936), английски писател и поет, роден в Индия
„Проблемът е, че аз наистина харесвам жените. Неприятностите идват само от омъжените.“ — Джон Стайнбек (1902–1968), американски новелист
„Само жената може временно да спре времето.“ — Юзеф Булатович
„Силата на жените е в неустоимата мощ на слабостта.“ — Ралф Уолдо Емерсън (1803–1882), американски писател и поет
„Трябва да приемаме жените, заедно с всичките ни недостатъци.“ — Аркадий Давидович
"Жената си който бие, главата си бие." — Турска пословица
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен rockstar

• Експерт
  • Публикации: 973
« Отговор #36 -: Декември 29, 2010, 21:42:20 pm »
 Ако мъж е спал с много жени, той е пич. Ако жена е спала с много мъже - тя е курва.

Ако един ключ отваря всички брави, значи ключът е много добър, но ако 1 брава се отваря от много ключове, то бравата е..... калпава

И естествено , че мъжът ще е пич, все пак е много по трудно за 1 мъж да си намери момиче за секс, той трябва да пита 100 момичета преди някоя да му каже ДА , при жените е много по лесно , те просто трябва да кажат ДА
« Последна редакция: Декември 29, 2010, 21:44:00 pm от rockstar »

Неактивен Attention

• Експерт
  • Публикации: 981
  • ... amor vincit omnia
« Отговор #37 -: Декември 29, 2010, 21:47:45 pm »
 [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
Would you die for the one you love?

Неактивен Tramel

• Експерт
  • Публикации: 680
  • Обичана и отричана
« Отговор #38 -: Декември 29, 2010, 22:25:12 pm »

Ако целта в живота ти е да спиш с много мъже и това е голяма гордост, все някак ще преживееш, ако другите те смятат за курва  [lol]

Пикаеш прав.

И аз мога права, ама ми е по-удобно седнала  :p

Не се налага непрекъснато да пазиш малоумни диети.

Ако спазваш диети, най-вероятно не те са малоумни...

Не ти излизат пъпки, ако изядеш 2 парчета шоколад. Не ти излизат и ако изядеш цял шоколад.

На мен не ми излизат пъпки от 2 парчета или от цял шоколад.

Не ти трябва час и половина, преди да излезем до магазина и 3 – за центъра.

Аз си знам, че и гримът няма да ме направи кой знае колко по-красива, затова не губя час и половина преди да изляза, освен това мразя да ходя по магазините.

Шофирането ти идва отвътре. На много жени не им идва отникъде.

Много съм добра в карането - типично камикадзе  [lol] На когото не му харесва, да не се вози или да отбива от пътя, докато го подмина!
[/color]

Нямаш целулит. Няма и да имаш.Мъжкият метаболизъм е в пъти по-бърз от женския.

Да, права си - по-добре да имаш някакви гънки в главата, отколкото по тялото, ама... йок.

С годините мъжът става по-привлекателен. При жената не е точно така.

Извинявай, ама аз това го имам за плюс - значи аз ще имам избор :)

Мъжкият мозък е с 250 грама по-тежък от женския!

Това е все едно да кажеш, че аз като съм по-тежка от лицето Х, съм по-умна от него. Това има значение от гледна точка на физиката им, а не защото тежестта на мозъка определя повече акъл  [lol]

Имаш две глави!

Аз и с една се справям добре и ми липсват известни дилеми...  [lol]

Не ти тече всеки месец по няколко дена кръв между краката.

Пак подчертавам - понеже темата придоби много интимен характер - на мен ми "тече" 1 седмица, пък и всеки средно интелигентен човек знае какво е количеството кръв, което изтича...

Нямаш така омразния на всички мъже предменструален синдром.

Можеш да бъдеш абсолютно сигурна, че за мен това е по-омразно чудо, отколкото за мъжете.

Влизаш по-лесно в най-желаните университетски специалности.Не се очаква от теб да можеш да готвиш.

Е и? Относно втората част от довода (?!) - повечето мъже, които познавам, готвят по-добре от повечето жени, които познавам. Освен това, никой не очаква, че ще можеш да правиш всичко.

Не се очаква също така да переш, да простираш, да миеш, да чистиш, да гладиш и да подреждаш.

Много отдавна това не са чисто женски функции, даже като че ли тенденцията придобива коренно противоположен принцип. А ако обичаш някого, не виждам как точно извършването на тези дейности ще те натовари. Лично аз бих се чувствала неудобно и некомфортно, ако приятелят ми/ съпругът ми прави тези неща, а аз стоя и зяпам мач например  [oops]

Не пиеш хапчета против забременяване.

Ми не пий! Аз не пия. Забравих обаче, че това може да значи, че ще трябва да раждам, а това също е част от нечовешките мъчения, на които ни е обрекла природата като жени! [lol]
[/b][/color]

Неактивен Tramel

• Експерт
  • Обичана и отричана
« Отговор #39 -: Декември 29, 2010, 22:27:04 pm »
И естествено , че мъжът ще е пич, все пак е много по трудно за 1 мъж да си намери момиче за секс, той трябва да пита 100 момичета преди някоя да му каже ДА , при жените е много по лесно , те просто трябва да кажат ДА

Това звучи малко като един лаф, на който много се смях наскоро - "Ей, аз съм длъжен да си поискам, а ти не си длъжна да ми отказваш!"  [lol]

Неактивен chocolate_fairy

• Master of disaster
  • Публикации: 2346
« Отговор #40 -: Декември 30, 2010, 00:42:30 am »
Няма такава тема...  [xa xa xa2324]

A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен Tramel

• Експерт
  • Обичана и отричана
« Отговор #41 -: Декември 30, 2010, 01:04:48 am »
Велика работа!  [lol]

Неактивен Attention

• Експерт
  • Публикации: 981
  • ... amor vincit omnia
« Отговор #42 -: Декември 30, 2010, 10:34:02 am »
Уникална тема наистина....  [oops]
Would you die for the one you love?

Неактивен MiMiToOoOo

• Философ
  • Публикации: 7329
« Отговор #43 -: Февруари 10, 2011, 21:52:40 pm »
Ахахаахаха! Боже, колко сме прецакани! [lol] [lol] [lol]
Момичето обаче яко се вживяло, тъй като съвсем случайно попаднах на абсолютно същият текст в друг форум, пак от същото момиче:))