Автор Тема: Най-тъжната ви любовна история....  (Прочетена 44974 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен merita

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 728
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #105 -: Февруари 08, 2012, 16:20:58 pm »
Може би е рано да пиша за нашата история, тъй като е много много прясна, но засега е  най-тежкото нещо в живота ми. Кой ли всъщност не го е преживял от любов. Бяхме заедно от години 14  Първият, първата. Израстнахме заедно. Изградихме се като личности взаимно. Изживяхме наистина щастливи моменти аз до него той до мен. Сгодихме се почнахме да мечтаем. Почнахме да подготвяме нашият си дом с нашите си мечти и……..на крачка от мечтата се препънахме. Дойде и каза: Не искам да съм повече с тебе, не съм готов, не искам ангажименти. Гръм ме удари господи в най-хубавия ми момент живота ми се провали за секунда. Нима 14 години са били нищо. Почнах сама да нареждам пъзела. За бога имаше друга жена. Кога се беше вмъкнала между нас, между моментите които мечтаехме ли? Щях да приема да беше казал влюбен съм искам я. За мой ужас чух, нямам чувства към нея искам да те забравя по бързо, искам да ме намразиш. Тя не го ангажирала. Боже защо, защо седя пред човек който беше 14 години до мене а сега не е той. Опитах се да говоря с него единствено повтаря че му е било хубаво с мене и знае че едва ли с друга би имал спокойствие и хубаво семейство, но неискал. Стигало толкова. Незнам как да продължа без него, без мечтите ни, без душата ми. Не се сърдя всеки трябва да послуша сърцето си, неговото е нашепвало този път и си го е избрал. Но нямах ли право да разбера истината, или и сам той не я знае.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #106 -: Февруари 09, 2012, 13:45:29 pm »
Мери миличка много съжалявам, не знам какво да ти кажа... никога не съм преживавала толкова силно и трайно нещо като твоето. Не мога да си представя какво ти е...

Мога само да ти дам малък съвет да се опиташ да продължиш напред и да започнеш отначало. Определено ще е трудно след толкова много години не можеш просто да забравиш толкова голям период от време, но можеш да опиташ да изградиш живота и мечтите си отново

Успех, няма да е лесно

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #107 -: Февруари 11, 2012, 22:34:50 pm »
 Главата горе, мила!!! [gu6]
Трудно е, ужасно трудно.. Но някой ден пак ще се усмихнеш!!! Обещавам ти!!! [heart__]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен merita

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 728
  • Пол: Жена
Re: Най-тъжната ви любовна история....
« Отговор #108 -: Февруари 20, 2012, 14:26:29 pm »
Тъкмо посвикнах и телефона пак взе да звъни. Изкарахме най-хубавия 14.02. все едно сме пак заедно, но си тръгна за пореден път. Искал мен обичал мене аз съм му била в сърцето но проблема бил че съм първа и единствена. Незнаел дали може с друга или сам. Трябвало да види. Господи каква мъка ми причинява. Ако не го обичах толкова щях да го пратя по дяволите. А аз потъпквам цялото си достойнство. Гадостттттт