Автор Тема: Басистът на Slipknot - Paul Gray почина  (Прочетена 833 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен NanaSky

  • Новак
  • *
  • Публикации: 35
  • Пол: Жена
    • Winter
Басистът на Slipknot - Paul Gray почина
« -: Май 26, 2010, 09:19:59 am »
"Мисля, че всички вече са разбрали, а ако има още, които не са : http://www.metalnews-bg.net/2010/05/slipknot-38.html
Имам предложение, което не знам дали ще може да се осъществи. Гласи следното : за всички загубата на Paul е тежка, но не толкова, колкото на другите членове на бандата. Както знаете Corey Taylor ще идва със Stone Sour, ще може ли да клекнем или да се помолим, или, де да знам как да го нарека, в памет на Paul Gray? Из целия свят се знае за концерта и ще е наистина нещо велико, ако стане подобен поклон. Също и Corey най - вероятно ще превърти на сцената ...
Кажете какво мислите и дали изобщо може да стане ... но нали знаете, че от опит глава не боли."

Взех тази тема с позволение от автора й, от едно форумче и я разпространявам из други, за да стигне до повече хора. Какво мислите? Дали ще се получи?








You only live once,
but if you work it right,
once is enough.

Неактивен NiksY

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1631
  • Пол: Мъж
  • confront our own concern
Re: Басистът на Slipknot - Paul Gray почина
« Отговор #1 -: Юни 01, 2010, 15:31:53 pm »
Мисля, че ако някой заслужава заради него да бъде направен подобен жест на фестивала, то това е Дио, който трябваше да бъде там. Иначе жалко за басиста и семейството му, но не ми е чак толкова мъчно с оглед на обстоятелствата - http://katehizis.com/news/shNews.php?id=15211& . Успех с начинанието все пак.
"Но аз, беднякът...
имам само своите мечти."
"Ще разстеля мечтите си пред твоите крака."
"Пристъпи нежно,...
защото стъпваш в моя блян."

Неактивен DarkPassionPlay

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 83
  • Пол: Жена
Re: Басистът на Slipknot - Paul Gray почина
« Отговор #2 -: Юли 16, 2010, 17:46:15 pm »
Много жалко за Пол. И за Дио също. Метълът винаги, ще запомни тези имена.
"ВРЕМЕТО НА ГЕРОИТЕ СВЪРШИ, ХРИСТИЯНСКИЯТ БОГ ГИ УБИ, ОСТАВЯЙКИ СВЕТА БЕЗ НИЩО ОСВЕН С ХЛЕНЧЕЩИ МЪЧЕНИЦИ" БЕОУЛФ