Aрхив > Архив

Покана за литературно четене.

(1/1)

Вятър:
Здравейте приятели, имам удоволствието да ви поканя на Open Student Fest 2010. Ние младите хора във всички вузове на Пловдив за трети пореден път се радваме да ви приветстваме в нашето мероприятие. Идеята ни е да представим талантливи млади хора, които имат какво да предложат и покажат на широката публика. Каня всички ви да присъствате на литературното четене, което ще се проведе на 12.05 някъде следобед, по нататък ще уточня точен час, мероприятието ще се проведе в "артнюс кафе". Нека докажем, че в България талантливите хора ги има !Няма тема. Идеята е че пишейки всеки създава собствен, различен и пленителен свят. Той понякога е много по-магичен и привлекателен от реалният, целта на начинанието е поне за малко да се откъснем от ежедневието и да се потопим в света на литературата, поезията и с една дума- емоцията. Всеки, който иска да се докосне до нещо такова е добре дошъл независимо дали като участник или зрител smile Всеки, които има желание да участва е литературното четене или да присъства като публика, нека се свърже с мен Smile
    ПРОГРАМА:

    ПЪРВИ ДЕН 11.05.2010г. /ВТОРНИК/:
    1. Откриване на студентска Изложба – 17:30ч. Галерия „Енчо Пиронков”
    ( ул.Васил Кънчев N 1), Синьо училище на АМТИИ (старинен Пловдив) и Централна Срада на АМТИИ (фоаие 1-ви етаж старинен Пловдив)
    2. Откриване на „Open student fest 2010” - концерт на площад „Централен” пред Централната поща – 19,00 до 21.30ч. безплатна бира за студенти

    ВТОРИ ДЕН 12.05.2010г./СРЯДА/:
    1. Ден на „ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ” във всички ВУ на гр.Пловдив – 10:30ч.
    2. Възстановка на Бойни сцени, – 12:00ч. в Централния парк.
    3. Литературни четения - ПУ
    4. Театрална постановка на студенти от ПУ - 19:00ч, Драматичен театър.

    ТРЕТИ ДЕН 13.05.2010г./ЧЕТВЪРТЪК/:
    1. Спортни състезания между аматьорски отбори от всички ВУ в гр.Пловдив.
    - 12:00ч. Белот и Шах във физкултурния салон на Аграрен Университет
    - 16:30ч. до 17:30ч. Картинг на ЕXCALIBUR
    - 17:30ч. до 19:00ч. Боулинг на ЕXCALIBUR
    2. „Мис и Мистър Академика 2010” – 20:00ч. до 23.00ч. АНТИЧЕН
    ТЕАТЪР
    3. Вечер на студентите – 23:00ч.
    -Вход свободен и безплатна консумация с предварително закупена гривна “Open Student Fest 2010” (1лв.) в: Инфи, Версай, Сувенир,БРИЛЯНТИН


Вятър:
Здравейте мили таланти :)
ето някои подробности : литературното четене ще се състои на 12 май от 16 часа в  "artnewscafe", гр Пловдив.
Искам тук да помоля всеки автор, който изрично забранява негови стихове и проза да бъдат прочетени да пише в темата и лично. Идеята ми е, че в България определено съществуват много признати автори, които заслужават уважение и признание. Но съществуват и също толкова неизвестни никому талантливи млади ( и не толкова млади хора), които заслужават да бъдат чути, видени, прочетени ! Това сте всички вие, които пресътворявате реалности, творите емоции и градите светове, чрез магията на словото. Иска ми се на въпросното четене да бъдат чути именно такива автори и понеже опитът ми говори за доста скромност и неувереност ми се иска заедно или ( по мое усмотрение) да подберем няколко неща, които да бъдат прочетени. Ако някой изрично забранява това да се случи с негово произведение или държи на пълна анонимност - моля ви предупредете ме. Няколко дни преди събитието, аз ще уведомя лично всеки автор, които смятам да презентирам пред публика и отделно ще поставя тук подбраните стихове 

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия