Автор Тема: Среща в София  (Прочетена 14158 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Среща в София
« Отговор #30 -: Април 14, 2010, 23:05:04 pm »
Всичко хубаво :) ам час? Когато ще се проведе това събиране на "по-бира"  :>

http://vbox7.com/play:a24a9468 <--- Поздрав за всички от сайта!!! Познати или не.. песента е уникална!!!
« Последна редакция: Април 14, 2010, 23:06:53 pm от Eamon »
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен tuik

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 825
  • Пол: Мъж
Re: Среща в София
« Отговор #31 -: Април 15, 2010, 10:46:56 am »
18.04.2010г. 13:00 СУ... който мисли да закъснява да ми звъни като е в региона за да го ориентираме... 0896630982
Развей черен флаг,
на който пише без думи:
"МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ...
МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ..."

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Среща в София
« Отговор #32 -: Април 15, 2010, 16:23:46 pm »
finiv както винаги закъснява с отговор [lol] ИДА БЕЕЕЕЕЕЕ  [lol] [lol] [lol] Калиста я наредих вече, че е изключително несериозен човек, но с нея ще се разправяме на по бира на 20ти. Та... между братята... хммм, прозвуча перверзно... Та, до неделя, пред СУ

А Нуцко куде се е закрил пак??????? Шефеееееееее, тебе питам!!!!!!!!

Нямаше ме миналата седмица :) играх си с тази мацка  [lol]




Идеята е перфектна. Миналата година имаше пропуск, надявам се да се получи като последния път, та и по хубаво да е. А дали ще присъствам ... ще видим ...
Само за всеки случай някой да разясни как се стига от автогарата до въпросните стълби на СУ :)
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Андреско Гарибалди

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 192
  • Пол: Мъж
Re: Среща в София
« Отговор #33 -: Април 15, 2010, 17:16:17 pm »
От автогарата може да се хване марш. 5, която минава покрай Паметника на Левски - до ФЖМК и тва е на 2 мин път до СУ. Друг вариант е - на спирката има рейсове, които минават през Орлов Мост - а от там СУ се вижда вече.

И третия вариант е - пеша: тръгва се по Мария Луиза (огромния булевард в ремонт), надолу, след ЦУМ се завива към пл. Независимост (дето е президентството) - и от там се вижда също Ректората.

Лесно се стига, може да питате минувачи, или да си вземете карта, или по-скоро да си прерисувате. Стълбите са точно пред Ректората на СУ, има паметници на Христо и Евлоги Георгиеви от двете им страни - пред тях има подлез, в който има МКДНЛДС, и книжарница Пингвините - стигнете ли до там, значи всичко е наред. Стълбите са на ъгъла на кръстовището, срещу тях има банка Райфайзен, от едната им страна е градинката до НС, а от другата - паркче с някакъв грозен паметник, ест, има и М - знак за метрото...
And we slowly come undone
waiting for the king that never come

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Среща в София
« Отговор #34 -: Април 16, 2010, 14:39:18 pm »
хубаво радвам се .... 13 часа съм там само трябва да видя къде ще паркирам... вие по на пъпа на центъра нямаше как да го измислите... а времето го дават гадно така че ще се пие по бира (шоферите като мен по сокче) някъде на закрито

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Среща в София
« Отговор #35 -: Април 16, 2010, 15:10:17 pm »
хубаво радвам се .... 13 часа съм там само трябва да видя къде ще паркирам... вие по на пъпа на центъра нямаше как да го измислите... а времето го дават гадно така че ще се пие по бира (шоферите като мен по сокче) някъде на закрито


Времето ще е преобладаващо, ще пече слънце и на места може да се появи гъста облачност с възможност за леки превалявания :)

Иначе го дават:  Max 19°C - Min 7°C
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен tuik

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 825
  • Пол: Мъж
Re: Среща в София
« Отговор #36 -: Април 16, 2010, 16:53:03 pm »
Добре се върнал шефе, времето като го гледам ще е мокро, та май няма да стане както си трябваше с одялата и тревичката около нас, ако искаш мога да те посрещна от гарата за по-лесно... Qween of the black hearts ако ще идвеш с кола поне аз ще съм леко разочарован, но това като цяло няма значение колкото до паркирането нищо не пречи просто да звъннеш и да разбереш дали сме в парка или в "Апартамента" и двете места са по удобни за паркиране от СУ все пак...
Развей черен флаг,
на който пише без думи:
"МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ...
МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ..."

Неактивен burning_acid

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 674
  • Пол: Жена
  • lions, and tigers, and bears, oh my!
    • Couch Surfing
Re: Среща в София
« Отговор #37 -: Април 18, 2010, 16:31:51 pm »

Аз да се извиня все пак на малкото хора, които може би са очаквали да дойда на срещата  [confused] ... Наистина го планувах, но всеки, преминал през завършване на университет, знае колко е напрегнато преди изпити и ще ме разбере.

Надявам се сте се събрали повечко хора и сте си изкарали супер, особено ако и в София не е валяло и е било хубаво времето като в Благоевград.

Отново се извинявам за отсъствието си, особено на организатора Наско :]

поздрави и усмихнат ден!

И лошото държи да ни се случи, и хем е страшно, хем е много стилно.
Когато да пропадам ме научи, защо не каза как завършва филма?

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Среща в София
« Отговор #38 -: Април 18, 2010, 18:09:02 pm »
Аз също пропуснах заради малоумния си началник.. който както винаги беше ме писал да съм на работа :( извинявам се на всички...  [pisna miii] [pisna miii] [pisna miii] [pisna miii] [pisna miii]
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен Mr_FLIRT

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1439
  • Пол: Мъж
  • Miracle!!!
Re: Среща в София
« Отговор #39 -: Април 18, 2010, 23:48:40 pm »
Благодарности на tuik за организацията на приятното изкарване на днешния следобед. Браво не софиянци. Сега сте вие на ред... добре сте ни дошли в Пловдив.
Познавам те, а никога не съм те виждал. Винаги имам смелост да съм около теб, но никога да те докосна или да ти дам лице.

Неактивен Андреско Гарибалди

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 192
  • Пол: Мъж
Re: Среща в София
« Отговор #40 -: Април 19, 2010, 00:20:32 am »
Аз този път пропуснах поради основателни причини, но скоро ако има пак, ще се постарая да присъствам...
And we slowly come undone
waiting for the king that never come

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: Среща в София
« Отговор #41 -: Април 19, 2010, 13:30:48 pm »
Айде сега чакам снимките от срещата... Ивоо, Наскоо, не се скатавайте...  [lol] :p

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Среща в София
« Отговор #42 -: Април 19, 2010, 16:14:58 pm »
Сончееее взимаме Ивето и или тази или другата събота паля колата и отиваме до Плд

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: Среща в София
« Отговор #43 -: Април 19, 2010, 17:22:24 pm »
Нямаш проблеми, Лениии  [lol] [inlovee]

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

Неактивен Вятър

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 217
Re: Среща в София
« Отговор #44 -: Април 19, 2010, 20:07:47 pm »
 [lol] кажете предварително, да се върна с вас  [lol] [lol] [lol] ( малеее ква съм) бъзикче ;) Звънни  :p
Щастието е избор!
What do you feel when you see all the homeless on the street?
Who do you pray for at night before you go to sleep?
What do you feel when you look in the mirror?
Are you proud?