Автор Тема: Среща в София  (Прочетена 14162 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tuik

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 825
  • Пол: Мъж
Re: Среща в София
« Отговор #15 -: Април 08, 2010, 12:41:20 pm »
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] tuik не ме забравяй!
Ти нали си доброволка и нямаш нужда от отвличане... :)
Развей черен флаг,
на който пише без думи:
"МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ...
МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ..."

Неактивен Sexy_Scorpionka

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2210
  • Пол: Жена
  • The show must go on!
Re: Среща в София
« Отговор #16 -: Април 08, 2010, 20:58:45 pm »
Имах предвид за процент от парите  [lol] :>

Всички ние се нуждаем от някого, а ако го нямаме заспиваме с мисълта, че някога ще го открием.

Неактивен tuik

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 825
  • Пол: Мъж
Re: Среща в София
« Отговор #17 -: Април 09, 2010, 13:54:06 pm »
Имах предвид за процент от парите  [lol] :>
Ще отваряме работа на Цецо Цветанов ли да организира още една серия на сериала "Наглите" :D
Развей черен флаг,
на който пише без думи:
"МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ...
МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ..."

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Среща в София
« Отговор #18 -: Април 09, 2010, 15:14:58 pm »
бройте ме и мен но трябва да е ранния следобед защото после става 1 година от убииството в Соло и съм на помен следобед

Неактивен Андреско Гарибалди

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 192
  • Пол: Мъж
Re: Среща в София
« Отговор #19 -: Април 09, 2010, 18:44:59 pm »
бройте ме и мен но трябва да е ранния следобед защото после става 1 година от убииството в Соло и съм на помен следобед

Ти познаваш някой от жертвите?
And we slowly come undone
waiting for the king that never come

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Среща в София
« Отговор #20 -: Април 10, 2010, 01:00:20 am »
Колко пари и за кой личности... ако ми допадне офертата ще организирам отвличане... :D

Ами ще съм ти много благодарен и естествено, че ще получиш печалбата ако успееш да убедиш. МиМеТо0о0о :) Devil in Heaven, Samoten`Angel(не знам дали изобщо вече влиза тук :( ) Hurto, Gentiana, Don NUTSO(Шефчето) Skitnica v Moreto.. Калиста.. ам така като съм тръгнал май трябва да избороя цялата стара генерация.. от 2006/07:(.. уфф.. страшно много ми липсват :(  [reevvv] [reevvv] [reevvv] [reevvv] [reevvv] [reevvv]
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен tuik

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 825
  • Пол: Мъж
Re: Среща в София
« Отговор #21 -: Април 10, 2010, 10:43:55 am »
Qween of the black hearts бройм те... :)

Eamon ще направя каквото мога... за следните от списъка ти Devil in Heaven (Пловдив),Hurto(Бургас), Gentiana(Козлодуй), Don NUTSO(Шефчето) (Пловдив), Skitnica v Moreto(Стара Загора) нищо не мога да направя все пак това е среща в София, а не национална и не мога да ги карам да идват... Въпреки че неделята е избрана точно за това, за да може да има изненади и аз лично очаквам една от изброените личности да се появи (дори и с компания на още съфорумци), но не мога да гарантирам...

Вече намерих скайпа на Самотен ангел и ако успея да си поговоря с нея може и да успея да я убедя... Калиста и Мимето са по Варна... трудна работа... :(
« Последна редакция: Април 10, 2010, 10:48:42 am от tuik »
Развей черен флаг,
на който пише без думи:
"МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ...
МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ..."

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Среща в София
« Отговор #22 -: Април 10, 2010, 11:33:49 am »
Аз на 20 април съм в София, но ще пристигна най-вероятно късния следобед и то без никаква гаранция за точен час. Много бих искала да присъствам, но е малко вероятно.  [sad3] Като наближи ще говорим пак :)
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен burning_acid

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 674
  • Пол: Жена
  • lions, and tigers, and bears, oh my!
    • Couch Surfing
Re: Среща в София
« Отговор #23 -: Април 10, 2010, 15:06:25 pm »

И аз очаквам приятни изненади или с други думи - повече присъстващи, отколкото се очаква. Но междувременно да попитам - рано ли е да започнем да мислим за място на срещата и евентуално да даваме идеи за това къде да се ходи? Моето предложение е да сме в парк, примерно в Борисовата градина, но много ще се радвам да чуя вие останалите какво мислите : )

И лошото държи да ни се случи, и хем е страшно, хем е много стилно.
Когато да пропадам ме научи, защо не каза как завършва филма?

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Среща в София
« Отговор #24 -: Април 11, 2010, 01:00:10 am »
tuik Не знам и аз какво да кажа... много найстина много искам да ги видя, но както ти написа.. това не е национална среща.... имам един опит да успея, но като му дойде времето вие сами ще разберете за това. Предполагам до няколко седмици да се надяваме да е до 2-3 .. ще имам късмета да участвам е едно телевизионно предаване и ако имам как с удоволствие ще поканя някой хора да си направим една национална среща без значение в кой град е.. ако трябва ще си дам макар и малката заплата да осигуря билети за тези който не са в града в който евентуално може да се съберем. За сега ще се надявам на срещата в София пък.. каквото стане.. само трябва да се уточним за място и час.. защото аз в Неделя съм на работа и трябва да знам по от рано за да мога да се освободя и да съм почивка.
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Среща в София
« Отговор #25 -: Април 12, 2010, 12:58:21 pm »
бройте ме и мен но трябва да е ранния следобед защото после става 1 година от убииството в Соло и съм на помен следобед

Ти познаваш някой от жертвите?

да Кирчо защо?

Неактивен tuik

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 825
  • Пол: Мъж
Re: Среща в София
« Отговор #26 -: Април 12, 2010, 12:58:51 pm »
Хайде хора време е за конкретика... затова питам 13:00 удобно ли е като час за центъра?
Развей черен флаг,
на който пише без думи:
"МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ...
МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ..."

Неактивен phibi

  • Почетна Ерато
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2341
  • Пол: Жена
  • no more hiding who I am...
Re: Среща в София
« Отговор #27 -: Април 14, 2010, 10:17:00 am »
А нещо по-конкретно от "центъра"?
Забрави каквото съм писала.
Каквото съм казвала - също...



Неактивен tuik

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 825
  • Пол: Мъж
Re: Среща в София
« Отговор #28 -: Април 14, 2010, 14:01:49 pm »
Да явно няма да има странични предложения, добре ставам конкретен, че не остава много време... Среща на ректората на СУ на стълбите между двамата братя (централния вход) при хубаво време пеша до Борисовата градина и установяване там на някоя полянка.
Ако вали ще се видим отдолу в подлеза на сухо и имам предложение от burning acid за "Апартамента" като вариант за самата среща (лично на мен това предложение ми допада, защото това заведение може да ни даде повече възможности... недостатък са сравнително високите цени...)
Развей черен флаг,
на който пише без думи:
"МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ...
МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ..."

Неактивен finiv

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 781
  • Пол: Жена
  • I'm alive....mrr
Re: Среща в София
« Отговор #29 -: Април 14, 2010, 22:02:48 pm »
finiv както винаги закъснява с отговор [lol] ИДА БЕЕЕЕЕЕЕ  [lol] [lol] [lol] Калиста я наредих вече, че е изключително несериозен човек, но с нея ще се разправяме на по бира на 20ти. Та... между братята... хммм, прозвуча перверзно... Та, до неделя, пред СУ

А Нуцко куде се е закрил пак??????? Шефеееееееее, тебе питам!!!!!!!!
"....И когато всичко свърши, разбираме повече и по-малко...."