Автор Тема: Среща на форума в Пловдив  (Прочетена 14583 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #30 -: Март 03, 2010, 09:11:51 am »
Имам чувството ,че по градове ще стане по-лесно. :p
И после събираме снимките в един колаж с надпис отдолу от кой град са хората. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен joyziland

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 60
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #31 -: Март 03, 2010, 19:37:17 pm »
щеше ми се да мога да дойда,но съм закотвена в Бургас до Април   [mhmm] [pisna miii]

Неактивен dylgokoska

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1387
  • Пол: Жена
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #32 -: Март 05, 2010, 16:45:57 pm »
И аз съм за Пловдив :) и мен неделя ме устройва като ден, без значение 7-ми или някоя друга :Р Хайде казвайте кога и къде :Р

И..Варна ме устройва като дестианция :р
Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ. /Б. Силс/

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #33 -: Март 06, 2010, 22:48:37 pm »
И? Май никой нищо не каза ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Mr_FLIRT

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1439
  • Пол: Мъж
  • Miracle!!!
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #34 -: Март 07, 2010, 16:33:14 pm »
Много са "сериозни" всички за среща на форума, особено организаторите  [namigG]
Познавам те, а никога не съм те виждал. Винаги имам смелост да съм около теб, но никога да те докосна или да ти дам лице.

Неактивен dylgokoska

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1387
  • Пол: Жена
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #35 -: Март 07, 2010, 19:25:37 pm »
Очевидно няма да е днес, освен ако някои форумци не са се събрали тайно :D

Очакват се други предложения /аз за място не мога да дам, не съм много много в час  [lol], мога само да се съглася за предложено такова  /евентуално/
Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ. /Б. Силс/

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #36 -: Март 08, 2010, 02:19:31 am »
И аз очаквам предложения. Не съм станала ни най-малко несериозна към сбирката, когато и както ще се случи. Уточнявам, че мога да помогна само, ако е на територията на Пловдив. След като на повечето от вас не ви бяха удобни мястото и часът, решихме сбирката да се отложи, като зачакахме предложение за дата, място и час от най-силно негодуващите... Ало? Има ли някой отсреща, или когато трябва да вземем активно отношение по въпроса, всички млъкнахме?... [confused] [confused] [evil]
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен Вятър

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 217
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #37 -: Март 08, 2010, 09:43:20 am »
Абе... аз че съм във вихара покрай всичко, дето ми се случва  верно е... ама
Едно време като се кажеше "Среща в Пловдив" никой не обясняваше, защо е в Пловдив и как е в Пловдив. Тя си беше за гости на Пловдив и за пловдивчани и всеки, който можеше идваше.
Ся кви са ти хък, мък...  [oops] [oops] [oops]
ПС
Иво аз ти казах, много ги скубеш момичетата, за тва не се обаждат  :> :> :>
Щастието е избор!
What do you feel when you see all the homeless on the street?
Who do you pray for at night before you go to sleep?
What do you feel when you look in the mirror?
Are you proud?

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #38 -: Март 08, 2010, 10:51:43 am »
Не съм била на ваши срещи и не зная как успявате да се организирате, но от работата си съм научила, че за да се съберат повече хора е добре първо да се направи едно позапитване (по от рано) дали е удобно еди си кога и еди си къде да се съберат хората, ако се окаже, че интересът е прекалено слаб за предложените време и място се намира алтернативен вариант с цел да се вземе най-удобно решение.

И въобще не разбрах къде пише че срещата е само за гости и жители на Пловдив. Да го бяхте сложили още в първия пост и толкова... нямаше въобще да занимавам вас и себе си да си изяснявам.

Аз до колкото разбрах от писанията след деня на срещата, тя май не се е случила според очакванията. А ако е, извинете за заблудата ми.   
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #39 -: Март 08, 2010, 13:21:40 pm »
Вихърче, не се налагаше да се обясняваме, защото се познавахме много добре и всеки знаеше защо именно в Пловдив... След срива на форума обаче се изгубиха някои мили лица, както и сама можеш да забележиш. Започнаха едни: защо са ми изтрили профила, защо ми няма темата и т. н. Обидиха се хората, а данните просто се затриха, без никой да е виновен.

Иска ми се да се видим, защото отдавна не сме го правили. Разбира се, срещата е за АБСОЛЮТНО всички, каквато е всяка среща на форума. Ролята, която й е отредена, е да възродим дейността си и да се подхраним с нови чувства и идеи. Е, подхранихме се със заяждане, ама нищо. Карай сега. Важното е битки да се водят, па било то ялови. :p Вече си знаем, че в Габрово няма да ни поканят - то се видя. Пък нека протестират срещу нашата гостоприемност.... За теб, Вихърче, трябва почетен орден на направим на следващата среща. Ти знаеш защо. :* Честит ти празник, Бъди свободомислеща и уникална жена. И стига отклонения от моя страна... :D
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен Вятър

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 217
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #40 -: Март 08, 2010, 20:30:39 pm »
 [lol] [lol] [lol]
Хаха, чак ордени не ща ;) Достатъчно ми е да видя някои мили муцунки ;)

chocolate_fairy
Мацка, принципно си права, но форума винаги си е имал разнообразни посетители от различни градове. Винаги е имало срещи по градове, посетителите от един град, решават кога и къде искат да се съберат и се събират, а ВСЕКИ, който иска и може да дойде е добре дошъл.
Ако беше национална среща - ок, но срещата е в Пловдив, за хора, на които им е удобно ;)

Дяволче ангелско,
при мен е толкова натопорчено, че нямам думи, то не са проекти, то не са пътувания, то не са щуротии, статии за вестници, протести и тн  [lol] [lol] [lol] Така, че в организацията до края на април не ме бройте понеже не зная в коя точка на Света или България ще се намирам, но ако нещо измислите, Иво знае как да ме намери :)
След април мога да помогна и аз за организиране, иначе нищо не ни пречи да се съберем и неофициално, който когато иска ;) Днес Затойчи и Дългокоска ритуално ме подминаха ( айде простено им е сто на сто не са ме видяли през щорите на Енфие  [lol] [lol] [lol] )

Мили жени, желая ви да бъдете ценени, обичани, уважавани и истински винаги.
Наздраве !
Щастието е избор!
What do you feel when you see all the homeless on the street?
Who do you pray for at night before you go to sleep?
What do you feel when you look in the mirror?
Are you proud?

Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #41 -: Март 08, 2010, 22:50:54 pm »
След срива на форума обаче се изгубиха някои мили лица, както и сама можеш да забележиш.

Надявам се, че не вярваш дълбоко в това изречение.  [lol] От много време човек няма какво да си напише с болшинството "потребители" на иначе приятния форум. Е, разбира се, за някои цветът на гащичките винаги е стоял на преден план, но това е една отделна тема.

Специално за илюзорния повей ще отбележа, че името на темата беше променено след два дена скубане на коси. В началото беше замисълът за "национална" среща, като за център на света беше нарочен градът под тепетата. После се появи разумът и темата беше прекръстена логично на "Среща на форума в Пловдив".


ПП: Нямам нищо против подобни сбирки и доколкото мога ги насърчавам, но понякога поведението на "домакините" граничи с истерично. Дяволице, каня те във Варна в петък, заповядай.  :p
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #42 -: Март 08, 2010, 23:05:33 pm »
С удоволствие, колега. :p Приемам критиките и поканата с отворено сърце. Замисли се защо станах по прякор Цереберът преди време... А в един друг форум: Буба и Злото, но то си е друга тема... В крайна сметка моето тъй наречено зло се проявява тогава, когато е необходимо. То си е един чисто психологичен феномен, но тъй като правиш впечатление на умно момче с поглед, ориентиран към центъра на Вселената, силно вярвам, че ще разбереш до къде свършва моята същност и от къде започва ролята... Точка. :p Разбрахме се. Но в петък съм на работа. Съжалеко джами ти боку! Като идвам към Варна, ще предупредя. И няма да ми се измъкнеш! :>
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен Вятър

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 217
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #43 -: Март 08, 2010, 23:11:31 pm »
М... е за "национална среща" нещата са малко по-така. А дано се случи де ;)

Истинското случване на живота не зависи от онова, какво се пише или мисли в даден форум. Ако човек иска може да създаде и философски трактат от всяка тема из "стих4е", било тя и най "розово гащичената" стига да му се занимава...

joy of life и Наздраве  [intimo]
Щастието е избор!
What do you feel when you see all the homeless on the street?
Who do you pray for at night before you go to sleep?
What do you feel when you look in the mirror?
Are you proud?

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #44 -: Март 08, 2010, 23:26:37 pm »
Вятър, и ти да си ни жива и здрава, мила! Кога ще направим мини-среща на форума с теб? [inlovee]

Чакай сега тотално да осветля положението. www.stih4e.com води началото си под друго название (ако не се лъжа), но става дума за нашия сайт. Той е един от първите за поезия в България. Търпи бурно развитие, благодарение на настоящия форум, който многократно бива изменян и хакван, докато придобие днешния си облик. Множество български съвременни автори - анонимни и национално известни - вземат участие в него и това довежда идеолога на форума до вдъхновението да създаде стихосбирка - "Романтиката в теб". С невероятно упорство и усилия той успява да издаде една от първите "интернет" книжни стихосбирки в страната (ако не и първата). Това е нещо изключително ново и иновативно за ценителите на българската литература. Той (Don_NUTSO), съвместно с един напредничав мълчоган (за времето си), създават нашия форум, главен модератор на който става богинята. Форумът, чиито създатели са родом от Пловдив, постепенно става дом за мнозина автори от страната и чужбина, които споделят позитивния приятелски дух на Стих4е. Стих4е е не просто форум за нас - той стана място, в което се развихме като личности и творци, научавахме новините и го коментирахме,... израстнахме заедно; намерихме любов.

Да обобщим в духа на темата: Пловдив е родното място на форума. Затова е редно възраждането му да се случи в полите на тепетата. Но тъй като живеем в един твърде модерен и не толкова романтичен свят, от вас зависи къде ще се възродим...

Продължението е във ваши ръце. Успех! :)
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...