Автор Тема: Среща на форума в Пловдив  (Прочетена 14579 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен NoMore

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1022
  • Пол: Мъж
  • The smile in my dream... I Found on your face!
Re: Среща на форума
« Отговор #15 -: Февруари 28, 2010, 00:07:22 am »
Е,що да не дойдете до Варна ,а ? [inlovee] [ya yaaa da daaa]

Варнаааа
Ние сме щастливи тогава, когато за всичко в нас има съответствие извън нас.

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Среща на форума
« Отговор #16 -: Февруари 28, 2010, 08:23:57 am »
МОЛЯ, нека срещата остане в почивните дни, за да могат повече хора да дойдат (в останалото време са на работа или училище). Каква алтернатива предлагате?
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Среща на форума
« Отговор #17 -: Февруари 28, 2010, 23:52:23 pm »
Нека да каже кой може да дойде, който желае или има предложение да сподели.
Последно си спомням аз отидох в София с Флирт без знанието на почти никой :) някои останаха неприятно изненадани, други бяха приятно изненадани :) но е време да викнем комунистически: Съфорумци от всички градове - обединявайте се :)

Аз също искам и софийската среща като се позатопли времето да се повтори, мисля че тогава доста приятно си прекарахме в парка.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Среща на форума
« Отговор #18 -: Март 01, 2010, 08:26:25 am »
Среща на форума - 07.03.2010 г., гр. Пловдив
Съфорумци от всички градове, обединявайте се!





Дано това свърши работа... [lol] [lol] :>
« Последна редакция: Март 02, 2010, 12:59:54 pm от Don_NUTSO »
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Среща на форума
« Отговор #19 -: Март 02, 2010, 11:53:42 am »
Може, Тони. Само прати автобус, който да събере хората от цяла България, и идваме при теб, мила! [inlovee]
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Среща на форума
« Отговор #20 -: Март 02, 2010, 11:58:30 am »
ХАхах тази тема голяма цветарка, но и тука да си сложа постчето:

Пловдив 100%?

Да, цветарка и коментарка. :p Както казах, ако имаш желание, организирай среща за ... Габрово да речем...
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен reinbow

  • Златна четка
  • Начинаещ
  • *******
  • Публикации: 87
  • Пол: Жена
  • С вдъхновение духът не знае граници!
    • Душа на птица
Re: Среща на форума
« Отговор #21 -: Март 02, 2010, 13:02:30 pm »
Бих дошла с най-голямо удоволствие,но избора на НЕДЕЛЯ и то вечерта е просто отчайващ!!!!! Това за мен ще означава от влака да се метна направо на работа  [mhmmmm]. А от опит знам, че практикуването на този вид "спорт" не е никак приятно!
ОБИЧАМ ТЕ НЕ ЗА ТОВА КАКЪВ СИ ТИ,
А ЗА ТОВА КАКВА СЪМ АЗ, КОГАТО СЪМ ДО ТЕБ!



Неактивен stranger

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2437
  • Пол: Мъж
  • Don`t talk to strangers
Re: Среща на форума
« Отговор #22 -: Март 02, 2010, 13:48:06 pm »
Всъщност, национални срещи на форуми обикновено се правят по средата на България, така че Габрово е решение.
Има редица предимства, които ми се струва ненужно да споменавам. Чужд град за повечето, спане под един покрив за повечето, много повече време за споделяне на преживявания и впечатления с останалите и т.н. Все неща, които срещата "вкъщи" не предлага. Проблемът е, че аудиторията на този форум е предимно зависеща от мама и тате, което и не позволява едно такова изживяване, в което бих взел участие, но да пътувам до Пловдив, за да пия кола...
Срещи на местно ниво могат да се организират и без нажежавне на атмосферата със злобни коментари. Просто променете името на темата на "Среща в Пловдив" и готово. :)

Прощавайте, че се намесих. [lol]
“God has no religion” - Mahatma Gandhi

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Среща на форума
« Отговор #23 -: Март 02, 2010, 15:49:39 pm »
ХАхах тази тема голяма цветарка, но и тука да си сложа постчето:

Пловдив 100%?

Да, цветарка и коментарка. :p Както казах, ако имаш желание, организирай среща за ... Габрово да речем...

Всъщност дори не се бях и замисляла за среща в Габрово...

Единственото ми желание беше да разбера дали Пловдив подлежи на коментар... явно не...

За мен реално е все тая дали ще пътувам до София или Пловдив или Варна  :p не завися от мама и тати за да искам среща на форума (както каза Крис) пред блока.
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #24 -: Март 02, 2010, 16:26:30 pm »
stranger...
 :arrow:
Няма какво да се прощава. Всеки има право да се меси. Това, че е в Пловдив, не значи, че не е на форума. [lol] Тъй ми се струва. Въпреки всичко, трябва да отбележа, че има и още неща, които не вземаш предвид. Някои хора работят и в почивните дни. Както каза rainbow например, "спортът" скачане от влака на работа не е никак добра идея. Много добре знам за какво говори. При мен също ще се получи така. А за да организираме някаква такава среща, каквато ти предлагаш, трябва да се знае доста по-рано, за да може всеки да си уреди отпуск, да намерим къде ще се спи и прочее...


chocolate_fairy...
 :arrow:
Предложих ви нещо, с което мога да се наема да организирам. В крайна сметка, на когото не му се идва до Пловдив и е против това да се срещнем тук, не е длъжен да присъства и "да рие с копитца" (както казваше една добра стара моя учителка) срещу инициативата. Иска ми се да спазим добрия тон. Хора, наистина няма смисъл да се заяждаме повече. Пък щом сте толкова против, защо вие не се наемете с това? Лесно е да се плюе срещу някой, който е решил да направи нещо. А най-лесно е да го прави някой, който не прави абсолютно нищо по въпроса. Нищо друго, освен да критикува, плюе и противоречи. [confused]
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #25 -: Март 02, 2010, 16:27:35 pm »
Така вече е по-добре.

Тъй като датата не е доста приемлива, предложете друга неделя, която би била удобна за желаещите да дойдат до Пловдив, също и се надявам съфорумците от София за по нататък да организират една срещичка в някоя слънчева неделя :)
Относно националната среща, доста пъти се е повдигал въпроса, но става прекалено сложно, трябва стабилна организация и точни и ясни решения, което мисля, че за момента както адаша спомена, давайки определени факти, едва ли би било възможно.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен reinbow

  • Златна четка
  • Начинаещ
  • *******
  • Публикации: 87
  • Пол: Жена
  • С вдъхновение духът не знае граници!
    • Душа на птица
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #26 -: Март 02, 2010, 17:02:40 pm »
Може да прозвучи тъпо, но защо в НЕДЕЛЯ бе хора?????!
ОБИЧАМ ТЕ НЕ ЗА ТОВА КАКЪВ СИ ТИ,
А ЗА ТОВА КАКВА СЪМ АЗ, КОГАТО СЪМ ДО ТЕБ!



Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #27 -: Март 02, 2010, 17:07:06 pm »
Простете че си позволих да разбирам темата като отворена за дискусии.

(Ще гледам вече да не плюя като коментирам)

Евала ти за усилията и нервите Девилче, дано пожънат успех. Права си, който може и иска, знае къде и знае кога.
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #28 -: Март 02, 2010, 17:45:56 pm »
Така вече е по-добре.

Тъй като датата не е доста приемлива, предложете друга неделя, която би била удобна за желаещите да дойдат до Пловдив, също и се надявам съфорумците от София за по нататък да организират една срещичка в някоя слънчева неделя :)
Относно националната среща, доста пъти се е повдигал въпроса, но става прекалено сложно, трябва стабилна организация и точни и ясни решения, което мисля, че за момента както адаша спомена, давайки определени факти, едва ли би било възможно.

Всъщност, относно националната среща има решение. Да се случи през лятната или някоя друга ваканция. :)
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен reinbow

  • Златна четка
  • Начинаещ
  • *******
  • Публикации: 87
  • Пол: Жена
  • С вдъхновение духът не знае граници!
    • Душа на птица
Re: Среща на форума в Пловдив
« Отговор #29 -: Март 02, 2010, 18:55:35 pm »
 [mhmmmm]
« Последна редакция: Март 02, 2010, 19:00:36 pm от reinbow »
ОБИЧАМ ТЕ НЕ ЗА ТОВА КАКЪВ СИ ТИ,
А ЗА ТОВА КАКВА СЪМ АЗ, КОГАТО СЪМ ДО ТЕБ!