Автор Тема: Умей да се смееш, когато сърцето ти плаче!  (Прочетена 11010 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Умей да се смееш, когато сърцето ти плаче!
« Отговор #15 -: Януари 19, 2006, 10:49:57 am »
илюзия добре казваш по добре е за заплачеш от колкото да се криеш за една усмивка да се правиш на щаслив а всъщност да си много тужен и тнт. Аз не бих избрал  да заплача и знаеш ли защо. Защоото не искам някой пред който съм разкрил истенските ми чувства съм пропронил сълзи да почне да ме сажелява немога пред всеки фтори примерно да плача шото адски много ме боли сърцето немога на всеки фтори да разказвам за чувствата си и да седя мрачен постояно
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен Lizi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3088
  • Пол: Жена
  • СлЪнЦеТо Ли ИзГрЯ иЛи Ти Се УсМиХнА?
Re: Умей да се смееш, когато сърцето ти плаче!
« Отговор #16 -: Януари 19, 2006, 13:26:09 pm »
Смятам,че  мога.МНого пъти ми е било адски трудно,но съм се справяла с усмивка.
Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,
тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.
Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.
За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.
Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!
В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....

Неактивен teamote^

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3512
  • Пол: Жена
Re: Умей да се смееш, когато сърцето ти плаче!
« Отговор #17 -: Януари 19, 2006, 13:31:30 pm »
Абе емоциите са за това да ги изживяваме.Кво ще се правим на стомана -Перник?Кому е нужно да ни вижда твърди и железни?за какво?Да докажем ,че сме силни.Глупости .Именно когато показваме емоциите си ,ние доказваме че сме хора с нормални човешки чувства и притеснения.Пък и изказаната болка е половин болка.Така че се отпуснете и стига сте играли роли.Който ви харесва,ще ви хареса и ревливи,и радостни.
 [hey sexyy] [inloveee] [na na na na]
абе нали ако не се усмихвам трябва да съм постояно нацупена... а нали знаеш че лошото настроение те загрозява... мога да плача само пред най-добрата ми приятелка и то вече ако  наистина немога да поттискам чувствата си... а пък и като се усмихвам на самата мен ми е по - добре защото макар и за малко забравям за всичко   :)

Неактивен eni s

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 370
  • Пол: Жена
  • life is just a dream...
Re: Умей да се смееш, когато сърцето ти плаче!
« Отговор #18 -: Януари 19, 2006, 13:34:10 pm »
Цитат
liцето винаги изразява емоцийте ми
...не мога да се усмихвам,когато сърцето ми изгаря от болка...

   разбирам те и аз съм така
LIFE IS JUST A DREAM...

                                DESTINY

Неактивен lorito

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 397
  • Пол: Жена
  • Things are simple!!!!
Re: Умей да се смееш, когато сърцето ти плаче!
« Отговор #19 -: Януари 19, 2006, 13:39:15 pm »
доста често ми се е случвало да ми е мъчно за нещо и вътрешно да го изживявам и да не искам човека до мен да страда и да му предавам лошото си настроение, и за това всяйчески да се опитвам да го ския, но напослледък не се справям много добре... [think]просто искам да спестя излишна болка [heart__]

Как искам да те усещам,
да чувам и пулса ти.Да зная, че вече не можеш
миг без мен дори!Обичам да ме докосваш,
да чувствам ръцете ти,
когато ме галиш с устни -нежност в мен гори.Нежно с устни, рисувай ти по мен.
Нежно с устни.
Нежни мисли, разпалвай още в мен.
Нежно с устни.Ти силно разгаряш в мене
най-скритите ми мечти.И всичко започва отново
нежно да боли...
Обичам да ме докосваш,
да чувствам ръцете ти,
когато ме галиш с устни -
нежност в мен гори.

Неактивен deni_vd

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 172
  • Пол: Жена
  • Никой не умира девствен!Живота преебава всеки!!
Re: Умей да се смееш, когато сърцето ти плаче!
« Отговор #20 -: Януари 19, 2006, 13:45:16 pm »
аз мога. мисля че тва е наистина силно оръжие наистина е трудно да не си изразяваш емоциите.
но понякога така е по добре  [lol]но само пред хората
после когатоси остана сама с мислите си.............
Живей за днес защото вчера няма да се върне а утре може и да не дойде!!! Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако той се върне, е завинаги твой. Ако не се върне, значи никога не е бил.  Не съжалявай за миналото, прави каквото трябва, пък да става каквото ще!Lubovta e kato kyr v ystata,edin put probva6 li q,cql jivot ti se stryva vkysna<>!<>!<>

Неактивен s_ma6inata

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 441
  • Пол: Мъж
  • Fuck me i'm famous
Re: Умей да се смееш, когато сърцето ти плаче!
« Отговор #21 -: Януари 19, 2006, 17:57:05 pm »
След всичките кофти моменти,които съм изживял...свикнах да нося нещо като маска на лицето си,усмивката стои дори,когато сърцето ми плаче.....разкривам истинските си чувства само на специални за мен хора [confused]
Не следвам пътища,вървя където няма пътища и оставям следа...Колебая ли се-казвам истината....LoVe is All ArounD

Неактивен Dorito

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 916
  • Пол: Жена
  • Fuck me,I`m famous
Re: Умей да се смееш, когато сърцето ти плаче!
« Отговор #22 -: Януари 19, 2006, 18:01:19 pm »
След всичките кофти моменти,които съм изживял...свикнах да нося нещо като маска на лицето си,усмивката стои дори,когато сърцето ми плаче.....разкривам истинските си чувства само на специални за мен хора [confused]
пред познатите съм винаги усмихната.. не винаги е тяхна работа какво става с мен... но пред приятелите съм истинска и изливам емоциите
ОБИЧАМ НОЩЕМ ДА МЕ ПАЛИШ,ОБИЧАМ СУТРИН ДА МЕ ГАЛИШ,ОБИЧАМ ДА НЕ ПИТАМЕ ЗАЩО,ОБИЧАМ РАНО ДА СЕ ВРЪЩАШ,ОБИЧАМ КАКТО МЕ ПРЕГРЪЩАШ,ОБИЧАМ.. И ВЕЧЕ ЗНАЯ ЗА КАКВО...

Неактивен ava

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 861
  • Пол: Жена
  • Бъди промяната, която искаш да видиш в света.
Re: Умей да се смееш, когато сърцето ти плаче!
« Отговор #23 -: Януари 20, 2006, 19:20:12 pm »
за мен това да можеш да скриеш болката не е лицемерие,а сила.Въпрос на възможности е да ли го можеш,или не.ти решаваш дали е фалшиво и ненужно,или е маска,която ти е необходима,за да прикриеш болката:)дали можеш зависи от това дали искаш:))
Ще ти подаря тез топли бадемови очи,
изпиващи те жадно всеки път, макар и да горчи….
Ще ти подаря устните, окъпани във грях,
защото ти си дяволът, по който аз толкова копнях…

Ще ти даря и похотливото си тяло,
каквото никое момче не е видяло….
Ще ти отдам и цялата си страст,
но само ако бъдеш ти под моя власт….

Хайде, приеми подаръка дето днес ти давам….
Една неземна нощ така ти обещавам….
Но ще ми подариш ли нещо ти в замяна
или ще ме оставиш използвана, но и засмяна…..

Неактивен eni s

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 370
  • Пол: Жена
  • life is just a dream...
Re: Умей да се смееш, когато сърцето ти плаче!
« Отговор #24 -: Януари 20, 2006, 22:59:40 pm »
След всичките кофти моменти,които съм изживял...свикнах да нося нещо като маска на лицето си,усмивката стои дори,когато сърцето ми плаче.....разкривам истинските си чувства само на специални за мен хора [confused]

 Да познато 4увство..
LIFE IS JUST A DREAM...

                                DESTINY

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Умей да се смееш, когато сърцето ти плаче!
« Отговор #25 -: Януари 20, 2006, 23:10:14 pm »
усмивката не променя болката
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен eni s

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 370
  • Пол: Жена
  • life is just a dream...
Re: Умей да се смееш, когато сърцето ти плаче!
« Отговор #26 -: Януари 20, 2006, 23:14:17 pm »
да но я прикрива,залъгва другите,а дали не и самите нас...
LIFE IS JUST A DREAM...

                                DESTINY

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Умей да се смееш, когато сърцето ти плаче!
« Отговор #27 -: Януари 20, 2006, 23:23:37 pm »
не залъгва всички инстенската болка си личи винаги по лицето на човека който я изпитва
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен eni s

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 370
  • Пол: Жена
  • life is just a dream...
Re: Умей да се смееш, когато сърцето ти плаче!
« Отговор #28 -: Януари 20, 2006, 23:26:22 pm »
въпроса е доклоко те познават приятелите ти
LIFE IS JUST A DREAM...

                                DESTINY

Неактивен s_ma6inata

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 441
  • Пол: Мъж
  • Fuck me i'm famous
Re: Умей да се смееш, когато сърцето ти плаче!
« Отговор #29 -: Януари 20, 2006, 23:27:59 pm »
Може би си права...може би е точно за пред мен си.В определени моменти се опитвам да бъда такъв,какъвто не мога [confused],но пък не мога да се разкривам пред всеки....до една степен съм доста горделив(все пак съм зодия Лъв-хехе) и предпочитам да спестявам кофти моментите за себе си,вместо да занимавам другите....кофтито е,че много често в компания аз се чувствам като един душевен отдушник,а мойте проблеми не споделям [confused]
Не следвам пътища,вървя където няма пътища и оставям следа...Колебая ли се-казвам истината....LoVe is All ArounD