Автор Тема: ПОМОЩ!!! Проблем със защитена папка!  (Прочетена 2550 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
ПОМОЩ!!! Проблем със защитена папка!
« -: Април 19, 2009, 21:14:44 pm »
Бях си изтеглила програмата Lock Folder XP, за да си скрия снимките от нежелани посетители, в лицето на родители, сестра и т.н.

НО..

Един ден компа ми просто отказа и се наложи преинсталация, при която преинсталация папката е в заключено състояния. Сега си изтеглих наново програмата, заключих и отключих папката с надеждата, че всичко ще си е наред, но уви..

Дава ми, че папката е празна, а като кликна върху нея ми дава Moi Snimki is no accessible,  Access is Denied.


Не знам какво да правя, това бяха 10 гб снимки.. Има ли някакъв начин да си ги възстановя  [reeeev]







Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен NoMore

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1022
  • Пол: Мъж
  • The smile in my dream... I Found on your face!
Re: ПОМОЩ!!! Проблем със защитена папка!
« Отговор #1 -: Април 30, 2009, 01:29:32 am »
 Oу.. много кофти така... предполагам има някакъв начин но това е за много по напреднали в тази област. До колкото знам може да се извлече информация от Хард диска ти независимо от преинсталацията  [lol] С такива програми се работи в икономическа полиция :)
А според мен тази програма за защита май ти е оплескала работата... понеже, ако не беше ги защитила... след преинсталацията пак щяха да са ти там снимките. Т.е. Преинсталирваш C:/, a  те са си в D:/  и няма как да се изтрият :)а Програмата която си инсталира .. се е инсталирала в C:/то и от там след преинсталацията... се е оплескала защитата. Отнеси проблема в дата.бг или калдата.бг там в съответните теми , може някой да знае повече за това. Успех
Ние сме щастливи тогава, когато за всичко в нас има съответствие извън нас.

Неактивен Zomo

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: ПОМОЩ!!! Проблем със защитена папка!
« Отговор #2 -: Юни 17, 2009, 19:21:11 pm »
Има един начин, за който съм сигурен, че ще ти свърши работа... Само че е доста дълга история  [confused] Трябва ти Live CD на Ubuntu или някакъв Линукс, зареждаш диска и от него вече търсиш папката с снимките. Би трябвало да не е скрита.Прехвърляш ги някъде другаде ( др папка например) и си ОК  [usmivkaa]