Автор Тема: Побира ли се красотата в 170см?  (Прочетена 1147 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Побира ли се красотата в 170см?
« Отговор #15 -: Февруари 18, 2009, 13:47:56 pm »
абе не знам ама и мен много ме беше яд защото един път се пробвах за някакъв подобен конкус но отпаднах само защото съм 168... са извинявайте ама тва са си 2 санта!Пък аз си харесвам ръста така мога да ходя и на високи токчета и на ниски обувки ... вярно всеки конкурс има някакъв вид рамки.. ето дори и и в Мюзик Айдъл.. може възрастовата граница да започва от 18 обаче в първия сезон имаха 15 годиша,на 2рия сезон режеха всички с наднормено тегло ама Деница стигна до полуфинал... така че винаги има някакви изключения. Иначе нищо против девойките високи над 170 но лично на мен една манекенка примерно висока 180 върлина и толкова слаба колкото са обикновено..е въпрос на личен вкус но на мен не ми харесва... нито цици има кат хората нито дупе смисал за мен това не е красива жена(както вика един приятел няма какво да хванеш) но тва е мой вкуса него сички го знаем че е изчанчен...

води се че мъж-красавец= руса коса,сини очи,тяло ала Брад Пит... е ново 20 аз не понасям такива мъже... така че моя вкус е изчанчен отсякъде [lol]

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Побира ли се красотата в 170см?
« Отговор #16 -: Февруари 18, 2009, 14:03:50 pm »
Не винаги идеала за красота се покрива с идеала въобще.В живота тези мерки не се копират много.Ако един мъж реши да си търси жена за съпруга,няма да и гледа мерките ,а ще търси друго .Тези мерки са за конкурси,в живота едва ли ще ти потрябват. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Побира ли се красотата в 170см?
« Отговор #17 -: Февруари 18, 2009, 14:20:47 pm »
Тони, не мога да съм по-съгласна с тебе. Тотално споделям мнението ти  [air kiss] Пък и голям процент от тези конкурси в крайна сметка са само един параван и малко останаха наивнички девойки, които да не са запознати с как стоят нещата.
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Побира ли се красотата в 170см?
« Отговор #18 -: Февруари 18, 2009, 14:31:14 pm »
Да,и въпреки това всяка година наплива е голям,което много ме учудва.Но в края на краищата всяка си знае за какво отива и какво иска да получи ,споделяйки мерките си с други.От болна родителска амбиция ли,или желание за слава и пари,всяка година момичетата се записват .Е ,не крия че и аз една година записах щерката на подобен конкурс ,но за мини мис сред децата. [shame] Беше важно за самочувствието и .И постигна много добър резултат.Но стане ли 18-19 годишна ,не бих била толкова съгласна.Не ме питайте защо,не мога да  обясня. :question:
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Adventure

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 154
  • Пол: Мъж
Re: Побира ли се красотата в 170см?
« Отговор #19 -: Февруари 18, 2009, 14:49:53 pm »
Зайче, не са много малко наивничките. За справка може да се провери в повечето сайтове за модели. Лошото е, че на повечето им харесва това. Всъшност това дали е лошо зависи от гледната точка. Живота си е техен. Пък и има достатъчно свободна парична маса в определени слоеве имащи желание да се грижат за техните нужди. Разбира се безплатен обяд няма. Но нека не се заблуждаваме, че най-красивата печели. Спечелилата конкурса, печели и доста опит, ама в кое... И както са казали "Някой жени имат интересна история и не по-малко интересна география":) Ама колко са интересни тези предмето особено когато учебните помагала са подходящи:)  [heart__]
"Който копае гроб другиму - няма да остане без работа"

Неактивен Adventure

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 154
  • Пол: Мъж
Re: Побира ли се красотата в 170см?
« Отговор #20 -: Февруари 18, 2009, 15:18:17 pm »
абе не знам ама и мен много ме беше яд защото един път се пробвах за някакъв подобен конкус но отпаднах само защото съм 168... са извинявайте ама тва са си 2 санта!Пък аз си харесвам ръста така мога да ходя и на високи токчета и на ниски обувки ... вярно всеки конкурс има някакъв вид рамки.. ето дори и и в Мюзик Айдъл.. може възрастовата граница да започва от 18 обаче в първия сезон имаха 15 годиша,на 2рия сезон режеха всички с наднормено тегло ама Деница стигна до полуфинал... така че винаги има някакви изключения. Иначе нищо против девойките високи над 170 но лично на мен една манекенка примерно висока 180 върлина и толкова слаба колкото са обикновено..е въпрос на личен вкус но на мен не ми харесва... нито цици има кат хората нито дупе смисал за мен това не е красива жена(както вика един приятел няма какво да хванеш) но тва е мой вкуса него сички го знаем че е изчанчен...

води се че мъж-красавец= руса коса,сини очи,тяло ала Брад Пит... е ново 20 аз не понасям такива мъже... така че моя вкус е изчанчен отсякъде [lol]


Надявам се не си повярвала, че проблемът е бил в тези два сантиметра. Не знам как изглеждаш но не се съмнявам, че щом си се включила определено имаш данни. колкото до условията и резултатите, обикновено тези неща се знаят предварително. Не може да не се отбележи, че тези конкурси се правят с пари и за пари. Едва ли може да се съмняваме в платежоспособността на някой от гостите. Е разбира се тези парички трябва да бъдат с нещо заслужени от...екипа:) Тогава защо се учудваш. Или са пропуснали да ти звъннат в стаята ти около 23 часа вечерта преди конкурса:)) Извини ме че така директно го казвам, ама каквито и данни да имаш, шанса да се класираш е доста малък, ако зад теб не застане някой от "по-едрите". Дори е трудно да се стигне до мястото на някоя от подвластничките на избранницата на съответния конкурс. Повярвай ми, уверен съм в това, което казвам. Иначе е доста забавно в началото. След време това започва да се приема като възможност за развитие от повечето претендентки. Все пак не е трудно за един привлекателен човек да получи това, което иска. И последните три изречения не са мое лично мнение. Аз не съм участвал в такива авантюри. :))
"Който копае гроб другиму - няма да остане без работа"

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Побира ли се красотата в 170см?
« Отговор #21 -: Февруари 19, 2009, 14:40:07 pm »
е то тва беше ясно... хихихи беше най вероятно заради това че не бях от тея многоплатежоспособните девоики които да си платят 1вото място а още по мялко бях от онея които ще се изчукат за него... минало бешало :)  мисълта ми беше че красотата не винаги е това което според общоприетите критерии

П.С. аз не мога да кажа че ставам за красавица на годината но си се харесвам..а ако искаш да видиш за кво иде реч в албумчето на форумците ме има точно малко след твойто зайче :p

Неактивен chocolate_fairy

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2346
Re: Побира ли се красотата в 170см?
« Отговор #22 -: Февруари 19, 2009, 14:47:29 pm »
Хахха Зайо, те тогава не са наивнички, те си го търсят  [confused] И пак стигам до извода, че ако ги нямаше мъжете, които да опорочават начинанието, може би щеше да се получи нещо. Вие сте виновни за всичко  :>  :p

Qween of the black hearts е права, красотата често се разминава с общоприетите критерии :)
A thousand years, a thousand more,
A thousand times a million doors to eternity
I may have lived a thousand lives, a thousand times
An endless turning stairway climbs to a tower of souls
If it takes another thousand years, a thousand wars,
The towers rise to numberless floors in space
I could shed another million tears, a million breaths,
A million names but only one truth to face

Неактивен Adventure

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 154
  • Пол: Мъж
Re: Побира ли се красотата в 170см?
« Отговор #23 -: Февруари 19, 2009, 16:15:30 pm »
Зайче, отговорът на това, което си написала стои в подписа ми [namigG] [heart__] 
"Който копае гроб другиму - няма да остане без работа"

Неактивен Adventure

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 154
  • Пол: Мъж
Re: Побира ли се красотата в 170см?
« Отговор #24 -: Февруари 19, 2009, 16:57:16 pm »
Qween of the black hearts Метнах едно око... и си потвърждавам мнението. Не е проблемът в двата сантиметра:))
"Който копае гроб другиму - няма да остане без работа"